چرا فروش گیفت کارت استیم آرژانتین متوقف شده است

توقف فروش گیفت کارت استیم آرژانتین
فروش گیفت کارت استیم آرژانتین در چند ماه اخیر به دلیل مشکلات ارزی و قوانین جدید دولت محلی، از سوی استیم متوقف شده است. این مسئله باعث شده است که کاربران استیم ارژانتین دچار دغدغه شوند و به دنبال راهکارهای برای خرید بازی های مورد علاقه خود با قیمت مناسب باشند.

توقف فروش گیفت کارت استیم آرژانتین از سوی شرکت Valve

 

یکی از دلایل اصلی توقف فروش گیفت کارت استیم آرژانتین، تغییرات ارزی در این کشور است. در سال ۲۰۱۹، دولت آرژانتین ارزش پسندیده پزو را تنزل داد و دو ارز واقعی و موازی با ارزش کمتر از پزو را معرفی کرد. این تغییرات، باعث شد که قیمت گیفت کارت استیم در پزو کاهش یابد و برخی فروشندگان از فروش آن‌ها ناامید شوند.

همچنین، دولت آرژانتین در سال ۲۰۲۰ قوانین جدیدی را برای کنترل ارز به روی میز گذاشت که باعث شده است که بسیاری از کاربران استیم آرژانتین، به دنبال راه حلی برای ادامه فعالیت باشند. این قوانین، شامل محدودیت‌هایی برای دسترسی به ارز خارجی و تحریم برخی ارزهای دیجیتالی مانند Bitcoin و Ethereum می‌شود.

از آنجا که بسیاری از کاربران استیم در آرژانتین و سایر کشورها، به دنبال راهکارهایی برای خرید بازی‌ها با قیمت مناسب هستند، این مسئله باعث شده است که بازار سیاه برای گیفت کارت استیم در این مناطق رشد کند. بازار سیاه به معنای خرید و فروش گیفت کارت‌های استیم غیر رسمی است که ممکن است به ریسک بالایی در مورد کیفیت و قیمت هدفمند نبودن آن‌ها منتهی شود.

با توجه به مشکلات فوق، استیم در حال حاضر اجازه فروش گیفت کارت استیم در آرژانتین را به عنوان یکی از کشورهایی که مبادلات ارزی در آن محدود شده است، نمی‌دهد. به همین دلیل، کاربران استیم در آرژانتین و کشورهای لاتین برای خرید بازی‌های مورد علاقه خود، به دنبال راهکارهای دیگری هستند.

اگرچه استیم به دلیل مشکلات ارزی و قوانین جدید، فروش گیفت کارت استیم در آرژانتین را متوقف کرده است، اما به نظر می‌رسد که این مسئله موقتی است. با توجه به نوسانات بازار ارز در آرژانتین و میلیون‌ها کاربر استیم در این کشور، احتمالاً راهکارهایی برای رفع مشکلات ارزی و قوانین جدید پیدا خواهد شد.

117,000 تومان2,266,000 تومان

گیفت کارت رایگان 9-181

ناموجود
300,000 تومان896,000 تومان

گیفت کارت رایگان 25-74

347,000 تومان5,562,000 تومان

گیفت کارت رایگان 12-194

285,000 تومان5,139,000 تومان

گیفت کارت رایگان 3-64

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *