داستان گیفتی کارت

مسیر گیفتی کارت در این چهار سال مانند تصویر ماه در برکه ای بود که با هر ضربه ی پارو ،پاره پاره می شد و فوری می کوشید شکل اول خودش را به دست آورد اما باز تلو تلو می خورد و امروز آن ماه برافراشته که در هویت بصری جدیدمان در ابتدای صفحه اول وب سایت مشاهده می کنید همان ماهیست که اکنون در اوج آسمان تجارت الکترونیک یکه تازی می کند و پیشرو از رقبا، روزافزون تابان و تابناک تر می شود.

سخت است که در سیل تحریم های ظالمانه بر علیه ایرانیان و در اماج حمله های بی رحمانه ، راههایی را برای بهبود دسترسی به منابع ارزی یافت و این اکتشاف فقط و فقط با تکیه بر دانش تجارت در بازار های جهانیست که محقق می شود  و این کامیابی ارزش جدایی ناپذیر متخصصین گیفتی کارت است.

شکل گیری درخشش گیفتی کارت جز با حمایت و هدایت شما مخاطبین تراز اولمان رقم نمیخورد و اکنون به پاس توجه و احترام به شما دست به تغییر نوسازی هویت بصری گیفتی کارت زده ایم. این جامه نو نویدیست برای پیشرفت و گسترش محصولات و افزایش آهنگ خدماتمان.

blank
blank
خرید گیفت کارت

 

گیفتی کارت و همراهنش می کوشند تا شعار Access to All  را برای مشتریان و مخاطبین محقق سازند.

خوی دودمانیمان صداقت بوده و امروز با شفافیت تمام آنچه در این چهار سال به شما خدمت رسانی کرده ایم در چارچوب آمار و ارقام بیان می کنیم.

0 +

تعداد گیف کارت ها خریداری شده

0 +

تعداد مشتریان

0 +

apple

0 +

steam

0 +

google play

0 +

amazoon

0 +

playstation

0 +

Razer Gold

0 +

آمار بازدید در این چهار سال

در یک نگاه کلی میزان فروش گیفتی کارت نسبت به تفکیک ارزی به شرح زیر می باشد.

لیر ترکیه 23%
دلار آمریکا 21%
درهم امارات 19%
یورو 9%
سایر ارزها 28%