محدودیت جدید گوگل برای کاربران ایرانی با هویت سایر کشورها

Sanctions-min
خطا! تراکنش تکمیل نشد. فقط در کشوری که گیفت کارت را از آنجا خریداری کرده اید میتوانید از کارت ها استفاده کنید. اگر با این خطا مواجه شده اید در این مطلب با ما همراه باشید.

شناسایی میلیون ها کاربر فعال جیمیل با هویت جعلی توسط ربات های گوگل

مسدود شدن حساب گوگل پلی

Error

Couldn’t complete your transaction. Gift cards can only be used in the country where they were purchased. See the gift card terms of service.

فروش ویژه مسترکارت امریکا قابل استفاده در گوگل پلی

اگر برای پرداخت در گوگل پلی به مشکل برخورده اید، این یک راه حل ایده آل است

خرید مسترکارت معتبر قانونی

صدور مسترکارت به نام شما تنها با چند کلیک
اینجا کلیک کنید

فهرست مطالب


در روزهای اخیر کاربران ایرانی اندروید با خطایی جدید در سیستم پرداخت گوگل پلی مواجه شده اند که باعث شده تا روند پرداخت درون برنامه ای و یا خرید اینترنتی بر پایه GPay با مشکل مواجه شود.

در این رابطه کاربران زیادی با پشتیبانی سایت های متعدد فناوری و فروش گیفت کارت این مشکل را در میان گذاشته اند. بر این اساس نکاتی از تجربیات پشتیبانی گیفتی کارت در این خصوص را گردآوری کرده ایم و در ادامه به ارائه راه حل هایی پرداخته ایم.

لازم به ذکر است در صورت پیدا شدن راه حل جدید یا نکات تکمیلی؛ این پست به روز میگردد.

معنای این خطا چیست؟

این خطا به این معناست که ربات های امنیتی گوگل متوجه مغایرت گیفت کارت استفاده شده در اکانت و کشور محل استفاده از اکانت شده اند و به همین دلیل اجازه انجام تراکنش برای این حساب را نمیدهند.

این خطا یک محدودیت جدید از سوی گوگل برای کاربران سراسر دنیاست که از کشوری غیر از آدرس پرداخت اکانت خود؛ تراکنش مالی انجام میدهند.

هنوز راه حل 100% و قطعی برای این مشکل وجود ندارد. اما این بدان معنا نیست که در صورت مشاهده این خطا اکانت شما از دست رفته است. بلکه نیازمند آن است که دلایل این اتفاق بطور دقیق بررسی و راه حل های پیشنهادی با دقت انجام شود.

در ادامه به بررسی دقیق و مرحله به مرحله دلایل رخ دادن این خطا و راه حل های متعدد میپردازیم. لازم به ذکر است این پست بطور مداوم بروزرسانی میگردد و راهکارهای جدید اضافه میشود.

چه کسانی با این خطا مواجه میشوند؟

نکته قابل توجه در خصوص مراجعه کاربران به پشتیبانی سایت ها، مراجعه کاربران حرفه ای با مبالغ تراکنش بالا در کنار کاربران آماتور است.

این بدین معنی است که حتی کسانیکه تمام جوانب امنیتی اعم از مخفی کردن آدرس IP، اتصال با آی پی کشور اکانت، خاموش بودن لوکیشن و حتی آفلاین بودن تلفن همراه را رعایت کرده اند نیز با این مشکل مواجه شده اند.

این آمار از مراجعه بیش از 800 کاربر شناخته شده به پشتیبانی گیفتی کارت و سایت های همکار جمع آوری شده است.

از این رو کارشناسان گیفتی کارت سعی در پیدا کردن مشکل در فروم ها و کانال های مرجع خارجی نمودند که با نتیجه ای جالب مواجه شدند.

این مشکل برای کاربران کشورهای اروپایی و امریکایی و کاربرانی که با هویت واقعی در گوگل عضو هستند ایجاد نشده است. به همین دلیل اکثر سایت های مرجع در این خصوص مطلبی را منتشر نکرده اند.

فقط بخش راهنمای گوگل توضیحی مختصر در این خصوص ارائه کرده که میتوانید آن را مشاهده نمایید: راهنمای Google Play – بر طرف کردن مشکلات پرداخت حساب

اما در مقابل در انجمن های گفتگو و کانال های کشورهای عربی مانند عراق و سوریه و همچنین کشورهای افریقایی و شرق آسیا، این موضوع بسیار مطرح شده و حتی در یوتوب ویدیوهای زیادی در این خصوص ساخته شده است.

این نشان میدهد ربات های گوگل در خصوص شناسایی کاربران بسیار دقیق عمل کرده اند. در ادامه به بررسی برخی الگوریتم های عمومی شرکت ها از جمله گوگل در شناسایی و تشخیص اطلاعات کاربران از جمله محل زندگی و فعالیت پرداخته ایم.

این خطا در هنگام چه عملیاتی مشاهده میشود؟

از آنجا که این خطا در اثر انجام عملیاتی خاص بروز نمیکند یا به عبارتی در اثر کارهای مختلف این خطا را میتوان مشاهده کرد؛ مشخص است که این خطا در اثر اشتباه کاربر و یا رعایت نکردن مسائل امنیتی اتفاق نمی افتد.

در اصل ربات های امنیتی گوگل بدون اینکه کاربران کار خاصی را انجام دهند شروع به جستجو و پیدا کردن حساب های فیک کرده است.

عده ای از کاربران این خطا را در هنگام ردیم گیفت کارت مشاهده کرده اند. عده ای در هنگام خرید اپلیکیشن و بازی و بسیاری از کاربران نیز در هنگام خرید درون برنامه ای.

در ادامه تصاویر ارسالی برخی کاربران را جمع آوری کرده ایم:

خطا در هنگام خرید اپلیکیشن و بازی


خطا در هنگام ردیم گیفت کارت


گوگل چگونه میتواند مکان کاربران را شناسایی کند؟

قبل از اینکه به الگوریتم و روش های گوگل در کسب اطلاعات از کاربران بپردازیم، بگذارید یک جمله معروف را بیان کنیم:

فیس بوک شما را از والدینتان بهتر میشناسد

این جمله معروف در مورد فیس بوک بارها مطرح شده و در محافل و مجامع مختلف در مورد آن بحث و انتقاد شده است.

موضوع تا آن حد جدی است که در دوره ای اعلام شد در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ از این سیستم شناسایی فیس بوک برای تبلیغ بر اساس روحیات هر شخص استفاده کرده است.

اما در خصوص گوگل موضوع فرق میکند. گوگل بارها از امتحان های سخت حفظ حریم خصوصی کاربران سربلند بیرون آمده است. تا جایی که حتی سازمان های اطلاعاتی و قضایی نیز از همکاری گوگل در کسب اطلاعات کاربران دل خوشی ندارند.

افزون بر این گوگل همواره در طراحی و پیاده سازی سیستم ها، حریم خصوصی کاربران را ملاک قرار داده است و در خیلی از موارد حتی خود گوگل هم نمیتواند به اطلاعات کاربران دسترسی پیدا کند.

موضوع حفظ حریم خصوصی کاربران را میتوان از اعتماد کاربران به گوگل در Google Photos و رشد روز افزون این محصول حتی در ایران اشاره کرد. کاربران گوگل فوتوز اختیار ذخیره سازی تمام عکس ها و فیلم های خود را به گوگل داده اند که نشان از اعتماد در سطح جهانی به این ابر شرکت است.

این موضوع نشان میدهد که گوگل؛ اعتماد کاربران حتی در کشورهای جهان سوم را یک سرمایه عظیم برای خود میداند و نادیده گرفتن این موضوع فجایع جبران ناپذیری برای این شرکت خواهد داشت.

حال به این سوال مهم پاسخ میدهیم:

آیا گوگل به لحاظ فنی میتواند مکان کاربران را شناسایی کند؟ پس چرا تا الان این کار را نکرده است؟

کاربران بی شماری روزانه پرداخت های خود در گوگل پلی و خرید های درون برنامه ای را با استفاده از ارز سایر کشورها انجام میدهند و گوگل این را خوب میداند و بارها اعلام کرده است.

اما آیا این غول عظیم فناوری و برنامه نویسی، نمیتواند جلوی این کار را بگیرد؟ چه چیز مانع این کار میشود؟

به لحاظ فنی؛ گوگل میتواند برنامه روزانه غذایی، ورزش، برنامه ریزی شخصی و یادآوری های روزانه کاربر را مدیریت و در اختیارش قرار دهد تا زندگی بهتری داشته باشد.

پس بله گوگل میتواند اطلاعات دقیق محل سکونت و زندگی کاربران را کشف و ضبط کند.

امروزه گوگل در همه جا هست. هر جا که ما هستیم گوگل هم هست. مگر میشود در جایی بود و گوشی اندروید وجود نداشته باشد؟

اما چیزیکه مانع این عمل از سوی گوگل میشود سیاست حریم خصوصی است که کاربران و گوگل در زمان عضویت و ساخت جیمیل میپذیرند.

سیاستی که اعتماد میلیارد نفری برای گوگل به ارمغان آورده است و گوگل همواره در مقابل موانع قانونی و سیاسی از این سیاست خود دفاع کرده و به آن پایند بوده است.

مبنای قانونی مسدود کردن اکانت از سوی گوگل چیست؟

کنوانسیون ها و قراردادهای بین المللی از جمله FATF؛ شرکت ها و دولت ها را مجاب میکند که اطلاعات مربوط به تراکنش های مالی را در اختیار سازمان هایی مشخص قرار دهند و در صورت اعلام آن سازمان یا وضع مقررات، دسترسی مالی اشخاص و دارایی آنها نزد شرکت ها مسدود گردد.

از این رو شرکت های بزرگی همچون گوگل همواره تحت فشار ناشی از این سازمان ها بوده اند و از آنجاکه وجود تراکنش های مغایر با این مقررات در سیستم پرداختی به عظمت GPay احتناب ناپذیر است، گوگل همواره سعی در مسدود سازی حداقلی در جهت حفظ وجهه خود در بین سازمان های بین المللی و دولتی داشته است.

تعداد کاربران مسدود شده در مقابل ظرفیت عظیم اطلاعاتی و برنامه نویسی گوگل بسیار ناچیز است و مشخص است که گوگل در این موضوع به حداقل بسنده کرده و خود را کاسه داغ تر از آش نکرده است. یا به عبارتی برای رفع تکلیف؛ برخی از کاربران تابلو و بی احتیاط را مسدود کرده است.

اما محدودیتی که به آن اشاره شد طیف وسیعی از کاربران در سراسر جهان از جمله ایران را تحت تاثیر قرار داده است.


در صورت بروز این خطا چه بلایی بر سر اکانت می آید؟

اگر با دیدن این خطا ترس از آن دارید که اکانتتان برای همیشه از دست رفته است، این ترس را از خود دور کنید.

اما اینکه بتوانید با استفاده از راهکارهای ارائه شده فعلی این مشکل را بر طرف کنید، موضوع دیگریست که میبایست مراحل را به دقت دنبال کنید. چرا که راه حل های ارائه شده فعلی هیچکدام به تنهایی و بطور قطع نمیتواند این مشکل را حل کند.

اگر در مرحله ردیم گیفت کارت با این خطا مواجه شده اید؛ خوش شانس بوده اید. چرا که اعتبار گیفت کارت خریداری شده همچنان پا بر جاست و میتوانید از آن بر روی اکانت دیگر استفاده کنید.

کاربرانی که هنوز حساب خود را شارژ نکرده اند به راحتی با ایجاد اکانت جدید توانسته اند عملیات شارژ حساب را به سرانجام برسانند و تراکنش های خود را انجام دهند.

اما اگر بعد از شارژ اکانت این مشکل برای شما بوجود آمده است، ناچارید برای بدست آوردن و خرج کردن اعتبار اکانت خود مراحلی را در پیش بگیرید.

در ادامه به ارائه راه حل های عملی و تست شده در این خصوص می پردازیم. لازم به ذکر است فقط راه حل های تست شده توسط کاربران در ادامه بخش قرار داده میشود.

رفع خطای «تراکنش تکمیل نشد» در گوگل پلیبه منظور رفع خطا قبل از هر کار ابتدا آی پی خود را به کشور اکانتتان تغییر دهید. برای مثال اگر از اکانت ترکیه استفاده میکنید به ترکیه متصل شوید و اگر از اکانت امریکا استفاده میکنید به امریکا وصل شوید.

پس از اتصال حتما آدرس آی پی خود را چک کنید (برخی وی پی ان ها به درستی آدرس آیپ را تغییر نمیدهند): whatismyipaddress.com

پس از اطمینان از IP مراحل زیر را تک به تک انجام دهید:

1- مطمئن شوید اکانت شما اعتبار کافی دارد

این خطا میتواند ناشی از کسر موجودی در حساب شما باشد. اگر در هنگام پرداخت درون برنامه ای با این خطا مواجه شده اید، حتما موجودی حساب خود را با قیمت محصولی که میخواهید خریداری کنید بعلاوه مالیات و اضافات گوگل پلی چک کنید.

برای چک کردن اعتبار جیمیل میتوانید در اپلیکیشن فروشگاه پلی (Play Store گوگلی پلی استور) این مسیر را دنبال کنید:

 

منوی فروشگاه پلی -> روش های پرداخت


انتخاب گزینه روش های پرداخت


مشاهده موجودی اکانت گوگل پلی

2- حافظه پنهان اپلیکیشن فروشگاه پلی و سرویس گوگل پلی را پاک کنید

این خطا میتواند به این خاطر بروز کند که در زمان هایی که بدون وی پی ان و با آی پی ایران متصل هستید، اطلاعاتی از محل سکونت و فعالیت شما در حافظه پنهان یا Cache ذخیره شده است.

 

تنظیمات -> برنامه ها


فضای ذخیره سازی


خالی کردن کش

3- از حساب کاربری گوگل یا Google Account خود خارج و دوباره وارد شوید

برای این کار در سیستم عامل اندروید مسیر زیر را دنبال کنید:

تنظیمات آیفون iOS تنظیمات (Settings) -> حساب های کاربری (Accounts) -> گوگل (Google)

سپس اکانت خود را انتخاب و از منوی بالای صفحه گزینه حذف حساب (Remove Account) را انتخاب نمایید.

4- روش های پرداخت را حذف و مجدد اضافه کنید

برای اینکار به آدرس pay.google.com مراجعه و از منو بخش نشانی (Addresses) را انتخاب نمایید.

اگر آدرسی وجود دارد آن را حذف و آدرس فیک جدید مربوط به کشور اکانتان اضافه کنید.

برای بدست آوردن آدرس فیک کشورها از وب سایت fakeaddressgenerator.com استفاده کنید.

5- ممکن است یک اپلیکیشن یا بازی این مشکل را ایجاد کرده باشد

همانطور که گوگل پلی حکایت های زیادی در خصوص آدرس و ریجن کاربران دارد، بازی ها و اپلیکیشن ها نیز حکایتها دارند.

اگر به تازگی اپلیکیشن یا بازی نصب کرده اید یا اقدام جدیدی انجام داده اید، این خطا میتواند به آن علت باشد.

271 دیدگاه برای “محدودیت جدید گوگل برای کاربران ایرانی با هویت سایر کشورها

 1. Avenger گفته:

  سلام، مجدد خدمت دوستان
  دوستان مراجعه میکنن به تلگرام که گیفت داریم نمیتونیم ردیم کنیم ازمون بخر یا ردیم کن ، دوستان همینطور که قبلا گفتم اول پیام بدید اگه موجودیم کم بود و لازم داشتم رو چشمم و اگه که نه شرمنده همه دوستانم، ودوم اینکه خیلی از دوستان میگن ردیم کن که میتوام اینجا راحتتون کنم که احتیاجی به منم نداشته باشید و خودتون انجام بدید انشالاه که موفق باشید و به امید اینکه ارور گوگل بره و همه دوستان راحت بشن، لینک اموزش ردیم کردن و خرید از گوگل رو میزارم
  لینک آموزش خرید: https://youtu.be/bE7B8UflSeI
  لینک آموزش ردیم کردن:
  https://youtu.be/X6opVrnAn7o
  امیدوارم همه بتونن انجام بدن ، موفق باشید و نظراتون رو اینجا بگید که کمکی به بقیه بشه، ?ایدی تلگرام خودم: Avenger78gh@

  • امیر گفته:

   برا ردیم کردن امتحان نکنید.من تازه به جای یک بار ۷ بار باهاشون مکاتبه کردم.و ایمیل ردوبدل شد.عوض نمیکنن.

  • Sina گفته:

   چرا روش های منسوخ شده رو انتشار میدی?اینا قدیمی هست اصلا هم جواب نمیده لطفا ملت رو ایستکاه نکن عزیزم این روش هاا عمرا جواب بده از ما گفتن الکی نتتون رو حروم یوتیوبی ک فقط،میخواد ویو بگیره و پول ب جیب بزنه نکنید.وسلام

 2. حجت رضایی گفته:

  سلام دوستان گلم.
  اومدم با یه اموزش توپ.
  چند روز پیش هم یه پست زدم همینجا ولی هزینه بردار بود زیاد.
  اینجانب رضایی هستم ۲۸ ساله کارمند دادگستری بوشهر.
  بابت یه ریدیم ۵ دلاری مجبور شدم ۱ میلیون هزینه کنم برای سرور مجازی . شایدم بیشتر دقیق نمیدونم.بالغ بر ۱۰۰ دلار دادم از سایتای خارجی سرور مجازی گرفتم.خلاصه راه نرفته نذاشتم . حتی با سرورای کشورای مختلف مثل المان امریکا لهستان اینا همش تست کردم الان گیفت کارت المان رو دستم باد کرده هه.

  خوب بریم سروقت اصل مطلب.
  اگه سایت گیفتی کارت بهم اجازه بده یه پست جدید با فیلم میزام.
  برای انجام اینکار نیاز به یک سرور مجازی دارید. با هزینه ۱۱۰ هزارتومان.بدون هیچ افزونه ای. که بعدا ادرس سایت فروشنده رو میگم که فکر نکنید من فروشنده اون سایتم یا چیزی جیبم میره.
  مورد بعدی نیاز به یک پی سی دارید.چون گوشی نسل جدید دارم هرکاری کردم نشد . یعنی نتونستم دروغ سیستم بدم. شاید روی گوشی های قدیمی تر بشه مثل نسل سامسونگ اس ۵. چون سیستم مدیریت نرم افزاریشون خیلی بهتره.این جدیدا خیلی سیستمشون بستست واقعیت دست بالم بسته بود.خیلی هم سعی کردم بازم نشد.
  پس یه کامپیوتر حتما میخواید با برنامه بلو استاکس‌ ورژن دو به بالا هرچی باشه.

  اگر با این شرایط راضی هستید و کارتون راه میفته توی تلگرام پیام بفرستید اگر به تعدادی رسید که ارزش فیلم گرفتن داشت براتون فیلم اموزشی میزام صفر تا صد.

  اخه یه سری کد داره با یه سری برنامه کوچیک که باید استارت اول کار اونارو‌ راه اندازی کنید.البته همش برای بار اوله.و خوبیش اینه که کلی به نفعتونه.یعنی ممکنه بتونید درامدم کسب کنید ههه.

  انشالله که بتونم کمکی کنم بهتون.
  اگر حرفم باور ندارید.توی سایتایی که خرید سرور مجازی انجام دادم گزارشات رو نشونتون میدم.که چندجا سرور گرفتم توی همین دو هفته اخیر.ولی بالاخره امروز صبح گوگل شکست دادم.خخخ

  موفق و سربلند باشید.
  شماره تلگرام.۰۹۳۹۶۵۴۲۳۸۹
  ایدی تلگرام . LionWarWin
  اسم دومم مهدی هستش.که توی منزل میگن.پروفایلمم نوشته پدر.

  بازم میگم اگر درخواست ها به حد نساب رسید یعنی با هزینه اولیه و نصب نرم افزارها روی سیستم مشکلی نداشتید.تا درگیر فیلم اموزشی مفصلش بشم.

  یا حق

 3. Ali گفته:

  این روش شما جوابگو نبود ولی من از یک نفر کمک گرفتم و بهم راه ردیم کردن رو گفت
  شمارش اینه
  +98 933 711 8351

 4. nakisa گفته:

  با سلام دوستان عزیز
  مشکل خرید و ردیم فعلا کلا حل شده . روش انجام این کار که خودم هم تست کردم بدون نیاز به vps , و بدون نیاز به هزینه توسط کانال گیفت کارت 98 توی کانالشون هست.تلگرام (giftcard98@). انشا الله دوستان پس از انجام کار. برای سلامتی خودتون و دوست عزیزی که زحمت تهیه فیلم و کشیدن 3 صلوات بفرستن. یا حق

 5. ایلیا گفته:

  من گیفت کارتو بیخیال شدم . این دعوا راجب رضا بیشتر چشمو گرفته یه ساعته دارم میخونم . ادامه بدین

 6. mahyarmollazeibal9833 گفته:

  سلام من لیر ترکیه گرفتم ۲۵ لیر ولی میگه ثبت نشد چیکار باید کنم

 7. :/ گفته:

  درود دوستان.من چند وقت قبل ۱۳۰ دلار گیفت شامل دوتا ۱۵ دلاری و یه ۱۰۰ دلاری از یکی از سابت ها خریدم اما به محض اینکه از طریق همون وی پی اس خواستم ردیم کنم بهم ارور we need more info رو داد در صورتی که قبل از ردیم کردن من هیچ کاری باهاش نکردم یک راست به محض اینکه از سایت خرید کردم بحث ردبم رو انجام دادم یعنی اینکه اون سایته گیفت کارت مشکل دار از قصد به من داد.به پستیبان سایت هر چقد پیام دادم هرچقد باهاشون حرف زدم هر چقد تهدیدشون کردم زیر باز نرفتن که نرفتن تا این گیفتارو پس بگیرن و پولمو برگردونم از طرفی هم فک نمیکنم مدرکی وجود داشته باشه که صد درصد بهشون ثابت کنه اونا کلاهبرداری کردن بنابراین شکایتی هم نمیتونم ازشون بکنم دویست بار هم از روش ها و شکل های مختلف با ساپورت های گوگل حرف زدم و فرم مربوط به اون ارور رو پر کردم اما اطلاعات کافی برای متقاعد کردن اونا نداشتم .اگه کسی راهی میدونه و میتونه کمکی بکنه حتما بهم بگه،اگه کسی خواست اینارو بخره ازم زیر قیمت میدم.
  ۰۹۲۰۳۵۴۲۷۱۰
  این شماره منه.هر کس راهی میدونست یا اینجا کامنت کنه یا تو واتساپ به اون شماره بهم پیام بده
  پاینده باشید

  • Reza.1986 گفته:

   دروود دوست من.دو حالت داره یا اون سایت بهت گیفت کارت بلاک شده داده ک عمرا متوجه بشی چون موقع ردیم میزنه شما گیفت مثلا ۱۰ دلاری دارید کانفیرم کنید موقع کانفیرم ارور تایید هویت میخواد ک گیفت بلاک هست تایید هویت هم هیچوقت صورت نمیگیره چون بیشتره ادرس های ما فیک هست کسی رو امریکا نداریم?حالت دوم اینکه ک شما تلاش زیاد برای ردیم کرده باشی بلاک میکنه گیفت رو مخصوصا اگ ای پی شما تو بلک لیست گوگل پلی باشه ک اکثرا بلک لیست هستن.حالت سوم اینه ک شما قبلا با اون جیمیل ردیم کردید و استفاده داشتید بعد چند مدت باز گیفت بخرید ردیم کنید گیفت رو بلاک میکنه.بهترین راه اینه جیمیل صفر گیفت رو مصرف کنید جیمیل رو بندازید دور برای بار بعدی یک جیمیل صفر دیگه بسازید.موفق باشید.

   • سعید کثیری گفته:

    بنده هم با فرمایش شما موافقم.
    معمولا در همچین مواقعی دیگه نمیشه اکانت رو بازیابی کرد و روش ردیم انجام داد.
    بهتره که روی اکانت جدید وارد بشه که البته دردسرهای دور زدن تحریم رو داره.

  • سعید کثیری گفته:

   در صورتیکه مبلغ موجودی گیفت کارت رو نشون میده؛ گیفت کارت مشکلی نداره
   در صورتیکه اون سایت نماد اعتماد داره عمرا گیفت کارت مشکل دار بده
   این خطایی که میگید در خصوص احراز هویت و مدارک شناسای، مربوط به اکانتتون هستش و ربطی به گیفت کارت نداره

 8. بدبخت گفته:

  دوستان من همه چی رو تست کردم هیچ کدوم دیگه جواب نمیده.
  VPN آمریکا و غیرفعال کردن Location و فعال کردن حالت هواپیما یا کلا درآوردن سیم کارت و حذف Google Play و نصب نسخه قدیمی و اضافه کردن آدرس فیک آمریکا تو pay.google.com و… هیچ کدوم دیگه جواب نمیده.
  فقط اگه رفیقی فامیلی چیزی تو خود خاک لعنتی آمریکا دارید میتونید بگید اون براتون فعال کنه.
  من از این جریانات خبر نداشتم به خیال خوش خودم که بازم مثل قدیم چهارتا بازی بخرم یه گیفت کارت 25 دلاری USA خریدم و الان مونده رو دستم و نمیتونم Redeem کنم.
  از دوستان هرکی فامیلی چیزی تو آمریکا داره یا خودش آمریکاست خواستش حاضرم زیر قیمت بفروشم (حالا یا به ریال یا اگه ریال نتونید ارز دیجیتالم قبول میکنم)
  25 دلاره خودم نظرم اینه به قیمت یه 15 دلاری حداقل بفروشم.
  هرکی خواست به تلگرام @darkgram پیام بده.

 9. حمید اصغر نژاد گفته:

  دوستانی که مشکل خرید با گیفت امریکا دارند من از طریق لینک زیر در یوتیوب اوایل با وی پی اس میتونسم ولی چندروزه که دیگه وی پی اس اکثر آی پی ها توسط گوگل شناسایی شدن واسه همین از طریق خود همین بنده خدایی که ویدیو گذاشت کارم راه افتاد.
  https://youtube.com/watch?v=gLJP44Wqikc

 10. علیرضا.ب گفته:

  دوستان سلام.چرا خودتون رو آزار میدین..خدا پدر گوگل رو بیامرزه که ناخواسته و از روی خریت خودش با این کارش سالی چند میلیون به نفع من یک نفر فقط کار کرد و پولی که از روی اعتیاد به این بازیهای پولساز برای یه عده اونطرف دنیا که پاشون رو روی پاشون بندازن و با پول بی زبون من و شما ویلاهایی با قیمتهای نجومی تو بورلی هیلز و…..بخرن به من برگردوند…من که با این کارشون جدا بم برخورد.تا حالا پولمون اخ نبود.حالا اخی شد..یعنی خدا پدرشون رو بیامرزه که من یکی تا ابد ممنونشون هستم.وگرنه حالا حالاها میخواستم از روی اعتیاد و نفهمی پولم رو بدم یک مشت مفت خور بخورن‌.حالا شما هم یک مقدار فکر کنید به همین نتیجه میرسید.یا علی

 11. مهرداد گفته:

  من ایران هستم گوگل پلی ترکیه هم دارم ، گیفت کارت ترکیه خریدم دادم برادرم که ترکیه زندگی میکنه برام فعال و خرجش کنه ولی اجازه نداد
  یعنی شما حتی اگر داخل کشور دیگه ای باشه اجازه نمیده
  چون تو سرورهای گوگل ذخیره شده که من با ای پی ایران قبلا وارد شدم
  3 تا راه حل داره
  یا شما مدت طولانی تو یه کشور دیگه باشید که قبول کنه جا به جا شدید
  یا یه اکنت جدید بسازید
  و یا با کردیت کارت خرید کنید
  چون من تونستم خریدام رو با کردیت کارت انجام بدم (البته اورجینال بود برای برادرم تو ترکیه)

 12. mehdi گفته:

  سلام
  ۴تا گیفت کارت ۲۵ دلاری آمریکا دارم نمیتونم شارژ کنم
  میفروشم کسی خواست به ایدی زیر در تلگرام پیام بده
  mehdi_72x

 13. sam گفته:

  سلام
  دوستانی ک نمیتونن ردیم کنن واسشون خواستن انجام میدم
  گیفت کارت آمریکا هم داشتن میخرم
  تلگرام پیام بدید
  kenzo_72

 14. sam گفته:

  سلام
  چند روزی بود نبودم دوستان از الان در خدمتتون هستم و همچنان گیفت کارت هایی که خریداری کردید ولی نمیتونید ردیم کنید خریدارم
  فقط گیفت کارت های آمریکا
  تلگرام پیام بدید
  kenzo_72

 15. Avenger گفته:

  سلام دوستان عزیز هر کی گیفت کارت دلار داره اگه لازم نداره و نمیتونه ردیم کنه، به قیمت منصفانه ازش میخرم یا علی ، موفق باشید تلگرام:
  Avenger78gh

 16. Avenger گفته:

  چند تا از دوستان گیفت فرستادن درست بود و پول هم واریز شد ولی چند تا از دوستان گفت کارتاشون بلاک شده بود که از سایت انار گیفت گرفته بودن دویتان در جریان باشید تا جایی که راه داره گیفت نخرید با این وضعیت گوگل و اگه خواستید تهیه کنید از انار گیفت و گیفت.ای ار تهیه نکنید چون دارن گیفت بلاک شده به مردم بیچاره میفروشن،
  دوستانی ام گه گیفت کارت گوگل و ایتونز آمریکا دارن به قیمت دلار روز ۲ یا ۳ تومن پایین تر ازشون برمیدارم که شما هم ضرر نکنید ، موفق باشید دوستان ، یا حق
  تلگرام: Avenger78gh

 17. :/ گفته:

  درود برشما دوستان.من امروز یک مستر کارت مجازی آمریکا(prepaid master card)تهیه کردم به امید اینکه دیگه بدون مشکل بتونم تو گیم خرید کنم و دردسر های گیفت کارت رو نداشته باشم انا بعد از اون فهمیدم که گوگل پلی که اصلا اجازه نمیده من با این کارت پرداخت کنم .اما گیم من توسط آمازون اپ استور هم ساپورت میشه که اون اجازه استفاده از این کارت رو میده.منتها از صبح تا حالا هر کارب میکنم نمیتونم هیچی خریدی بزنم ۲۰۰ تا اکانت باز کردم و باز هر کدون سعی کردم خرید بزنم اما هیچ کدوم موفق نیستن و همه اکانت هایی که تو آمازون باز کردم موقتا بسته شده و تا یه سری اطلاعات که نمیدونم چین رو ندم و اوناتایید نکنن همین آش و همین کاسس.خواستم ببینم اینجا کسی هیت این کارت رو از من بخره؟۵۰ دلار هم شارژ شده یا کسی هست بتونه مشکلم تو همین سایت آمازون رو حل کنه و دیگه راحت با این کارت خرید بزنم؟

 18. امیر گفته:

  سلام من هم میتون ردیم کنم هم خرج کنم هرکه خواست اموزش میدم اما هذینه میگرم
  ایدی تلگرامم
  Bigoplus8

 19. رضا گفته:

  سلام دوستان. 40 دلار گیفت کارت گوگل پلی آمریکا دارم. اگر کسی میخواست، به زیر قیمت بازار میفروشم. ممنون

 20. مهدی گفته:

  سلام من رفیقم اتریشه برای با توجه ب اینا گیفت کارت خرید خواستم ردیم کنم داخل جیمیل خودم ک نشد گفتم بهش خودش برام از همونحا جیمیل بسازه ردیم کنه و بده بمن وقتی انجام شد رفتم تو بازی ک خرید درون برنامه ای انجام بدم ک نشد همین اخطار ک میگه باید داخل اون کشور باشی رو داد باز وی پی ان اتریش زدم نشد از قسمت gpey گوگل هم ادرس اونو گذاشتم کشورم اتریشه شماره تلفن هم شماره اونه همه چی واقعیه فیک نیست خودشم حتی وارد اکانت گیمم شد خرید رو مخاست بزنه ک ب اونم همین اخطار باید تو اتریش باشی رو داد (بااینکه خودش اتریشه)
  الان مشکل کجاست !!
  اینجا ک ایرانه قبول چرا اون ک اتریشه نتونست!؟؟
  کسی میدونه فورا بهم اطلاع بده ممنون از طریق
  اینستاگرام
  Real.mhti

  • سعید کثیری گفته:

   سلام. معمولا وقتی روی اکانتی این خطا مشاهده میشه، رفعش خیلی مشکله یا عملا نشدنیه. با این خطا اکانت وارد بلک لیست میشه و یطورایی بن میشه. اشتباه شما این بوده که احتمالا بدون ایزوله سازی، جیمیل رو از داخل ایران استفاده کردید

  • ,محمد گفته:

   داداش منم این مشکلو دارم اگه راه حلی پیدا کردم تورم درجریان میزارم
   Cod__lak

 21. محمد گفته:

  سلام راه حلش پیدا شده هر کی خواست داخل تلگرام آموزشو بهش بدم منم خودم این مشکلو داشتم ولی ردیمش کردم

 22. Avenger گفته:

  سلام دوستان عزیز تلگرامم ۲ مرحله ای فعال کردم به مشکل خوردم، ایدی قبلیم تا حل شدن مشکل در دسترس نیست، ایدی جدید تلگرام:
  Avenger78gh2@
  دوستان عزیز گیفت کارت گوگل پلی هر کی داره هم میتونم براش ردیم کنم و هم خرید بزنم و اگه لازم نداره به قیمت منصفانه ازش بر میدارم دوستان که قبلا خرید زدن و باهاشون کار کردم و همچنین دوستان عزیز که تازه میخوان کار کنن به ایدی جدید پیام بدن تا ایدی قبلی درست بشه
  Avenger78gh2@

 23. Avenger گفته:

  دوستان عزیز عزیز برای ردیم کردن و خرید درون برنامه به ایدی جدید پیام بدن تلگرام:
  Avenger78gh2@
  ساخت ایمیل جدید و ردیم کردن گیفت کارت بدون بن شدن بدون ارور همچنین خرید درون برنامه هر نوع اپلیکیشن پذیرفته میشود گیفت کارت شمارو خریداریم به قیمت منصفانه و تضمینی ، تلگرام:
  Avenger78gh2@

 24. Avenger گفته:

  سلام ، دوستان عزیز ایدی قبلی درسته جهت هماهنگی برای فروش و ردیم گیفت کارت به همون ایدی قبل پیام بدید، تنها ایدی من برای انجام خرید گیفت و ردیم گیفت کارت:
  Avenger78gh@
  خرید گیفت، ردیم گیفت و انجام هر گونه آفر بازی و برنامه بدون بن بدون ارور?

 25. حمیدرضا قدرتی گفته:

  گیفت گوگل ترکیه هر کسی خریده و نمیتونه استفاده کنه خریدارم

 26. Avenger گفته:

  سلام دوستان عزیز، اکانت وریفای شده هر کی میخواد با مشخصات و شماره خودش ساخته میشود و گیفت هم هر توش ردیم میکنم، یعنی مثلا اکانت وریفای شده با ۵،۱۰،۱۵ دلار تحویل داده میشود ، اکانت وریفای خالی هم با مشخصات دلخواه ساخته میشود ،
  دوستانی هم که گیفت کارت دارن میتونم برای بازی دلخواه خرید بزنم و یا روی جیمیلشون ردیم کنم، بدون بن و ارور ?جهت هماهنگی تلگرام :
  Avenger78gh@

 27. Avenger گفته:

  دوستانی هم که گیفت کارت دارن در صورتی که نیازی بهش ندارن و بلا استفاده شده براشون خریدارم،جهت هماهنگی تلگرام: Avenger78gh@

 28. مهدی گفته:

  سلام دوستان.بتوصیه یکی ازدوستام اومده بودم ازین سایت گیفت بخرم،که کامنت هاتون رودیدم،که خیلی ها مشکل توخرید دارن،پس
  دوستان من شماره وایدی ولینک خودم رو اینجا میگذارم،اگردرزمینه خرید ازگوگل مشکل یا پرسش و کاری داشتید توصیه میکنم حتما نگاهی بندازید.
  (براراحتی کار کافیه همین لینک تومرورگر بازکنید)
  https://rizy.ir/9909606136
  ودرتلگرام:
  @googlebazi

 29. Avenger گفته:

  سلام دوستان عزیز خرید درون برنامه همه نوع بازی و اپلیکیشن پذیرفته میشود هر نوع خرید دارید فرق نداره ، ردیم گیفت کارت درون جیمیل خود شما یا جیمیل جدید با مشخصات دلخواه شما پذیرفته میشود، جیمیل ۱۰۰ درصد وریفای، ان بن کردن جیمیل شما که موجودی داخل آن دارید و خرید برای شما، خرید با گیفت کارت خود شما و اگه گیفت نگرفتید با موجودی خودم، و در اخر اگه هیچ کدوم لازم نداریو و گیفت گرفتید و غیر قابل استفاده شده براتون گیفت کارت شما در صورتی که بلاک نباشه و قابل استفاده باشه خریداریم، با تشکر از سایت گیفتی کارت عزیز، به امید رفع ارور گوگل و بازگشت به حالت قبل? آیدی تلگرام برای ارتباط : Avenger78gh@

 30. Sami گفته:

  آقا سلام. واقعا مسخره بازیه که مردم رو میچاپین واسه ریدیم کردن.
  دوستان، هرکی خواست، بدون هزینه براش ریدیم میکنم کارت هاش رو، روش رو هم نمیگم چون یه جا گفته بودم داشتن میفروختن به مردم.
  توی واتس اپ پیام بدید.
  +15813334505

 31. مهدی گفته:

  سلام دوستان من یکی ازدوستانم ساکن امریکاست ازش خواستم برام یک جیمیل جدید بسازه ادرس وتلفنشم مربوط به امریکاست یک ۱۰دلاری هم ازاونجا خرید و واردش کرد و بهم داد چیزی که جالبه اینجاست، من جیمیل رو با فیلترشکن سرور امریکا بدون نشتی و همون ایالت داخل تبلت بدون سیم کارت حتی ساعتش رو با اون ایالت یکی کردم رفتم روبازی که خرید رو تست کنم بازم همون ارور روداد که این گیفت فقط درکشور صادرشده قابل استفاده میباشد!!! اینم بگم قبل خرید حتی جیمیل اصلی بازی که اونم امریکاهستش رو پاک کردم که این جیمیل جدید پیشفرض بالا بیاد ولی بازم جواب نداد!!??رسما به فنا رفتیم
  راستی دوستانی که بالیر ترکیه خرید میکنن بازیها قیمتهای درون برنامه ای لیر ترکیه رو تواین یکی دوروزه دوتا۳برابر افزایش دادن اگر هنوز بازی شما افزایش نداده سریع خرید کنید که تاچندروز دیگه اعمال میشه.

 32. Avenger گفته:

  مهدی جان به جیمیل امریکا باشه یکی از مراحلی هست که باید باشه ولی جیمیل خالی با فیلتر شکن امریکا نمیشه یه سری مراحل داره که باید مو به مو بره الان همون جیمیلی که میگی ۱۰ دلار توش داری بیا من برات با تضمین خرید میزنم ولی باز میگم باید مراحل درست باشه ، گوگل خیلی سخت گرفته والا شل نمیکنه هیچ هر روزم بدتر میکنه که قانونشو اجرا کنه هر کی تو کشورش برا ارز خودش خرید بزنه ، و ترکیه هم که گفتی درسته گرون کرده ، که همه نرن سمته ترکیه ک دلیلش پایین اومدن قیمت لیرم هست،
  دوستان که جیمیل پول توش دارن مییتونم برا خودشون خرید بزنم و دوستانی هم که گیفت دارن هم براشون ردیم و خرید میزنم هم اگه لازم ندارن میخرم ، با تشکر، ایشالاه همه چیز به روال ثابق بر گرده که با این وضعیت خیلی غیر ممکنه?
  ایدی تلگرام:
  Avenger78gh@

 33. علیرضا درخشان گفته:

  سلام روش تضمیتی خودمم هم شاپ سی پی دارم
  روش معتبره و کاملا کار میکنه در تاریخ 17 فروردین 1401 می نویسم این کامنت رو، برای اطلاع از این روش به این آیدی توی تلگرام پیام بدید.
  @AlirezaDerakhshan1

  • Reza.1986 گفته:

   برا دلار امریکا فعلا همه راهاا بسته ست برای ردیم جز ای پی معتبر مثل اوتلاین یا پراکسی های معتبر اصلی ک اونم فقط روی جیمیل های اماده برای خرید جواب میده
   فعلا همه راهای دلار بسته هست?

 34. Avenger گفته:

  سلام دوستانی که خرید درون برنامه دارن اگه گیفت گرفتن با گیفت خودشون میزنم و اگه گیفتو لازم ندارن خریدارم در صورت بلاک نبودن.روش کاملا تضمینی بدون ارور جهت هماهنگی به تلگرام پیام بدید. Avenger78gh@

 35. ahmadpirjamali754515 گفته:

  خودتونو به دردسر نیاندازید و پولتون رو حروم نکنید، گیفت کارت نخرید هیچ روشی جواب نمیده و پولتون میسوزه، فامیل و آشنا تو آمریکا هم نمیتونه کاری برای شما بکنه، بقیه هم پول شما رو میخورن.

 36. امیررضا گفته:

  سلام دوستان بنده یک جا خوندم که اگر برای گوگل پاسپورت خودتون رو بفرستید تایید میکنه و میتونید از گیفت کارت استفاده و خرید کنید خودم هم ارسال کردم مدارک رو تا ببینم درسته یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *