شناسایی میلیون ها کاربر فعال جیمیل با هویت جعلی توسط ربات های گوگل

مسدود شدن حساب گوگل پلی

Error

Couldn’t complete your transaction. Gift cards can only be used in the country where they were purchased. See the gift card terms of service.

فروش ویژه مسترکارت امریکا قابل استفاده در گوگل پلی

اگر برای پرداخت در گوگل پلی به مشکل برخورده اید، این یک راه حل ایده آل است

خرید مسترکارت معتبر قانونی

صدور مسترکارت به نام شما تنها با چند کلیک
اینجا کلیک کنید

فهرست مطالب


در روزهای اخیر کاربران ایرانی اندروید با خطایی جدید در سیستم پرداخت گوگل پلی مواجه شده اند که باعث شده تا روند پرداخت درون برنامه ای و یا خرید اینترنتی بر پایه GPay با مشکل مواجه شود.

در این رابطه کاربران زیادی با پشتیبانی سایت های متعدد فناوری و فروش گیفت کارت این مشکل را در میان گذاشته اند. بر این اساس نکاتی از تجربیات پشتیبانی گیفتی کارت در این خصوص را گردآوری کرده ایم و در ادامه به ارائه راه حل هایی پرداخته ایم.

لازم به ذکر است در صورت پیدا شدن راه حل جدید یا نکات تکمیلی؛ این پست به روز میگردد.

معنای این خطا چیست؟

این خطا به این معناست که ربات های امنیتی گوگل متوجه مغایرت گیفت کارت استفاده شده در اکانت و کشور محل استفاده از اکانت شده اند و به همین دلیل اجازه انجام تراکنش برای این حساب را نمیدهند.

این خطا یک محدودیت جدید از سوی گوگل برای کاربران سراسر دنیاست که از کشوری غیر از آدرس پرداخت اکانت خود؛ تراکنش مالی انجام میدهند.

هنوز راه حل 100% و قطعی برای این مشکل وجود ندارد. اما این بدان معنا نیست که در صورت مشاهده این خطا اکانت شما از دست رفته است. بلکه نیازمند آن است که دلایل این اتفاق بطور دقیق بررسی و راه حل های پیشنهادی با دقت انجام شود.

در ادامه به بررسی دقیق و مرحله به مرحله دلایل رخ دادن این خطا و راه حل های متعدد میپردازیم. لازم به ذکر است این پست بطور مداوم بروزرسانی میگردد و راهکارهای جدید اضافه میشود.

چه کسانی با این خطا مواجه میشوند؟

نکته قابل توجه در خصوص مراجعه کاربران به پشتیبانی سایت ها، مراجعه کاربران حرفه ای با مبالغ تراکنش بالا در کنار کاربران آماتور است.

این بدین معنی است که حتی کسانیکه تمام جوانب امنیتی اعم از مخفی کردن آدرس IP، اتصال با آی پی کشور اکانت، خاموش بودن لوکیشن و حتی آفلاین بودن تلفن همراه را رعایت کرده اند نیز با این مشکل مواجه شده اند.

این آمار از مراجعه بیش از 800 کاربر شناخته شده به پشتیبانی گیفتی کارت و سایت های همکار جمع آوری شده است.

از این رو کارشناسان گیفتی کارت سعی در پیدا کردن مشکل در فروم ها و کانال های مرجع خارجی نمودند که با نتیجه ای جالب مواجه شدند.

این مشکل برای کاربران کشورهای اروپایی و امریکایی و کاربرانی که با هویت واقعی در گوگل عضو هستند ایجاد نشده است. به همین دلیل اکثر سایت های مرجع در این خصوص مطلبی را منتشر نکرده اند.

فقط بخش راهنمای گوگل توضیحی مختصر در این خصوص ارائه کرده که میتوانید آن را مشاهده نمایید: راهنمای Google Play – بر طرف کردن مشکلات پرداخت حساب

اما در مقابل در انجمن های گفتگو و کانال های کشورهای عربی مانند عراق و سوریه و همچنین کشورهای افریقایی و شرق آسیا، این موضوع بسیار مطرح شده و حتی در یوتوب ویدیوهای زیادی در این خصوص ساخته شده است.

این نشان میدهد ربات های گوگل در خصوص شناسایی کاربران بسیار دقیق عمل کرده اند. در ادامه به بررسی برخی الگوریتم های عمومی شرکت ها از جمله گوگل در شناسایی و تشخیص اطلاعات کاربران از جمله محل زندگی و فعالیت پرداخته ایم.

این خطا در هنگام چه عملیاتی مشاهده میشود؟

از آنجا که این خطا در اثر انجام عملیاتی خاص بروز نمیکند یا به عبارتی در اثر کارهای مختلف این خطا را میتوان مشاهده کرد؛ مشخص است که این خطا در اثر اشتباه کاربر و یا رعایت نکردن مسائل امنیتی اتفاق نمی افتد.

در اصل ربات های امنیتی گوگل بدون اینکه کاربران کار خاصی را انجام دهند شروع به جستجو و پیدا کردن حساب های فیک کرده است.

عده ای از کاربران این خطا را در هنگام ردیم گیفت کارت مشاهده کرده اند. عده ای در هنگام خرید اپلیکیشن و بازی و بسیاری از کاربران نیز در هنگام خرید درون برنامه ای.

در ادامه تصاویر ارسالی برخی کاربران را جمع آوری کرده ایم:

خطا در هنگام خرید اپلیکیشن و بازی


خطا در هنگام ردیم گیفت کارت


گوگل چگونه میتواند مکان کاربران را شناسایی کند؟

قبل از اینکه به الگوریتم و روش های گوگل در کسب اطلاعات از کاربران بپردازیم، بگذارید یک جمله معروف را بیان کنیم:

فیس بوک شما را از والدینتان بهتر میشناسد

این جمله معروف در مورد فیس بوک بارها مطرح شده و در محافل و مجامع مختلف در مورد آن بحث و انتقاد شده است.

موضوع تا آن حد جدی است که در دوره ای اعلام شد در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ از این سیستم شناسایی فیس بوک برای تبلیغ بر اساس روحیات هر شخص استفاده کرده است.

اما در خصوص گوگل موضوع فرق میکند. گوگل بارها از امتحان های سخت حفظ حریم خصوصی کاربران سربلند بیرون آمده است. تا جایی که حتی سازمان های اطلاعاتی و قضایی نیز از همکاری گوگل در کسب اطلاعات کاربران دل خوشی ندارند.

افزون بر این گوگل همواره در طراحی و پیاده سازی سیستم ها، حریم خصوصی کاربران را ملاک قرار داده است و در خیلی از موارد حتی خود گوگل هم نمیتواند به اطلاعات کاربران دسترسی پیدا کند.

موضوع حفظ حریم خصوصی کاربران را میتوان از اعتماد کاربران به گوگل در Google Photos و رشد روز افزون این محصول حتی در ایران اشاره کرد. کاربران گوگل فوتوز اختیار ذخیره سازی تمام عکس ها و فیلم های خود را به گوگل داده اند که نشان از اعتماد در سطح جهانی به این ابر شرکت است.

این موضوع نشان میدهد که گوگل؛ اعتماد کاربران حتی در کشورهای جهان سوم را یک سرمایه عظیم برای خود میداند و نادیده گرفتن این موضوع فجایع جبران ناپذیری برای این شرکت خواهد داشت.

حال به این سوال مهم پاسخ میدهیم:

آیا گوگل به لحاظ فنی میتواند مکان کاربران را شناسایی کند؟ پس چرا تا الان این کار را نکرده است؟

کاربران بی شماری روزانه پرداخت های خود در گوگل پلی و خرید های درون برنامه ای را با استفاده از ارز سایر کشورها انجام میدهند و گوگل این را خوب میداند و بارها اعلام کرده است.

اما آیا این غول عظیم فناوری و برنامه نویسی، نمیتواند جلوی این کار را بگیرد؟ چه چیز مانع این کار میشود؟

به لحاظ فنی؛ گوگل میتواند برنامه روزانه غذایی، ورزش، برنامه ریزی شخصی و یادآوری های روزانه کاربر را مدیریت و در اختیارش قرار دهد تا زندگی بهتری داشته باشد.

پس بله گوگل میتواند اطلاعات دقیق محل سکونت و زندگی کاربران را کشف و ضبط کند.

امروزه گوگل در همه جا هست. هر جا که ما هستیم گوگل هم هست. مگر میشود در جایی بود و گوشی اندروید وجود نداشته باشد؟

اما چیزیکه مانع این عمل از سوی گوگل میشود سیاست حریم خصوصی است که کاربران و گوگل در زمان عضویت و ساخت جیمیل میپذیرند.

سیاستی که اعتماد میلیارد نفری برای گوگل به ارمغان آورده است و گوگل همواره در مقابل موانع قانونی و سیاسی از این سیاست خود دفاع کرده و به آن پایند بوده است.

مبنای قانونی مسدود کردن اکانت از سوی گوگل چیست؟

کنوانسیون ها و قراردادهای بین المللی از جمله FATF؛ شرکت ها و دولت ها را مجاب میکند که اطلاعات مربوط به تراکنش های مالی را در اختیار سازمان هایی مشخص قرار دهند و در صورت اعلام آن سازمان یا وضع مقررات، دسترسی مالی اشخاص و دارایی آنها نزد شرکت ها مسدود گردد.

از این رو شرکت های بزرگی همچون گوگل همواره تحت فشار ناشی از این سازمان ها بوده اند و از آنجاکه وجود تراکنش های مغایر با این مقررات در سیستم پرداختی به عظمت GPay احتناب ناپذیر است، گوگل همواره سعی در مسدود سازی حداقلی در جهت حفظ وجهه خود در بین سازمان های بین المللی و دولتی داشته است.

تعداد کاربران مسدود شده در مقابل ظرفیت عظیم اطلاعاتی و برنامه نویسی گوگل بسیار ناچیز است و مشخص است که گوگل در این موضوع به حداقل بسنده کرده و خود را کاسه داغ تر از آش نکرده است. یا به عبارتی برای رفع تکلیف؛ برخی از کاربران تابلو و بی احتیاط را مسدود کرده است.

اما محدودیتی که به آن اشاره شد طیف وسیعی از کاربران در سراسر جهان از جمله ایران را تحت تاثیر قرار داده است.


در صورت بروز این خطا چه بلایی بر سر اکانت می آید؟

اگر با دیدن این خطا ترس از آن دارید که اکانتتان برای همیشه از دست رفته است، این ترس را از خود دور کنید.

اما اینکه بتوانید با استفاده از راهکارهای ارائه شده فعلی این مشکل را بر طرف کنید، موضوع دیگریست که میبایست مراحل را به دقت دنبال کنید. چرا که راه حل های ارائه شده فعلی هیچکدام به تنهایی و بطور قطع نمیتواند این مشکل را حل کند.

اگر در مرحله ردیم گیفت کارت با این خطا مواجه شده اید؛ خوش شانس بوده اید. چرا که اعتبار گیفت کارت خریداری شده همچنان پا بر جاست و میتوانید از آن بر روی اکانت دیگر استفاده کنید.

کاربرانی که هنوز حساب خود را شارژ نکرده اند به راحتی با ایجاد اکانت جدید توانسته اند عملیات شارژ حساب را به سرانجام برسانند و تراکنش های خود را انجام دهند.

اما اگر بعد از شارژ اکانت این مشکل برای شما بوجود آمده است، ناچارید برای بدست آوردن و خرج کردن اعتبار اکانت خود مراحلی را در پیش بگیرید.

در ادامه به ارائه راه حل های عملی و تست شده در این خصوص می پردازیم. لازم به ذکر است فقط راه حل های تست شده توسط کاربران در ادامه بخش قرار داده میشود.

رفع خطای «تراکنش تکمیل نشد» در گوگل پلیبه منظور رفع خطا قبل از هر کار ابتدا آی پی خود را به کشور اکانتتان تغییر دهید. برای مثال اگر از اکانت ترکیه استفاده میکنید به ترکیه متصل شوید و اگر از اکانت امریکا استفاده میکنید به امریکا وصل شوید.

پس از اتصال حتما آدرس آی پی خود را چک کنید (برخی وی پی ان ها به درستی آدرس آیپ را تغییر نمیدهند): whatismyipaddress.com

پس از اطمینان از IP مراحل زیر را تک به تک انجام دهید:

1- مطمئن شوید اکانت شما اعتبار کافی دارد

این خطا میتواند ناشی از کسر موجودی در حساب شما باشد. اگر در هنگام پرداخت درون برنامه ای با این خطا مواجه شده اید، حتما موجودی حساب خود را با قیمت محصولی که میخواهید خریداری کنید بعلاوه مالیات و اضافات گوگل پلی چک کنید.

برای چک کردن اعتبار جیمیل میتوانید در اپلیکیشن فروشگاه پلی (Play Store گوگلی پلی استور) این مسیر را دنبال کنید:

 

منوی فروشگاه پلی -> روش های پرداخت


انتخاب گزینه روش های پرداخت


مشاهده موجودی اکانت گوگل پلی

2- حافظه پنهان اپلیکیشن فروشگاه پلی و سرویس گوگل پلی را پاک کنید

این خطا میتواند به این خاطر بروز کند که در زمان هایی که بدون وی پی ان و با آی پی ایران متصل هستید، اطلاعاتی از محل سکونت و فعالیت شما در حافظه پنهان یا Cache ذخیره شده است.

 

تنظیمات -> برنامه ها


فضای ذخیره سازی


خالی کردن کش

3- از حساب کاربری گوگل یا Google Account خود خارج و دوباره وارد شوید

برای این کار در سیستم عامل اندروید مسیر زیر را دنبال کنید:

تنظیمات آیفون iOS تنظیمات (Settings) -> حساب های کاربری (Accounts) -> گوگل (Google)

سپس اکانت خود را انتخاب و از منوی بالای صفحه گزینه حذف حساب (Remove Account) را انتخاب نمایید.

4- روش های پرداخت را حذف و مجدد اضافه کنید

برای اینکار به آدرس pay.google.com مراجعه و از منو بخش نشانی (Addresses) را انتخاب نمایید.

اگر آدرسی وجود دارد آن را حذف و آدرس فیک جدید مربوط به کشور اکانتان اضافه کنید.

برای بدست آوردن آدرس فیک کشورها از وب سایت fakeaddressgenerator.com استفاده کنید.

5- ممکن است یک اپلیکیشن یا بازی این مشکل را ایجاد کرده باشد

همانطور که گوگل پلی حکایت های زیادی در خصوص آدرس و ریجن کاربران دارد، بازی ها و اپلیکیشن ها نیز حکایتها دارند.

اگر به تازگی اپلیکیشن یا بازی نصب کرده اید یا اقدام جدیدی انجام داده اید، این خطا میتواند به آن علت باشد.

این نوشته در گوگل پلی ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

269 دیدگاه برای “محدودیت جدید گوگل برای کاربران ایرانی با هویت سایر کشورها

 1. blank
  Wolf گفته:

  روشی که ارائه کردید رو امتحان کردم اما مشکل برطرف نشد. روش دیگه‌ای برای رفع این مشکل ندارید معرفی کنید؟

  • blank
   رضا گفته:

   هیچکدوم از این روش ها ۱۰۰درصد جوابگو نیستن شاید شد شاید هم نشد ، من همه روش هارو انجام دادم هیچکدوم جواب نداده

  • blank
   علی گفته:

   سلام، به هیچ عنوان به تنظیمات گوشی و پاک کردن کش و تعویض کشور و ساعت و غیره مربوط نمی شه. گوگل از طریق شماره موبایلی که با اون جیمیل رو رجیستر می کنید شناسایی می کنه که از ایران هستین و اکانت میره تو بلک لیست، راه حل اینه که همیشه از وی پی ان استفاده بکنید و با شماره موبایل رجیستر نکنید. که اونو نمی دونم چون خیلی وقته رجیستر نکردم.

   • blank
    بهزاد گفته:

    من تونستم این مرحله رو رد کنم بدون استفاده از موبایل ولی با یه خطای دیگه مواجه شدم که میگه باید اطلاعات بانکیتونو وارد کنید تا تایید کنیم ،کلا به فنا رفتیم

   • blank
    احسان گفته:

    بدون احراز هویت جمیل با شماره موبایل هیچ راه حل دیگه ای وجود نداره که اونم چون شماره موبایلتون از ایرانه ریجن ایران میخوره و حسابتون بسته میشه تنها راه استفاده از ریجن ترکیه است که اگه کسی رو دارین اونطرف و بهش اعتماد دارین میتونه اینکار رو براتون انجام بده ولی هیچکی اینکار رو نمیکنه چون از ترس مجازات دور زدن تحریم خودشو به خاطر دو قرون ده شی به خطر نمیندازه در کل تنها راه فرار از ایران و مهاجرته

  • blank
   Kia گفته:

   حتما و حتما، علاوه بر مراحل توضیح داده شده، باید تاریخچه گوگل مپ را هم پاک کنید.
   تغییر آی پی و پاک کردن دیتای گوگل استور به تنهایی کافی نیست.

  • blank
   حسین گفته:

   حافظه تمام برنامه های گوگل رو پاک کنید و گوگل مپ رو غیر فعال کنید و مکان رو هم خاموش کنید بعد با فیلتر شکن به کشوری که میخواید با اون خرید کنید وصل بشید و وارد برنامه یا بازی بشید و خرید خودتون رو بزنید فقط تمام این کار ها رو دارین میکنید گوشی رو حالت پرواز باشه برای من که این کار تا الان داره جواب میده

  • blank
   سینا گفته:

   اگر با ارور «فقط میتوانی در آمریکا از این گیفت کارت استفاده کنید»
   مواجه شدید ولی وی پی ان هم دارید
   مشکل از ریجن اکانتتونه
   یعنی موقع ساخت جیمیل شما با ایپی ایران جیمیلو ساختین
   و یا از فیلتر شکن نامناسبی استفاده کردید.
   با جست و جوی عبارت«ساخت جیمیل ریجن آمریکا » یک جیمیل ریجن امریکا بسازین و این مشکل هم حلمیشه
   [نگته: وقتی وار سایتی میشین مثل سایت «گیفت کارت» از شما برای ثبت نام یک ایمیل میگرن
   و دقت کنید که اون ایمیلی رو بدین به سایت گیفت کارت موقع ثبتنام که ریجن آمریکا باشه
   چون بر اساس قوانین گوگل
   فقط هر کس میتونه از جیمیل خودش برای خرید گیفت کارت استفاده کنه
   و اون کیفت کارت فقط رو اون جیمیل بالا میاد
   و اگه رو جیمیل دیگهه ای ردییم بشه با ارور«به اطلاعات بیشتری نیاز داریم» مواجه میشید

 2. blank
  سامان گفته:

  دیوه گیفت کارت نمیشه خرید اطلاع رسانی کنیم بیشترگیفت کارت نخرن مردم

 3. blank
  Reza گفته:

  من بالای 5 تا اکانت درست کردم همچی هم رعایت کردم چون سه سال هم مرتب خرید میکنم ولی درست نشد فقط گیف کارتام سوختن لطفا راه حلی رو در نظر بگیرید مرسی

  • blank
   امین گفته:

   تروخدا راهی براش پیدا کنید گیفت کارت ما رو هواست:(
   جدا از اون خرید هم دارم باهلش داره دیر میشه
   هرکاری کردم نشد

 4. blank
  طاها گفته:

  سلام من هم همین مشکل برام پیش اومده و هراکانت دیگه ای هم ساختم بازم بن شده وارور میده فقط تنها کاری ک میکنید فعلا همش الکی گیفت نخرید که حسابتون بن میشه

 5. blank
  بنیامین گفته:

  قسمت چهارم ماجرا یه شماره تلفن میخواد از آمریکا و … که باید پیامک اصالت سنجی براش بیاد و کد رو وارد کنیم. این رو چطوری انجام بدیم آخه؟

  • blank
   محمد گفته:

   سلام اگه رد شدید داخل گوگل سرچ کنید شماره مجازی برای گوگل چوبی ۲۰۰هزار تومن میشه بدید بخرید شماره دایمی است و پیامک میاد برای اصالت سنجی

 6. blank
  رضا گفته:

  ولی خوبه که سایت شما با وجود اینکه کارش فروش گیفت کارت هست اومده اعلام کرده، و این محدودیت رو پوشش داده
  هیچکدوم از سایت های ایرانی دیگه نیومده این موضوع رو بگه و هنوز دارن گیفت کارت میفروشن و جیب خودشون رو پر میکنن !!

  دستخوش به شما و سایت خوبتون ???

  • blank
   بنیامین گفته:

   تمام مراحل فیلم روی اندروید ۱۰ انجام شد و جواب نگرفتم
   روی تبلت نکسوس و اندروید ۷ هم انجام نشد

  • blank
   محمد گفته:

   واقعا دمشون گرم سایتهای دیگه باعث میشه آدم به هیچی دیگه اعتماد نکنه

 7. blank
  بنیامین گفته:

  این مشکل حل بشه، حمایت کامل میکنم از سایتی که به معنای واقعی پشتیبان و دلسوز کاربرانش هست.
  دوستان با روش فیلمی که هستش هم امتحان کنید خبر بدید. ممنون

 8. blank
  ممد گفته:

  کار نکرد، مشکل اینه به نظر من که اکانت گوگل متصل به تلفن همراه رو با جی پی اس که قبلا به دلیلی روشن بوده ردیابی کردن، قبلا مکان یابی با آی پی بود وی پی ان میزدن ملت.

 9. blank
  Mahan گفته:

  یعنی کاری نیست که من از دیروز تا حالا انجام نداده باشم، هیچی فایده نداره، هیچی، حداقل کاش اطلاع رسانی کنن دیگه تا حل این مشکل کسی گیفت کارت نخره، من که بدجوری داغونم

 10. blank
  رضا گفته:

  تا خود گوگل اپدیت نده و رفع نکنه این محدودیت رو کاریش نمیشه کرد ، ایمیل و اکانت ها شناسایی شدن و رفتن توی بلک لیست

  هیچ کاریش نمیشه کرد ، هیچکدوم از این راه ها جواب نمیده

 11. blank
  بنیامین گفته:

  به روش فیلمی که گذاشتید یه چند جا من مشکل داشتم با سامسونگ
  مثل پاک کردن کش سیستم

  • blank
   بنیامین گفته:

   با نکسوس مو به مو رفتم نشد
   فیلم هایی که تو یوتیوب گذاشتند و اکثراً هندی ها هستند، توی آموزش شون مرحله اصلی و آخری رو که خرید میکنند باهاش رو نشون نمیدن، یعنی نتیجه کار رو. یعنی کشک

 12. blank
  حمید گفته:

  روشش اومد خدا رو شکر. ادمینذاطلاع رسانی کنید. با کامپیوتر و با موبایل ۲ روش جداگانه
  تو یوتیوب بنویسید رضا جم
  هموطن مون هم هست

    • blank
     سید گفته:

     سلام من با موبایل امتحان کردم جواب داد.روش کامپیوتر رو امتحان نکردم.ممنون از آقا رضا

   • blank
    حمید گفته:

    به همون روش رضا جم من اکانتم رو صد دلار شارژ کردم و خرج کردم. البته خود رضا هم گفته نمیشه ولی من زدم و شد، با یه ایمیل قدیمی که خیلی وقته استفاده نکرده بودم، بچه ها ریدیم کردن رو از داخل بازی انجام بدین تا وصل بشه بصورت پاپ آپ به گوگل پلی، مستقیم از گوگل پلی شارژش نکنید، نکته دوم اینکه حتما از چند سرور آمریکا امتحان کنید، یکی که جواب داد دیگه همیشه از همون استفاده کنید.

   • blank
    Sodi گفته:

    دوستان سیزده اکانتم تو ایت بال بود که ده تاش بن شدن سوال من اینه چرا اون سه تای دیگه نشدن؟!!!جیمیلو حتی بروزرسانی و جدید کردم بازم منو از گوگل پلی میندازن بیرون بعدشم اون شماره که هست اصلا شماره من نیست بنظرتون جرا اینجوری شده ؟!چه جوری برم شمارمو عوض کنم؟مرسی

    • blank
     Matin Badr گفته:

     یعنی میگی اکانت ایت بال پول بن شده
     یه سری اکانت ها رو بن کرده بود دو مرتبه از بنی در آورد

  • blank
   سید گفته:

   ممنون از اطلاع رسانی شما و آقا رضا جم.امتحان کردم جواب داد.من ۳۵ دلار تو اکانتم داشتم که بلاک شده بود و با این روش ۳۰ دلارش رو موفق شدم خرج کنم

   • blank
    صابر گفته:

    مشکل ما اینه گیفت خریدیم نمیتونیم واردش کنیم تو گوگل ، برا این یه فکری کنید
    تمام روش ها رو من چن روزه دارم چک میکنم ولی هیچکدوم جواب نمیده حتی ریجن گوگلم برا آمریکاس

    • blank
     مهراد جرزن گفته:

     عزیزم من وارد هم کردم. اکانت گوگلم بالانسش 10دلاره ولی خرید درون برنامه ای نمیذاره انجام بدم. کالاف موبایل پلی میدم تا آخرین مرحله پیش میره بعد ارور میده کشور با کشور گیفت کارت باس یکی باشه!! برای همین سایت هایی که گیفت کارت میفروشن به روی خودشون نمیارن چون میشه گیفت کارتو زد رو جیمیل ولی استفاده نمیشه کرد. بعدشم میگن که ما گیفت کارت دادیم زدین رو جیمیلتون و ما کارمون رو درست انجام دادیم و به ما چه که گوگل نمیذاره درون برنامه خرید کنین. حتی سایتهایی که سی پی کالاف میفروشن اعلام کردن که فقط 50 دلاری و 100 دلاری کار میکنن تا زمانی که این مشکل برطرف مشده. حساب کن 2و400 پول بدی تهش هیچی به هیچی. هرکی به فکر خویشه کوسه به فکر ریشه

 13. blank
  رضا گفته:

  منم چند دلار داشتم تو حساب خرجش كردم مهم اينه ك نميشه گيفت رديم كرد با هيچ روشي فعلا ك هيچكس برا رديم روشي اعلام نكرده

   • blank
    سعید کثیری گفته:

    فقط برای خرج کردن موجودی اکانت کاربرد داره
    مشکل خیلیا اینه که پولشون توی اکانت گیر کرده
    برای ردیم هنوز روشی نیست

    • blank
     علیرضا گفته:

     من بلدم ردیم کنم 09339865677 پیام بده بهت بگم فقط من مشکل خرید درون برنامه ای دارم

 14. blank
  صابر گفته:

  من با یه اکانت جدید ردیم کردم گیفت کارتو ولی با روش رضا نتونستم از بازی سی پی خرید کنم

 15. blank
  رسول گفته:

  گیفت کارتایی که بن شدنو به قیمت منصفانه خریداریم . آیدی تلگرام
  @Lyrics111

  • blank
   Str گفته:

   خدایی فاز اینایی ک میان میگم ما ردیم کردیم شد
   چیه
   میخواین دل ما رو بسوزونین؟ اره سوزوندی حالا بفرما برو
   نمیدونم چرا ما ملت حاضر نیستیم شادمیامون رو با هم تقسیم کنیم
   بابا خب زدی بگو چطوری مگه ما ادم نیستیم

 16. blank
  Lyn گفته:

  سلام دوستان، یه روشی هست که من تونستم مشکل رو حل کنم اگه کسی هنوز مشکل داره تلگرام پیام بده @RAG_V2

 17. blank
  طوفان گفته:

  مربوط میشه به برنامه جدید گوگل pay که فقط کشورهای هند و سنگاپور و آمریکا داخلش هست و حتما باید وریفای بشه

  • blank
   سجاد گفته:

   به نظرم ک زور نزنید ، من همه روش ها رو تست کردم نشد و ب نظرم گوگل خیلی داره روی این قضیه متمرکز میشه
   بنده گیفت کارت ۲۵ لیر گوگل پلی رو خریدم و میخوام بفروشمش
   هرکسی خریداره ب ای دی تلگرامِ Sajad_ts ب من پی ام بده

 18. blank
  jesus گفته:

  یه روز نشد حالمون خوب شه تو این …. 🙂 رفقــا روشی راه حلی پیدا کردین بگین خدا خیرتون بده <3

  • blank
   رضا گفته:

   تو برخي از سايتا به قيمت ٥٠٠ هزارتومن دارن مي بفروشن روش جديدشو من و امثال من عمرا پول بابتش بديم ما گيف كارت رديم ميكنيم برا مصرف شخصيون اين سايت ها هستن ك ضرر ميكنن وقتي گيفي نفروشن
   پس بايد اين اموزش رو رايگان در اختيار مردم بزارن

  • blank
   سعید کثیری گفته:

   در اصل کار ما که داریم از داخل ایران از گیفت کارت سایر گشورها استفاده میکنیم خلاف قوانینه.
   از نظر گوگل؛ کاربران ایرانی تحریم هستن و اجازه هیچگونه تراکنش مالی ندارن

 19. blank
  رضا گفته:

  به هيچ عنوان نميشه رديم زد هر كش راست ميگه همكاري كنه تا بقيه هم استفاده كنن هي ايدي ميزاريد ك مثلا مطرح بشيد?گروه بزنيد اونجا راه حل بزاريد جز اين همتون فيك هستيد

  • blank
   مهراد جرزن گفته:

   عزیزم من ردیم هم کردم. اکانت گوگلم بالانسش ۱۰دلاره ولی خرید درون برنامه ای نمیذاره انجام بدم. کالاف موبایل پلی میدم تا آخرین مرحله پیش میره بعد ارور میده کشور با کشور گیفت کارت باس یکی باشه!! برای همین سایت هایی که گیفت کارت میفروشن به روی خودشون نمیارن چون میشه گیفت کارتو زد رو جیمیل ولی استفاده نمیشه کرد. بعدشم میگن که ما گیفت کارت دادیم زدین رو جیمیلتون و ما کارمون رو درست انجام دادیم و به ما چه که گوگل نمیذاره درون برنامه خرید کنین. حتی سایتهایی که سی پی کالاف میفروشن اعلام کردن که فقط ۵۰ دلاری و ۱۰۰ دلاری کار میکنن تا زمانی که این مشکل برطرف مشده. حساب کن ۲و۴۰۰ پول بدی تهش هیچی به هیچی. هرکی به فکر خویشه کوسه به فکر ریشه

 20. blank
  امیر گفته:

  من اکانت خیلی قدیمی هست از طریق سایت ردیم کردم متاسفانه فعلا ارور جدید میده نمیزاره خرید کنم

 21. blank
  محمد گفته:

  همه کاری کردم. انواع فیلارشکنها رو تست کردم. کلیر کش و دیتا کردم، روی سرور مجازی آمریکا زدم شماره تلفن ایرانی رو حذف کردم شماره آمریکایی رو اکانت وریفای کردم تمام دستگاه هایی که به حسابم وصل بود رو خارج کردم روش وی موس پرو رو امتحان کردم،گوشیم رو روت کردم رفتم csc منطقه گوشی رو از تهران گذاشتم رو آمریکا، تایم زون گوشی و برنامه فیک جی پی اس رو روی آمریکا ست کردم گوگل پلی رو از روی گوشیم پاک کردن و رفتم ورژن های قدیمیش رو نصب کردم، با پشتیبانی گوگل صحبت کردم اما نشد که نشد

   • blank
    امین گفته:

    به به جای این حرفا بگو دقیقا چیکار کردی
    ای بابا نکه انجام شد و این حرفا!!!

    • blank
     محمد گفته:

     هیچی یا باید با وی موس پرو بری یا گوشی روت گوگل پلی حذف نسخه هشتو بنصبی

     • blank
      امین.. گفته:

      خوب اخه اون روشی که شما میگی تو لون برنامه وقتی پلی استورش رو پاک میکنم بعد اون یکی پلی استور قدیمی رو نصب میکنم
      بعدش باز نمیشه پلی استوری هی خطای استپ برنامه میده

 22. blank
  مجتبی گفته:

  یکی نیست بگه فقط بفکر پول جیبشون هستن این ویدیو هم که گذاشتین مال اندروید ۷ هست جدا از اون خودش داخل ویدیو چرا نرفت همون قسمت گیفت کارت استفاده نکرد؟که ببینیم اوکی شد یا ن بعد جالبه پشتیبانیشون میگیم هیچی به هیچی رو قسمت واتساپ میزنی میخواهی با پشتیبانیشون انلاین چت کنی اصلا نمیشه
  خب خدایی همین کار هارو میکنید ایران پیشرفت نمیکنه اگه راهی هست روشی هست گشنه بازی در نیارین بگین

 23. blank
  امین گفته:

  ببینید اون راه وی موس پرو یا پلی استور ورژن هشت فقط برای کسایی هست که پول تو حساب پلی ایتور دارن و خرج نمیشه کرد
  هنوز راهی برای وارد کردن کد گیفت کارت نیست الکی حرف نزنید…

 24. blank
  sepid گفته:

  مشکل من اینه که حسابم شارژ شد روی لپ‌تاپ ، اومدم که استفاده کنم با گوشی خطا داد. و اون اپی ک ازش میخوام خرید کنم باید حساب گوگلی که ازش پول میزنی و ایمیلی ک ثبت نام کردی یکی باشه? کاش زودتر حل شه این مشکل?

 25. blank
  امین گفته:

  دوستان اگه به راهی رسیدید لطفا بگید من چهار روز بیشتر برای چیزی زمان ندارم لطفاً یکاری کنید

   • blank
    عبداله گفته:

    من که هر روشی بلد بودم تست کردم نشد ،نه میتونم گیفت کارت رو وارد اکانتم کنم نه هم از موجودی توی حساب استفاده کنم،اخرش به گوگل پیام دادم و یه سری سوالات پرسیدن از قبیل محل زندگی که گفتم آمریکا کالیفرنیا،اخرش گفت چهل و هشت ساعت تا هفتاد و دو ساعت دیگه نتیجه نهایی رو بهت میگیم

    نمیدونم درست کنن یا نه،اما اگه درست شد میام اینجا میگم که در جواب سوالاتشون چیا گفتم که شما ها هم استفاده کنید

 26. blank
  reza گفته:

  ب این ایدی و این ایدی پیام بدید احتمالا کمکتون میکنن
  @amin93
  RezaNever1986
  من که با یه اکانت جدید ردیم زدم خرجشم کردم با کمک این دوستان
  یکم پیچیده هست ولی شدنی هست
  یکی از لازمه ها داشتن ای پی ریجن امریکا معتبر هست
  که من از یه سایتی خریدم قیمتشم 18 تومن بود یکماهه کارمو راه انداخت

  • blank
   امین گفته:

   اق مشکل حل شد من با این اقا مشکل رو حل کردم بهتون میگن اگه بخواید فقط هزینه ۱۸ تومان میخواد اونم برای قند شکن پولی چون اصل مشکل همون رایگان بودن بود من حل کردم مشکل رو حتما تا دیر نشده با این روش حل کنید
   به ایشون پیام بدید
   RezaNever1986
   تو پوست خود نمیگنجم?

  • blank
   شهاب گفته:

   خدایی خیلی آدم خوب باشه که انقدر وقت بزاره این آقا کلی وقتشو گذاشت برای مشکل من ردیم کردم و بعد خطا میداد برای خرید بازم کمکم کرد برای خرید و تونستم

 27. blank
  Hossein گفته:

  تغیر آی پی ریجن کارو درست نمیکنه من همه کشورارو امتحان کردم ،لطفا سعی نکنید از هر مشکلی کسب درآمد کنید

  • blank
   امین گفته:

   دوست عزیز لطفا از چیزی اطلاع نداری حرف بیخود نزن من توسط ایشون تست کردم و قند شکنی که معرفی میکنن مال خودشون نیست ماله یه شرکت معتبره
   من همین الان بعد ده ها روش اخر سر تونستم انجام بدم دیگه خود دانید ۱۸ تومان برای حل مشکل قطعی مبلغی نیست
   RezaNever1986@

 28. blank
  امین گفته:

  دوستان نگاه به هیچ نظری نکید تا دیر نشده برید این کار رو انجام بدید فقط ۱۸ تومان اونم نه به کسی میدید فقط میرید یه فیلترشکن معتبر میخرید یک ماهه و ادامه توضیحات هم بهتون میگن رایگان
  مشکل ما لینه تا کسی پیدا میشه راهی رو میگه یعده میگن دروغه دنبال پوله
  اگه اینطوریه باشه شما اعتماد نکن و تو مشکلت بمون
  من خودم دو هفته دنبالشم هرکاریم کردم نشد ولی این شد
  من امروز توسط ایشون RezaNever1986
  در تلگرام مشکل رو حل کردم دیگه خود دانید

  ما که رفتیم خدافظ ?

 29. blank
  شهاب گفته:

  سایت که کلا بیخیال یه ویدیو گذاشته هیچ فایده ای نداره دم آقا رضا گرم که مشکل مارو حل کردن الکی حرف نزنید بگید الکیه و فلان میخواید مشکلتون حل شه برید پیویش میگید هم دروغه بدرک نرید @RezaNever1986

 30. blank
  مجتبی گفته:

  @Mojtaba0802 ایدی تلگرام ۵ دلار هست قیمتش ۱۱۰میفروشم اول پول بعد گیفت کارت هرکی بلده کع استفاده کنه بیاد بخره ما میخواهیم به کسی بدیم بزنه میترسیم بدزده به این سایت گیفت کارت هم رو میزنیم واتساپش کار نمیکنه

 31. blank
  Hossein گفته:

  آقا اگه کسی بلد باشه مشکلو حل کنه و به فکر جیبش نباشه همینجا میگه نه تلگرام دو نفر هستن تو سایت جفتشون دارن تبلیغ همدیگرو میکنن حواستون باشه ی فیلتر شکنو راحت نیشه طراحی کرد

 32. blank
  محمد گفته:

  باعزض سلام و خسته نباشید
  شما که میگید مشکل رو این دوشخص برطرف کردن
  لطفا ی ویدیو از خریدشون باری ما بزان
  لطفا

 33. blank
  Vahid گفته:

  سلام به همه ی دوستان.من موندم بجای تشکر که رایگان این دوستان کار مردم رو انجام دادن این همه حرف و حدیث در میارید والا به خاک مرده هام قسم من رفتم پی وی تلگرام بدون منت کارمو راه انداخت جیمیل جدید ساختم با کمکش ردیم کردم و خرج کردم ایشون نه درخواستی کرد نه درامدزایی میکنه فقط رایگان داشت اطلاعاتشو با بقیه در میون میذاشت ترو خدا کسایی ک کارشون حل شده کامنت بزارن که حداقل ب بقیه هم کمک بشه در ضمن راه حلش طولانی هست ایشون ویس میده و شات می فرسته فکرم نکنم با هیچ وب سایتی همکاری داشته باشه چون من حل مشکل ردیم رو تو یوتیوب به قیمت 500 هزارتومن دیدم
  من فقط موندم ما ایرانیا چرا اینجوری هستیم انگار یه عهده اینجا دلال هستن ایشون کارشونو خراب کرده چون رایگان اموزش میده در ضمن وظیفه ایشون نیست ک این همه وقت برا این همه ادم بزاره و این جوابش باشه حالا میخواید باور کنید میخواید نکنید@RezaNever1986 خیلی دمتگرم خیلی مردی:)

 34. blank
  سعید گفته:

  همین هستن مردم ما فقط پول از جیبشون بره خوبه کسی کمکشون کنه میشه ادم بده همون تحریم باشیم بهتره

  • blank
   Jasem گفته:

   اقااااااا اگه کارشون درست باشه که انقد خودشونو جر نمیدن که کار مردمو راه بندازن اول که وی پی ان که میگن اصن معتبر نیس دوم اینکه منم میخوای همین الان وی پی ان طراحی کنم پولی بدم تو بازار ، سوم اینکه داداش شما دارید به خاک مرده هاتون قسم میخورید که ایشون کارش درسته خب چی به تو میرسه که اینجوری قسم میخوری ؟ خب ی سر ماجرا شمایید اگه کسی راه حل واقعی داشته باشه همینجا میگه اگه واقعا براش سودی نداره و رایگان مس باید رایگان همینجا در اختیار مردم قرار بده
   من سر حرفم با افرادیه که میخوام از هر مشکلی تو ایران سو استفاده کنن دمتون گرم واقعا
   منم همون Hossein ایندفه اسممو میزارم jasem ?

   • blank
    شهاب گفته:

    آقا پیام ندید هیچ کدومتون به درک گیفت تون به چوخ میره اون وقت خوبه مرد حسابی 18تومن میخوای بدی مگه چقدر میخوای بدی که اینجوری میگی آخه مملکت ما اینجوریه هرکی میخواد یه کار کنه برای این مردم میگن به فکر جیبشه واقعا که

  • blank
   فرزاد گفته:

   آقا قبلا همینجا کامنت گذاشته بودم قبلا که گیفت ۱۰۰ دلاری گرفتم ردیم نمیشه حالم خوب نیست. این آقا رضا مشکل منُ بدون هیچ هزینه ای برطرف و خرید هم حتی انجام شد. خدا حفظش کنه. @RezaNever1986

 35. blank
  Vahid گفته:

  دوستان همش الکیه این وی پی ان هم که معرفی میکنه اصلا به درد نمیخوره گول نخوریدفقط میخوان وی پی ان رو بعروشن بهتون ، صبر کنید خود گوگل اپدیت بده

  • blank
   سعید کثیری گفته:

   اگر منتظرید تا با آپدیت این مشکل حل بشه؛ طبق اعلام رسمی گوگل قراره با چنگ و دندون مقابله کنه و روز به روز سخت تر میشه.
   تمام راه حل های فعلی بگیر و نگیر دارن و مطمئنا در آپدیت های بعدی کاملا غیر قابل استفاده میشن.
   همین الان هم راه حل هایی که روز اول جواب میداد؛ دیگه جواب نمیده

   • blank
    Vahid گفته:

    پس بیخیال ۵ دلار ۱۰ دلارتون بشید بهتره که یه عده جمع شدن وی پی ان و برنامه هاشون که کارم نمیکنه بهتون بفروشن اونجوری یه پولم رو خرید اونا ضرر کردید

 36. blank
  محمد گفته:

  دوستان تغییر آی پی رو شما می تونید باهاش فقط از داخل خود گوگل پلی خرید کنید مثلا از داخل کتاب یا فیلم بخرید من تست کردم ولی اجازه نمیده از داخل برنامه های دیگه خرید درون برنامه ای انجام داد. ایم کلاهبرداریه حواستون باشه پول رو میگیره بعد میگه خرید انجام دادی که ایناهاش

 37. blank
  zealot گفته:

  دوستان فعلا هیچ ترفندی جواب نمی ده شبیه ساز و اندرویید مجازی هم دیگه جواب نمی ده بهتره که همه از خود گوگل بخایم که اگه انصاف داره یه راهی واسه خرید بچه های ایران ایجاد کنه.

   • blank
    امیر گفته:

    چرا چرت میگی داداش این سیاست جهانی گوگل بود یه نگاه تو یوتیوب بنداز کل کشورا مشکل دارن اونایی که خودشون گیفت کارت رسمی ندارن کل 28 تا گشور گیفت کارت گوگل داره

 38. blank
  irani گفته:

  لعنت به گوگل.اخه چهار تا بچه و جوان ایرانی گیفت کارد بخرن این چه ربطی به سیاست وتحریم داره نامردا

 39. blank
  +$ گفته:

  دوستان این روش فعلا راحت کار میکنه من هم یه برنامه پولی خریدم هم درون یه بازی خرید درون برنامه انجام دادم
  فقط اینکه نیاز به کامپیوتر داره
  و کارش دقیقا شبیه وی موس هست ولی اون دیگه جواب نمیده ولی این شبیه ساز جچاب داد برای من تا میشه ازش استفاده کنید
  اینم لینکش
  https://youtu.be/bE7B8UflSeI

 40. blank
  Hadiiii گفته:

  خوشم میاد آدمایی هستن که منتظرن ی مشکلی پیش بیاد سریع وارد عرصه بشن پول به جیب بزنن و مشکل مردمو بزرگتر کنن و اصلا هیشکی براشون مهم نیس فقط جیب خودشون لطفا برید تو تلگرام این رضا که میگن پروفایلشو نگا کنید حدقل قیافه ی آدم کلابردارو بشناسید

  • blank
   Reza گفته:

   میشه بفرمایید من چه کلاهبرداری از شما کرده که اومدی هرچی لایق خودته اینجا نوشتی؟چهرتا امثال شما ادم ناحسابی هاا بقیه رو پشیمون میکنن که بقیه کمک کنن همین رضا ب بالای 100 نفر کمک کرد خیلی هاشونم کامنت گذاشتن امثال شما گفتید براش تبلیغ میکنن پس نشین اینجا چرت بگوو درضمن ایشون ب لطف امثال بی فرهنگ شما دیگه حتی جواب نمیده اگ فیک بود با ایدی اصلی نیمومد بالا با اسم اصلی با عکس اصلی نه مثل شما فیک اگ ترسی داشت ایدیشو عوض میکرد.همون بهتر توی مشکل خودتون بمونید لیاقتتون بیشتره این نیست ایشون حتی ب این سایت هم کمک کرد اگه شکلی بود خوده صاحب سایت هم باید یه چی میگفت تحریم رو دور زد خیلی هاا باز گیفت خریدن مصرف کردن شما بی لیاقتی خوتو گردنه کسی ننداز..خدافظ

   • blank
    محمد گفته:

    داداش اون رضا خودتی وگرنه انقد اطلاعات نداشتی ازش . تو از کجا میدونی به بالای ۱۰۰ نفر کمک کرده؟؟ اصن ا کجا میدونی به خاطر ماس که دیگه جواب نمیده؟ ??شاید دستش رو شده ?حداقل از عقلت استفاده کن واسه دروغ گفتن?

    • blank
     Reza گفته:

     چون از همين طريق باهاش اشنا شدم الانم باهاش رفيق شدم هم كالاف خريد زدم هم پابجي چرا بايد بي منتش كنم يا امثال شما ك معلوم ني كجاتون سوخته اومديد شرر تفت ميديد شما اگ در حد معرفتش بوديد فيلم هاي رديم و خريدشو و ايدي هايي ك براشون انجام داده بود رو مي فرستاد اونايي ك براشون انجام داده همه فيلم ها رو ديدن ولي من ب عنوان يه رفيق معلومه با امثال عقده اي مثل تو بايد دهن ب دهن بشم شما خيلي شاكي هستي ايديشو ك داري مدرك داري برو بده پليس فتا اونا پيگيري كنن نيا اينجا شررر بگوو با ايدي فيك ك معلوم نيست كي هستي اون حداقل وجود داشت خودشو نشون بده شما مشخصه يا دلالي يا بازارت خراب شده با اموزش رايگان رضا?اگ سواد داشتي ميفهميدي ك اگ سودي توش بود مثل يوتيوب. هاي كلاهبردار كانال ميزد ك با هر ويديو ويو خوردن دلار ب جيب بزنه شما بشين جاي خنك سوزت كم بشه ما چندين نفر بوديم ك مشكل داشتيم برا خريد سي پي كالاف هممون هم با هم از اين راه رفيق شديم شما بي هنري و بي سواديتو نميخواد مثل عقده اينجا نمايان كني همين ك بي خبر شرر ميگي يعني مشخصه كجا عمل اومدي???

    • blank
     شهاب گفته:

     داداش بزار تو مشکل خودت بمونی?به شما ها خوبی نیومده همش باید بزنن تو سرتون این آقا مشکل منو حل کرد من وقتی کلی کمک کرد تا ردیم کنم گیفتو بعد رفتم خرید درون برنامه بزنم خطا داد با خودم گفتم ایشون که این همه وقت گذاشتن واس ما پس حتما کارش درسته جیمیل و رمز که شارژ کرده بودم حسابو دادم بش با جیمیل و رمز اکتیویژن و برام گفتم سی پی زد پس الکی قضاوت نکن

     • blank
      Hadiiii گفته:

      حاجی ما قضاوت نمیکنیم شما خودتون فکر کنید ی نفر الان داره خودشو جر میده که کمکمون کنه بعد روش کمکو اینجا نمیگه تلگرام میگه عجیب نیس ؟ حالا ی چیز دیگه ، چند نفر گفتن نرید کلاهبرداریه بعد داداشمون در حال جر خوردن جواب همرو میده خب اگه بهش ربطی نداشته باشه که اینجوری نمیکنه ، چیزی که مشخصه اینه یکی داره تبلیغ کلاهبرداریه خودشو میکنه و پشت سر هم داره دفاع میکنه از خودش خود شما هم یا دوستشی یا خودش ، اصن داداشمون نمیخواد از عقلش استفاده کنه داره آبرو خودشو میبره فقط

    • blank
     Reza گفته:

     شما اصلا فكر هم ميكنيد?اخه من اگ اون رضا بودم اسممو رضا ميذاشتم تو سايت??‍♂️?معلومه چند مرده حلاجيد شما وقتي توانايي يه اموزش رو نداريد ك انجام بديد نياييد اينجا از روي فشار عصبي ك گيفت رو دستتون مونده چرند بگيد شما اگ چيزي از اين بنده خدا ديده بوديد تا حالا صدبار ابروشو برده بوديد شما مشكل داري برو پليس فتا شكايت كن مگه ن حرفت حقه؟برو اونجا ن اينجاا از رو حسادت شررر تحويل مردم بده ?طرف كامنت گذاشته مشكل ١٠٠ دلاريمو حل كرده و چندين نفره ديگه شما گفتيد براش تبليغ كردن?ايراني جماعت بهتره اين نميشه ولا حالو روزمون بهتره اين بود خلايق هرچي لايق?شما در جهل مركب خودت بمون ما ك رفتيم كارمونم راه افتاد هر وقتم ب مشكل خورديم ب خودش ميگيم
     بايد جواب امثال شما رو ميدادم ك فكر نكنيد عقده پراكني مشكلي رو حل ميكنه شما كاري از دستت بر اومد كمك بقيه كن ن هي موج منفي ندونم كارياتو اينجا فرياد بزن?خدافظ علامه ي دهرهاا???‍♂️??‍♂️??‍♂️

 41. blank
  Hadiiii گفته:

  بچه ها فیلمی که تو یوتیوب هس کار میکنه ولی واسه خرج کردنه پول تو حسابه نه ردیم کردن برید ببینید فیمی که +$ گذاشته تو نظرات دمت گرم واسه من کار کرد

  • blank
   +$ گفته:

   داداش درست میگی برای خرج کردنه ولی ردیم هم جواب میده گاهی ولی من خودم با یه وی پی ان پولی تونستم تو اکانتم ردیم کنم چون این رایگانا کاملا اکثرا شناسایی شدن سر اینه کار نمیکنن

 42. blank
  فرهاد گفته:

  هیچکس حتی از کشورای خارجی هم نتونستن کاری کنن کل سایتای فروش جمو یوسی موندن توش بعد شما میگید با ی وی پی ان پولی میشه کاری کرد ؟ فک نکنم

 43. blank
  قربانی گفته:

  سلام دوستان من موقع ردیم کردن ارور همین کشور مطابقت ندارد رو میداد ولی فیلتر شکن رو عوض کردم بعدش الان ارور prs-perfc-01 میده یعنی چی این؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

 44. blank
  رضا گفته:

  سلام فقط یک راه وجود داره من تمام راهها رفتم فقط با یک روش میشه گیفت کارت فعال و خرجش کرد باید یه سرورمجازی یا همون وی پی اس امریکا با حداقل مشخصه سی پی یو 4هسته ای 4گیگاهرتزی و رم 5گیگ با ویندوز سرور 2019 خریداری کنید که من خیلی گشتم بسته 310هزار تومانی که ارزونتر از همه جا بود خریدم و بعد داخلش بعد اینکه ریموت شدم مجازی ساز اندروید blue stacks v.5 نصب کردم تعداد سه تا سی پی یو و مقدار 4 گیگ از رم تو تنظیمات مجازی ساز بهش اختصاص دادم و بعدش هم تونستم ردیم کنم و هم بعد تو بازی خرجش کنم.ظاهرا گوگل از طریق اطلاعات سخت افزاری رد کاربر میزنه و فقط با وی پی اس میشه دورش زد.دقت کنید حتما اگه هنوز ردیم نکردید برای ردیم کردن با یه اکانت گوگل صفر کیلومتر که تو ویندوز امریکا ساختید ردیم کنید و اگه ردیم قبلا کردید و الان میخاین خرجش کنید قبلش تو مدیریت اکانت گوگل بخش امنیت دستگاه های که از ایران بهش وصلن ساین اوت بزنید و بعد تو بازی باهاش لاگین کنید.اگه بازم سوالی بود واتساپ در خدمتم
  09337118351

  • blank
   مهدی گفته:

   درود. دوستان این بحث بیشتر به یوتوب مربوط هست. که اعمال محدودیت روی یوتوب برای ویدیوها رو بشدت اعمال کردند‌. و هیچ راهی نداره که بتونین انحام بدیدن. تو گوگل سرچ کنید کامل توضیح داده شده.

  • blank
   حسین گفته:

   1 دونه reza هست داری هم مارو سرویس میکنه هم خودشو که بریم تلگرام کمکمون کنه ??بابا داداش دمت گرم به مولا بزار اونایی که واقعا میتونن حل کنن مشکلو تایپ کنن

 45. blank
  Hossein گفته:

  روشی که رضا میگه کار میکنه میشه با vos ردیم کرد راحت روشی که رضا میگه نه اونکه reza میگه ولی یکم گرونه کار میکنه حتما

 46. blank
  فرهاد گفته:

  من موندم همه دارن بحث میکنن که راه حلی پیدا کنن بعد یکی هی داره فوش میده ??‍♂️اقای reza جان کسی که به تو حرفی نزد که بر خورده بهت دارن به یکی دیگه میگن کلابردار تو چته ؟؟

 47. blank
  Hossein گفته:

  داداش ۵۰۰ بار خدافظی کردی دیگه برو ما میخوایم تو جهل خودمون بمونیم مرسی

 48. blank
  محمد گفته:

  حالا من موندم این reza این وسط داره چی میگه??‍♂️حاجی تروخدا برو ولکن کارمونو بکنیم من قول میدم بیام تلگرام تو کمکم کنی خوبه ؟؟؟ بیام کمکم کن هم خودتو راحت کن هم مارو

 49. blank
  Amir گفته:

  آقا یه سوال؟الان کسی آمریکا باشه میشه کد براش بفرستیم ردیم کنه خرید بزنه؟?
  اگخ بشه یه ایرانی اونجا پیدا کرد کاسبی خوبی میتونه راه بندازه

 50. blank
  رضا گفته:

  دوستان من وی پی اس امریکا یکماهه تازه خرید کردم هرکی خواست واتساپ پیام بده ردیم رایگان رو اکانت صفر یا اکانت خودتون انجام میدم ولی برای خرجش یه حساب کاربری تو ویندوز امریکا با اعتبار یک روز براتون میسازم باهاش خرید کنید فقط چون ۳۰۰ تومان پول سرور دادم برای اینکه پولم زنده بشه هرچی معرفتتون بود بهم یه چیزی بدید که پولش دربیاد .ممنون.فقط بی زحمت زنگ نزنید فقط واتساپ.اعتبار سرور تا ۲۵ مرداد هست.
  ۰۹۳۳۷۱۱۸۳۵۱

 51. blank
  علی گفته:

  دوستان عزیز تمام روشهایی ک برادرای عزیزمون تو یوتیوب گذاشتن اسکی رفتن از روش نصب گوگل پلی ورژن قدیمی بود ک از هندی ها و .. کپی کرده بودن این روش قبلا کار می کرد و خود من باهاش ریدیم و خرید انجام دادام ولی متاسفانه از تاریخ 1 ژولای حتی این روش هم دیگه کار نمی کنه.

  • blank
   امیرحسین گفته:

   سلام. دوستان من اسم این آقا رضا رو همین جا پیدا کردم و از طریق تلگرام باهاش تماس گرفتم.و خداییش کارمو راه انداخت در صورتی که هیچ سودی براش نداشت و فقط محض رضای خدا و راه انداختن کار دیگران، این کارو انجام داد. هم یه جی‌میل با لوکیشن آمریکا از خودش ساخت،هم گیفت کارتم ریدیم کرد و هم باهاش از سایت اکتیویژن برام CP خرید . من فیلمشم دارم که همه این کارو رو انجام داده و اسکرین رکورد کرده و برام فرستاده .خواستم بگم که کسی رو به دروغ ،متهم ومحکوم نکنیم. من نه این آقا رو می‌شناختیم و نه اون منو میشناخت.ولی خدا وکیلی کارم راه انداخت در صورتی که اگه میخواست هم می‌توانست گیفت کارتم ببره و هم اکانت کالافم رو ببره . موبایلم و آدرس شهرم رو هم بهش دادم گفتم هر وقت اومدی اینجا ومشکلی داشتی بهم زنگ بزن تا اگه کاری از دستم برمیاد براش انجام بدم.تنها کاری بود که میتونستم برای تشکر ازش انجام بدم. با تشکر از همه دوستان

 52. blank
  حمید گفته:

  سلام دوستان
  بنگلادشی ها و بقیه
  به کمک پروکسی ساکس۵ حتی از داخل اندروید هم مشکل رو حل کردند.
  من نمیدونم برای ایران ساکس بسته ست که نتونستم وصل بشم یا مورد دیگه ای هست که نتونستم با ساکس ۵ متصل بشم.
  اگه چند بار هم موفق شدم متصل بشم با کامپیوتر، کل نت سیستم انگار قطع میشد.

 53. blank
  محمد گفته:

  بازم یه مشکلی تحریمی داستانی پیش اومد امثال رضا و .. سر و کلشون پیدا شد از آب گل آلود ماهی بگیرن برید خجالت بکشید مردم لخته لختن دیگه چیزی برای از دست دادن ندارن اگر واقعاً طرحی یا پیشنهاد درست حسابی ای دارید اینجا کامنت کنید وگرنه لطفا دست از سرمون بردارید به اندازه کافی تومون رفته دیگه شماها فشار ندید خدایی چیزی از ما نمونده خدارو خوش نمیاد تو این وضعیت اقتصادی بخواید اینکارارو کنید قطعا اون آقا رضا برای رضای خدا اینکارو نمیکنه اگرم اینطوریه من باید برم خودمو از پنجره پرت کنم پایین چون شاید خواب دارم میبینم. یا علی

  • blank
   AmirTroy گفته:

   من با این اقا ارتباط گرفتم و بنده خدا کار منو راه انداخت اخرشم یه مبلغی براش کارت به کارت کردم
   این مبلغ هم صرفا جهت تمدید وی پی اس براش زدم
   اگر کسی فکر میکنه سرش کلاه میره یا هر اتفاقی میتونه صبر کنه
   اسکرین شات تمام چت ها هست
   اگه کسی شک داشت میتونه همین کامنت رو ریپلی کنه براش بفرستم
   در ضمن من با ایشون با واتس اپ ارتباط گرفتم
   اینم شمارشه
   ۰۹۳۳۷۱۱۸۳۵۱ رضا حسنی

 54. blank
  Amir گفته:

  معطل نکنین برین سراغ رضا که vps خریده شمارشو گذاشته.از من اوکی شد خیلی با معرفته

 55. blank
  @amin_ncc گفته:

  سلام اگر گیفت کارت یا جیمیلی دارید که با ارور کانتری مواجه شدین بنده خریدارم برای خرید ب ایدی تلگرام پیام بدین @amin_ncc

 56. blank
  علی گفته:

  من حوصله دعوا با اینو و اون رو ندارم. صرفا این پست رو گذاشتم به این دلیل که این پیح تنها پیج فارسی هست ک تو نتایج گوگل به مشکل جدید گیفت کارت پرداخته و چون می دونم خیلیا مثه خودم تنها دلخوشیشون تو زندگی همین گیم کوفتیشونه گفتم اطلاع رسانی کنم.

 57. blank
  علی گفته:

  دوستان من کل فیلمای یوتیوب و فروم ها رو برای حل این مشکل مشاهده کرده ام. هرچی رو ک بگین امتحان کردم. نتیجه نهایی ک گرفتم این بود ک گوگل صحبت از حریم شخصی و .. می کنه ولی واقعیت اینه ک تمام اطلاعات حتی سخت افزاری شمارو هم ذخیره می کنه. بنابراین راه حل نهایی اینه ک از یه وسیله جدید استفاده کنید. از اونجایی ک 99% درصد … شکن ها مشکلات دی ان اس لیک و ای پی لیک دارن باز هم گوگل می تونه مکان شمارو شناسایی کنه. بهترین راه حل می شه همون وی پی اس یه سرور داخل آمریکا. شما اگه پولشو داری 200 300 تومن در ماه یدونش رو اجاره کن. من کارمو با وی پی اس همین آقا رضا راه انداختم. واقعا بامعرفت بود ک سرور وی پی اس رو بدون اینکه منو بشناسه در اختیارم بزاره. اصن هم صحبت پول نکرد ولی من خودم یه مبلغ فوق العاده ناچیز بهش دادم ک حداقل بتونه سرور رو ماهانه تمدید کنه تا همه بتونیم ازش استفاده کنیم. ما هممون هرماه یک یا چندتا خرید داریم چه بهتر ک یه نفر یه سرور بگیره و به اشتراک بگذاره. کاری ک رضا داره الان انجام می ده.

 58. blank
  علی گفته:

  من هرچی رو ک بگین امتحان کردم. نتیجه نهایی ک گرفتم این بود ک گوگل صحبت از حریم شخصی و .. می کنه ولی واقعیت اینه ک تمام اطلاعات حتی سخت افزاری شمارو هم ذخیره می کنه. بنابراین راه حل نهایی اینه ک از یه وسیله جدید استفاده کنید. از اونجایی ک 99% درصد شکنها مشکلات دی ان اس لیک و ای پی لیک دارن باز هم گوگل می تونه مکان شمارو شناسایی کنه. بنابراین بهترین راه حل می شه همون وی پی اس، یه سرور داخل آمریکا. شما اگه پولشو داری 200 300 تومن در ماه یدونش رو اجاره کن. من کارمو با وی پی اس همین آقا رضا راه انداختم. واقعا بامعرفت بود ک سرور وی پی اس رو بدون اینکه منو بشناسه در اختیارم بزاره. اصن هم صحبت پول نکرد ولی من خودم یه مبلغ فوق العاده ناچیز بهش دادم ک حداقل بتونه سرور رو ماهانه تمدید کنه.

 59. blank
  حمید گفته:

  دوستان، با پروکسی ساکس ۵ واقعاً مشکل حل میشه
  فقط باید بلد باشید باهاش وصل بشید

  • blank
   صابر گفته:

   درود به همه
   آقا من از طریق آقا رضا حسینی عزیز کارم راه افتاد
   هم گیفت کارتمو ردیم کرد هم از کالاف برا سی پی خرید کرد واقعا دمش گرم خیلی پسر گلیه
   با اینکه کالاف رو نداشت ولی حوصله به خرج داد نصبش کرد و تمام مراحلو تا اخر رفت
   ایشون واقعا کارش درسته ،قابل اعتماد
   از بچه های خوب لاهیجان
   این شمارشه فقط واتس اپ جواب میده
   09337118531
   من صابر هستم از شیراز
   باهاش تماس گرفتین بگین که صابر معرفی کرده هر چند خیلی از دوستان اینجا تعریف خوبیشو کردن من تا ندیدم باورم نشد
   اونایی هم باورشون نمیشه برا اثبات میتونن به خودم پیام بدن تا من اسکرین چت هامونو براش بفرستم
   اینم شمارمه
   09358400120

 60. blank
  مملی گفته:

  ممکنه ادرس های آی پی وی پی ان ها رو داشته باشن ، پس بنابراین میتونن متوجه بشن که فلانی یا وی پی ان متصل شده , بهتره با وی پی اس یا یه وی پی ان که اختصاصی هست امتحان کنید ببینید ، کار میده ، چون من خودم با امتیاز گوگل گیفت کارت میخرم ، مشکلی پیش نیومده

   • blank
    امیر گفته:

    سلام دوستان من با کامپیوتر تونستم خرج کنم راهی که انجام دادم
    قبل از همه یه فیلترشکن معمولی
    1تمام کش گوگل خودمو پاک کردم
    2داخل سکوریتی حساب تمام دستگاه که تو ایران بود پاک کردم
    تمام شماره که رو جمیل بود پاک کردن چه مخاطب چه شماره خودم که زدی از ایران داشت
    تمام پسوردها های ذخیره شده پاک کردم
    هرچی بود پاک کردم
    با بلو اسکت خرج کردم راحت

    هرکه مشکل داشت تلگرام پیام بده کمک کنم
    کسی هم خواست اگه رو حسابش بود براش خرج میکنم
    @Bigoplus8

 61. blank
  Armin گفته:

  دوستان جیمیل دارید که نمیتونید خرید کنید نه به کسی بدید نه وی پی اس میخواد ، فقط یه فیلترشکن معمولی که از خود من از این رایگاناست استفاده کنید فقط ای پی ببینید که امریکا باشه چون بعضی ها میزنه امریکا وصلید ولی امریکا نیست، دوم شماره بازیابی از ایران هست پاک کنید ، جیمیل بازیابی مهم نیست، جیمیل از همه دستگاها خارج کنید، من جیمیلم ۱ ماه اف بود شماره بازیابی و همه رو پاک کردم دیشب زدم راحت خرید زد، افرادی که اینجا فقط دنباله اینید که جیمیل و اکانت مردمو بکشید بالا خجالت بکشید خود این مردم کم بدبختی ندارن، والا گناهه

  • blank
   سعید کثیری گفته:

   سلام خدمت دوستان
   به دلیل مهاجرت گسترده کاربران به سمت اپل؛ ظاهرا گوگل پلی سخت گیری ها رو کم کرده
   من هم روی یک اکانت که مدتی استفاده نکردم ردیم کردم فقط با وی پی ان
   ناگفته نماند که اکانت اصلیم همچنان مشکل داره

 62. blank
  Armin گفته:

  سعید کثیری، اکانت اصلیتم میشه فقط شماره بازیابی اگه از ایران روشه یا دستگاهی دیگه از ایران روشه خارج کن، برا منم همین مشکلو داشت با اکانت اصلیم کا نزدیک ۳۱ دلار توش بود دیشب خرید زدم برا کلش راحت خرید زد، واقعا شوکه شدم، قیدشو زده بودم ولی دیشب راحت انجام شد، دوستان گلم فقط خودشون پیگیر باشن انجام میشه اکانتو جیمیلی که پول توشه به کسی ندید

  • blank
   Ali گفته:

   داداش میشه یکم بیشتر توضیح بدی گیفت کارت من واسه اسپانیاس با هزار مصیبت جیمیل اسپانیا هم ساختم و با مرورگر و فیلتر اسپانیا رفتم ردیم نشد میشه کمک کنی؟

  • blank
   Ali گفته:

   سلام برا من ریجنش اسپانیاست حتی جی‌میل اسپانیا هم پیدا کردم که اصلا آی پی ایران روش نباشه بعدش رو مرورگر با افزونه یه وی پی ان امتحان کردم ردیم نشد میخواستم بدونم اگه ممکنه بیشتر راهنمایی کنید و اینکه شما با گوشی این کارو کردید یا کامپیوتر؟

   • blank
    Armin گفته:

    اصلا جیمیل اسپانیا نمیخواد فقط جیمیلی باشه که تا حالا روش ردیم نشده باشه کافیه، بعد فیلتر شکن روشن کن بنداز رو ای پی اسپانیا و بعد کد رو ردیم کن فقط یه کد پستی از اسپانیا که تو اینترنت پره پیدا کن که ازت خواست بدی

 63. blank
  رضا گفته:

  سلام تو این ویدیو نحوه خرید با گیفت کارت از طریق وی پی اس فقط با ۳۰هزار تومان توضیح داده شده
  https://youtu.be/gLJP44Wqikc
  ممنون از همه دوستان که با حمایتشون ما سرور تونستیم برای یک ماه دیگه تمدید کنیم تا همه بتونند استفاده کنند.

  سه روش برای استفاده از گیفت کارت وجود دارد.روش اول خرید سرور به قیمت ۵۰۰هزار تومان هست که حداقل بالای ۴گیگ رم و حداقل ۴هسته سی پی یو با پردازش بالای ۴گیگاهرتز با قابلیت مجازی سازی باشد روش دوم دریافت یوزر پس وی پی اس از من هست که البته باید یک آی پی اختصاصی سفارش بدید به میزان ۳۰هزار تومان به این علت که اگه روی یک ای پی با ایمیلهای مختلف خرید صورت بگیره بعد چندروز اجازه خرید دیگه نمیده و روش سوم و راحت تر اینه که اکانت بازی به من می دید و من براتون خرید انجام میدم.اگه ایمیلتون بعداز اولین خرید سابقه لاگین در ایران داشته باید یک اکانت جدید با ای پی امریکا بسازید که هیچ شماره موبایلی از ایران داخلش نباشه بعد که باهاش داخل وی پی اس در پلی استور لاگین کردید بازی اجرا می کنید با اکانت بازی ورود میکنید و بعد که خرید بزنید خودکار اکانتی اولی که لاگین شدید برای خرید بهتون نشون داده میشه.هزینه هر روز خرید توسط من بصورت مستقیم یا غیرمستقیم توسط خودتون ۵۰ هزار تومان هست.برای دریافت اطلاعات بیشتر در واتساپ پیام بدید ارادتمند همه دوستان رضا حسنی ۰۹۳۳۷۱۱۸۳۵۱

 64. blank
  Saman گفته:

  سلام، دوستان من روش خرید رو یاد گرفتم هر کی میخواد براش خرید بزنم اگه خواست در خدمتم بیشتر هم خرید درون برنامه کلش اف کلنز انجام میدم چون بازی خودم کلشه، در ضمن رمز و جزمیلتونم نمیخوام فقط باید اکانتتون سوپر سل باشه ، اگه خواستید در خدمتم، بلیط طلایی و جم و منظره همه انجام میشه، تضمینی

  • blank
   محمد گفته:

   با شماره مستر کارت هم میشه از بازیها خریدکرد؟ به جای گیفت کارت ، اگه یه نفر اونور شماره مستر کارت داشته باشه یا بازم ارور آی پی میده؟

   • blank
    سعید کثیری گفته:

    این محدودیت ها فقط در مورد گیفت کارته
    البته در مورد مسترکارت و ویزا کارت محدودیت های بیشتر و سختگیرانه تری وجود داره که کاملا با این خطاهای مربوط به گیفت کارت فرق میکنه

 65. blank
  Saman گفته:

  دوستان روش خرید و ردیم کردن رو بلدگ مطنئن مطمئن ، کسی خواست براش خرزد میزنم یا کد ردبم میکنم، اگا ام گیف کارت داره که نمیتونا ردیم کنه خریدارم، ایدی تلگرام @ saman77clash

 66. blank
  KaMi گفته:

  خجالت نمیکشید شما ها؟؟؟ حتما باید از هر فرصتی سوء استفاده کنید؟ حالا یه عده اومدن کاسب شدن! بسه بابا کمتر ایرانی بازی در بیارید! حد اقل راهی که پیدا کردی رو به اشتراک بزار بقیه هم یاد بگیرن شاید یه بدبختی گیره!

 67. blank
  Saman گفته:

  ردیم کردن کد گیف کارت و خرید درون برنامه پذیرفته میشود ردیم در جیمیل جدید یا اگه بشه حتی جیمیل خودتون ، در عرض کمتر از ۱۰ دقیقه با بهترین قیمت، اگر هم دوست نداشتید کد گیفت کار که خریدید ازتون میخریم، جهت ارتباط
  تلگرام: saman77clash@
  چندتا از دوستان هم براشون ردیم کردم هم کد گیفتشونو ازشون لازم نداشتن خریدم، روش مطمئن مطمئن

 68. blank
  Saman گفته:

  فیلم روش دور زدن گوگل یا فیلم ۱۰ دقیقه ای یوتویوب که خودم خریدمش ، هر کی خواست ۵۰ هزار ، رو کامپیوتر و لب تاب انجام میشه
  Saman77clash@ تلگرام من برا گرفتن فیلم

 69. blank
  مسعود م گفته:

  درود ، با کامپیوتر مجازی معتبر سرورهای اروپا امتحان کنید به احتمال ۹۰٪ حل میشه و بعد از ریدیم باید برای اطمینان پسورد رو تغییر بدین ، من از سرویس اپ استور استفاده میکنم و سرویس گوگل رو امتحان نکردم ، لطفا دوستان امتحان کنید و نتیجه اش را اینجا مطرح کنید تا مشکل دوستان حل بشه 🙂

 70. blank
  Avenger گفته:

  دوستان عزیز روش خرید و ردیم کردن رو بلدم، هر کی مشکلی داره هم میتونم براش ردیم کنم هم خرید بزنم، اگه هم نمیخواد هم گیف کارت که داره خریدارم، هم اگه جیمیلی که پول توشه ، هم میتونم براش خرید بزنم هم میتونم بخرم ازش ، مطمئن . تظمینی، با خیال راحت با دادن تضمین. جهت هماهنگی تلگرام
  Avenger78gh@
  روش تضمینی بدون قفل کردن جیمیل، بدون بن و ارور?

 71. blank
  مهشید گفته:

  سلام دوستان
  من بالاخره بعد از کلی کلنجار رفتن تونستم امروز از گیفت کارتم استفاده کنم.
  با یک چیزشکن آی پی ثابت رفتم یک اکانت جیمیل جدید ساختم و شماره تلفن هم نزدم
  و بلافاصله رفتم توی گوگل پلی با فایرفاکس و گیفت گارت رو زدم و قبول کرد
  و توی گوشی با اون اکانت جدید وارد شدم
  امیدوارم کمکی به دوستان باشه چون واقعا منم خیلی حرص خوردم و اذیت شدم سر این داستان

 72. blank
  مهشید گفته:

  من مشکل خوردم ریدم شد ولی نمیذاره هیچی خرید کنم میگه باید داخل آمریکا خرید کنی…راه حل این چیه دوستان؟

 73. blank
  Avenger گفته:

  دوستان هر کی گیفت داره هم میتونم ردیم کنم براش هر خرید بزنم، اگه هم نمیخواد و لازم نداره گیفت کارتش رو میخرم، تلگرام پیام بدید
  Avenger78gh@

 74. blank
  محمد گفته:

  دوستان گول این مثلا آقا رضا را نخورید RezaNever1986 فقط میخواد دزدی کنه و بازیتونو بالا بکشه اول به من گفت فیلترشکن فلان شرکتو بگیر گرفتم بعد گفت فلان کار بکن ردیم میشه.اول میگه روش مطمئن کار میکنه بعد میگه شناختت گوگل والا هر کاری کردیم نشد که نشد، بعد میگه جیمیلتو بده من با بازی ، در صورتی که دزده خجالت بکش با آیدی ها مختلف نیا خودت از خودت تعریف کن که پول ملت بیچاررو بالا بکشی، آقا رضا دزد,

  • blank
   علی کرماشانی گفته:

   اولا برای تهمتی که میزنی ادله و سند معتبر ارائه کن نه بیای بدون هیچ دلیلی تهمت دزدی به شخصی بزنی که برای صدها نفر این کار رو رایگان و با هزینه ی خودش انجام داده،بماند که این هزینه شامل زمان،پول،نت و شب نخوابی های بسیار بوده، طبیعیه برای جامعه ی جهان سومی که تو جزوشونی چنین کارای انسانی و درستی قابل باور نباشه چون امثال تو همونایی هستن که مثلا سرُم هشت تومنی رو تو اوضاع بد کرونا به ملت بدبخت دونه ای یه میلیون میچپونن،اره بایدم رضا رو هیت کنی چون بازار اشخاصی مثل شما رو کساد کرده اونم با انسانیت و شرف که متاسفانه خیلیا و خصوصا شما بویی ازش نبردین،هرکی ام خواست مدرک ارائه میکنم من تا حالا چند بار گیفت کارت برام ردیم کرده و برامم خرید کرده بالای یک و نیمم هست هیچ اتفاقی بدی هم برام رخ نداده خواستین شاتشم میفرستم براتون، و اتفاقا امثال تو بایدم کارشون راه نیفته تا حالشون جا بیاد،تا حالا هروقتم خرید درون برنامه ای داشتم برام انجام داده اگه قرار بود اتفاقی بیافته برا من اولین نفر که حتی فامیلامم بهش معرفی کردم می افتاد نه تویی که حتی یه کلامم با رضا هم صحبت نشدی که بفهمی چه انسان شریفیه،الانم فکر کن من از طرف رضا اومدم یا مثلا خود رضام که دارم این حرفارو میزنم هر وقتم خواستی بیا تصویری بهت همه چی رو ثابت میکنم که داستان چیه و اتفاقا همینا به درد شما میخورن که بابت کوچیکترین کار ساده ای پول هنگفتی ازتون میگیرن حالا تا جایی که میتونین ریپلای کنین به کیف و کفشم…عزت زیاد…

 75. blank
  محمد گفته:

  آقای کرماشانی(رضا)? شما اگه ریگی به کفشتون نیست بیاید روش خرید و ردیم کردنو به ملت بیچاره بگید که خودشون هم ردیم کنن هم خرید بزنن، مردمی که اینجا یا هر جایی دنباله روش میگردن برای اینه که اکانت بازی که براش این همه زحمت کشیدن دست کسی ندن، اگه اینجوری بود که میرفتن این همه فروشگاه جم، سیپی، یا هر چی برای خرید دردن برنامه هست، چرا اکانت بدن به شما، پس گیف میخرن که خودشون بزنن.
  در ضمن شما که وقت میزاری و زحمت میکشی و شب نخوابی میکنی، اگه روش را درست میگی چرد روش برا شما کار میکنه ولی برا بقیه ارور میده، پس نتیجه میگیریم روش رو درست نمیگی که مردم بیچاره بیان اکانت بازی و جیمیل و گیفتشونو بدن به شما.
  ولمون کن بابا ملت خودشون کم بدبختی ندارن.
  کلام آخر دوستانی که میگن روشو بلدن اگه خیلی دلشون برا ملت میسوزه و دلسوز ملت هستن ، بیان اینجا راهنمایی کنن و یه عده که گیف گرفتن یا پول تو جیمیل دارن رو از این وضعیت نجات بدن. تشکر

  • blank
   سعید کثیری گفته:

   این حرف در تایید یا رد کسی نیست
   ولی مشکل اصلی اینه که گوگل شمشیر رو از رو بسته و مرتبا جلوی راه حل ها رو میگیره
   درنتیجه راه حل واضح و قطعی وجود نداره و روزانه راه و روش ها عوض میشه
   ما از طریق گیفتی کارت راه حل ارائه دادیم ولی به ۲ روز نکشید و جلوش گرفته شد

   • blank
    امیر گفته:

    من الان این خطای کشورو متاسفانه دارم و پولمو نمیتونم خرج کنم.بهشونم ایمیل زدم میگه نمیتونیم کشورتو عوض کنیم.!!
    یک مورد فقط ذهنمو درگیر کرده.الان من با مستر کارت بخوام پرداخت کنم نرم افرار بخرم بازم ممکنه ارور خرید کشور بده یا نه دیگه؟

  • blank
   علی کرماشانی گفته:

   آقای محمد که معلوم نیست اهل کجایی و اسم و رسمت چیه ولی معلومه بدرقم بازار چپاول کردن ملتت کساد شده و نون کلاهبرداریت آجر شده که یه انسان درست و باوجدانی مثل رضا رو کلاهبردار خطاب میکنیمعلوم نیست چند کلاس سواد داری که تو همین سه چهار پاراگرافی که تحویل ملت دادی خدامیدونه چندتا اشتباه املایی پیدا کردم یا اینکه اینقدر بهت استرس وارد شد که تو حالت غیر عادی،عصبی و داغون بعد از دوسه روز شروع کردی به جواب دادن،فکر کردی خیلی الکیه که رضا بیاد تو کامنت واسه ملت توضیح بده چیکار کرده که یکی مثل تو برداره ببره چهارنفر ساده رو سرکیسه کنه؟نه یزید من از این خبرا نیست من و رضا اینجاییم که حال امثال تو رو بگیریم و نون کلاهبرداری شما رو آجر کنیم?میدونی چقدر هزینه ی تست هایی شده که رضا برای پیدا کردن این راه انجام داده؟حالا گیف هایی که گیر کردن به کنار،بعدش خیلی راحت بیاد اینجا بنویسه که یه عده بیمار مثل تو باعث بشن این یدونه راهم بسته شه؟?بسه دیگه بیا پایین بیا پایین شعر نگو سرمون درد گرفت بابا، قبلنم اعلام کردم اگه خیلی شک داری که من فیکم و خودم نیستم شماره میدم بیا تماس تصویری رضا هم میاریم یه گفتگوی سه نفره انجام میدیم ببینیم کی میترسه و کی واقعیه??یا میتونم اونایی که بدون حتی یه ریال هزینه ی اضافی رضا کارشون رو انجام داده رو بهت معرفی میکنم برو باهاشون حرف بزن که دیگه مهر سکوت رو لبات بخوره و کلمه ی اضافی از دهنت خارج نشه ناموسن کاش حرف زدن پولی بود اونموقع آدمایی مثل تو یاد میگرفتن اینجور جاها دهنشونو وا نکنن و هر تهمتی که از دهنشون در میاد و به این و اون بچسبونن،حیف اینجا محدودیت داره و الی میدونستم چه حقایقی رو بکوبم تو صورتت که بفهمی با کیا طرفی…برو عمو جون برو خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه زیاد وقتمو بهت اختصاص دادم به ارزشت افزوده شد?حالا برو به کارات برس امیدوارم تو هم بتونی راه و روشش رو یاد بگیری و البته قبلش وجدان و شرف استفاده ازش رو کسب کنی چون یقینا یکی مثل تو اگه جای رضا بود تا حالا میلیاردر شده بود و بار خودشو بسته بود از این ملت بیچاره ولی خوشحالم اینبار دانش و علمی که هم میتونه سازنده باشه هم میتونه مخرب دست آدم درستش افتاده که در راستای اهداف نیک ازش استفاده کنه،وگرنه میشد مثل اختراع اتم که دست نااهلش افتاد و ازش بمب ساختن، درجریانی که منظورم چیه و چی میگم محمد؟?

 76. blank
  حجت گفته:

  سلام عرض ادب
  این راه صد در صد کار میکنه.
  تست شده توسط خودم.ولی واقعا ارزشش نداشت. پنج دلار گیفت ۱۶۰ تومن گرفتم. نزدیک ۵۰۰ تومن هزینه سرور مجازی دادم.
  باید یک سرور مجازی امریکا بخرید. بارم و پردازنده خوب. بتونه شبیه ساز اندروید داخلش اپن کنه.بعد هر بازی یا برنامه پولی که خواستید بیارید بالا خریداتون انجام بدید.
  برای کسی که درامد کسب میکنه از این راه خوبه یه هزینه میکنه در میاد داخلش ولی یکی مث من که خواستم پنج دلار داخل بازی بزنم مجبور شدم یه بیس دلاری حروم کنم.تف به این کشوری که ما توش زندگی میکنیم

 77. blank
  Avenger گفته:

  دوستان عزیزی که مشکل ردیم کردن دارن، من ارور رو ندارم ، هم میتونم براشون ردیم کنم، هم اگه لازم ندارن گیفت کارتشون رو به قیمت منصفانه بر میدارم، دیروز خودم برای کلش گلد پس گرفتم، ولی خرید درون برنامه نمیزنم مگه خیلی کار دوستان گیر باشه اونم بازی کلش و پابجی رو فقط دارم، اگه دوستان خیلی گیرن براشون انجام میدم، اگه نه گیفتشون رو میخرم، یا حق?
  تلگرام پیام بدید اگه خواستید در خدمتم:
  Avenger78gh@

 78. blank
  Avenger گفته:

  سلام، دوستان زیادی به تلگرام بنده مراجعه میکنن، اول تشکر از اون عده که از دوستان که اعتماد کردن به بنده حقیر، حالا به هر روشی یا براشون ردیم کردم یا خرید درون برنامه زدم یا عده ای بودن که گیفتشون رو لازم نداشتن و ازشون خریدم،
  میخواستم اینجا بگم که بخاطر اینکه زیاد گیف خریدم جیمیلم الان زیاد موجودی داره و فعلا خرید گیفت کارت ندارم، بعدا خیلی ها روش رو میپرسیدن که خواستم کلی راهنمایی کنم،
  ۱.دوستان کامپیوتر یا لب تاب روش فقط کار میکنه
  ۲. برنامه شبیه ساز بلواستک رو دانلود کنید
  ۳. تو تنظیمات برنامه تیک روت برنامه رو بزنید
  ۴.اول یه جیمیل متفرقه وارد کنید و برنامه سیستم اپ ریموت رو دانلود کنید از گوگل پلی
  ۵. برنامه رو سیستم اپ ریموپ رو اجرا کنید و اپ گوگل پلی که رو شبیه ساز هست رو پاک کنید و ورژن ۸ گوگل پلی رو از اینترنت پیدا کنید دانلود کنید و جایگزین نخسه ای که پاک کردید نصب کنید و اگه دیدید داره اپدیت میکنه به نخسه جدید نزارید اپ کنه و کنسل کنید اپ گوگل رو ( این قسمت خیلی حساسه)
  ۶. فیلتر شکن رو روشن کنید بزارید رو آمریکا یا شهر گیفت کارت که تهیه کردید
  ۷، حالا جیمیل که میخواید باهاش خرید بزنید وارد و استفاده کنید.فدای شما
  کلام آخر که میخوام بگم ، دوستانی که گیفت قبلا تهیه کردن که هیچ ولی دوستانی که میخواید جدید تهیه کنید به نظر من اصلا فعلا گیفت کارت نخرید تا گوگل به روش سابق قبل برگرده و مثل قبل تنها با روشن کردن فیلتر شکن بدون نگرانی خرید بزنید، دوستانی هم که گیفت دارن امتحان کنن انشالاه مشکلشون حل بشه،
  تلگرام من: Avenger78gh@ ولی همینطور که اول گفتم خرید گیفت و خرید درون برنامه نمیزنم دیگه

  • blank
   ساسان گفته:

   دروود این راه حل مال تیرماه هست خیلی وقته بسته شده اصلا جواب نمیده ورژن قدیمی عمرا جواب بده ارور اپدیت میده من قضاوتت نمیکنم ولی این راه حل سوخت شده خیلی وقته کل سایت این راه رو رفتن???

 79. blank
  Avenger گفته:

  سلام، یه چند نفر از دوستان پیام دادن تلگرامم که روشی که خرید و ردیم میکردی از گوگل پلی بسته شده که گفتی کار نمیکنی فعلا، خواستم اینجا بگم خدمت همه که روش که من از گوگل خرید و ردیم میکنم کار میکنه و فقط برای زیادی موجودی گیفت کارتم گفتم فعلا کار نمیکنم، ولی باز اگه گیفت کارت دارید ردیم میکنم اونم رو جیمیل خودتون اگه خرید درون برنامه دارید انجام میدم البته فقط بازی کلش اونم با فیلم پاک کردن اکانت، پابجی بلد نیستم ولی اگه داداشم باشه اونم حله
  و کلام آخر گیف کارت هم اگه دارید و میخوایید بفروشید پیام بدید اگه لازم داشته باشم ازتون خریدارم.
  چاکر همه دوستان عزیز، تلگرام من:
  Avenger78gh@

  • blank
   Sina گفته:

   خدایی وجدانت قبول میکنه گیفت ۵ دلاری رو ۱۵۰ خریدیم قیمت ۸۰ میدی برا خریدن این منصفانه ست ایا؟این انسانیت هست؟نمیتونه ردیم کنه این قیمت واقعا بی انصافی و بی وجدانی هست بیاید یکم هوای همو داشته باشیم توی این اشفته بازار نکنیم از این کارا زشته بخدا??‍♂??‍♂??‍♂??‍♂???

  • blank
   seyed گفته:

   خیلی ببخشید مشخصات اون سیستمی که دارید برای run کردن مناسبه؟ ینی در حد سرور های vps بالا 400 تومنی هستش؟ درضمن گیف کارتی که استفاده میکنید برای چه ریجنی است ؟

 80. blank
  Avenger گفته:

  سلام، مجدد خدمت دوستان
  دوستان مراجعه میکنن به تلگرام که گیفت داریم نمیتونیم ردیم کنیم ازمون بخر یا ردیم کن ، دوستان همینطور که قبلا گفتم اول پیام بدید اگه موجودیم کم بود و لازم داشتم رو چشمم و اگه که نه شرمنده همه دوستانم، ودوم اینکه خیلی از دوستان میگن ردیم کن که میتوام اینجا راحتتون کنم که احتیاجی به منم نداشته باشید و خودتون انجام بدید انشالاه که موفق باشید و به امید اینکه ارور گوگل بره و همه دوستان راحت بشن، لینک اموزش ردیم کردن و خرید از گوگل رو میزارم
  لینک آموزش خرید: https://youtu.be/bE7B8UflSeI
  لینک آموزش ردیم کردن:
  https://youtu.be/X6opVrnAn7o
  امیدوارم همه بتونن انجام بدن ، موفق باشید و نظراتون رو اینجا بگید که کمکی به بقیه بشه، ?ایدی تلگرام خودم: Avenger78gh@

  • blank
   امیر گفته:

   برا ردیم کردن امتحان نکنید.من تازه به جای یک بار ۷ بار باهاشون مکاتبه کردم.و ایمیل ردوبدل شد.عوض نمیکنن.

  • blank
   Sina گفته:

   چرا روش های منسوخ شده رو انتشار میدی?اینا قدیمی هست اصلا هم جواب نمیده لطفا ملت رو ایستکاه نکن عزیزم این روش هاا عمرا جواب بده از ما گفتن الکی نتتون رو حروم یوتیوبی ک فقط،میخواد ویو بگیره و پول ب جیب بزنه نکنید.وسلام

 81. blank
  حجت رضایی گفته:

  سلام دوستان گلم.
  اومدم با یه اموزش توپ.
  چند روز پیش هم یه پست زدم همینجا ولی هزینه بردار بود زیاد.
  اینجانب رضایی هستم ۲۸ ساله کارمند دادگستری بوشهر.
  بابت یه ریدیم ۵ دلاری مجبور شدم ۱ میلیون هزینه کنم برای سرور مجازی . شایدم بیشتر دقیق نمیدونم.بالغ بر ۱۰۰ دلار دادم از سایتای خارجی سرور مجازی گرفتم.خلاصه راه نرفته نذاشتم . حتی با سرورای کشورای مختلف مثل المان امریکا لهستان اینا همش تست کردم الان گیفت کارت المان رو دستم باد کرده هه.

  خوب بریم سروقت اصل مطلب.
  اگه سایت گیفتی کارت بهم اجازه بده یه پست جدید با فیلم میزام.
  برای انجام اینکار نیاز به یک سرور مجازی دارید. با هزینه ۱۱۰ هزارتومان.بدون هیچ افزونه ای. که بعدا ادرس سایت فروشنده رو میگم که فکر نکنید من فروشنده اون سایتم یا چیزی جیبم میره.
  مورد بعدی نیاز به یک پی سی دارید.چون گوشی نسل جدید دارم هرکاری کردم نشد . یعنی نتونستم دروغ سیستم بدم. شاید روی گوشی های قدیمی تر بشه مثل نسل سامسونگ اس ۵. چون سیستم مدیریت نرم افزاریشون خیلی بهتره.این جدیدا خیلی سیستمشون بستست واقعیت دست بالم بسته بود.خیلی هم سعی کردم بازم نشد.
  پس یه کامپیوتر حتما میخواید با برنامه بلو استاکس‌ ورژن دو به بالا هرچی باشه.

  اگر با این شرایط راضی هستید و کارتون راه میفته توی تلگرام پیام بفرستید اگر به تعدادی رسید که ارزش فیلم گرفتن داشت براتون فیلم اموزشی میزام صفر تا صد.

  اخه یه سری کد داره با یه سری برنامه کوچیک که باید استارت اول کار اونارو‌ راه اندازی کنید.البته همش برای بار اوله.و خوبیش اینه که کلی به نفعتونه.یعنی ممکنه بتونید درامدم کسب کنید ههه.

  انشالله که بتونم کمکی کنم بهتون.
  اگر حرفم باور ندارید.توی سایتایی که خرید سرور مجازی انجام دادم گزارشات رو نشونتون میدم.که چندجا سرور گرفتم توی همین دو هفته اخیر.ولی بالاخره امروز صبح گوگل شکست دادم.خخخ

  موفق و سربلند باشید.
  شماره تلگرام.۰۹۳۹۶۵۴۲۳۸۹
  ایدی تلگرام . LionWarWin
  اسم دومم مهدی هستش.که توی منزل میگن.پروفایلمم نوشته پدر.

  بازم میگم اگر درخواست ها به حد نساب رسید یعنی با هزینه اولیه و نصب نرم افزارها روی سیستم مشکلی نداشتید.تا درگیر فیلم اموزشی مفصلش بشم.

  یا حق

 82. blank
  Ali گفته:

  این روش شما جوابگو نبود ولی من از یک نفر کمک گرفتم و بهم راه ردیم کردن رو گفت
  شمارش اینه
  +98 933 711 8351

 83. blank
  nakisa گفته:

  با سلام دوستان عزیز
  مشکل خرید و ردیم فعلا کلا حل شده . روش انجام این کار که خودم هم تست کردم بدون نیاز به vps , و بدون نیاز به هزینه توسط کانال گیفت کارت 98 توی کانالشون هست.تلگرام (giftcard98@). انشا الله دوستان پس از انجام کار. برای سلامتی خودتون و دوست عزیزی که زحمت تهیه فیلم و کشیدن 3 صلوات بفرستن. یا حق

 84. blank
  ایلیا گفته:

  من گیفت کارتو بیخیال شدم . این دعوا راجب رضا بیشتر چشمو گرفته یه ساعته دارم میخونم . ادامه بدین

 85. blank
  mahyarmollazeibal9833 گفته:

  سلام من لیر ترکیه گرفتم ۲۵ لیر ولی میگه ثبت نشد چیکار باید کنم

 86. blank
  :/ گفته:

  درود دوستان.من چند وقت قبل ۱۳۰ دلار گیفت شامل دوتا ۱۵ دلاری و یه ۱۰۰ دلاری از یکی از سابت ها خریدم اما به محض اینکه از طریق همون وی پی اس خواستم ردیم کنم بهم ارور we need more info رو داد در صورتی که قبل از ردیم کردن من هیچ کاری باهاش نکردم یک راست به محض اینکه از سایت خرید کردم بحث ردبم رو انجام دادم یعنی اینکه اون سایته گیفت کارت مشکل دار از قصد به من داد.به پستیبان سایت هر چقد پیام دادم هرچقد باهاشون حرف زدم هر چقد تهدیدشون کردم زیر باز نرفتن که نرفتن تا این گیفتارو پس بگیرن و پولمو برگردونم از طرفی هم فک نمیکنم مدرکی وجود داشته باشه که صد درصد بهشون ثابت کنه اونا کلاهبرداری کردن بنابراین شکایتی هم نمیتونم ازشون بکنم دویست بار هم از روش ها و شکل های مختلف با ساپورت های گوگل حرف زدم و فرم مربوط به اون ارور رو پر کردم اما اطلاعات کافی برای متقاعد کردن اونا نداشتم .اگه کسی راهی میدونه و میتونه کمکی بکنه حتما بهم بگه،اگه کسی خواست اینارو بخره ازم زیر قیمت میدم.
  ۰۹۲۰۳۵۴۲۷۱۰
  این شماره منه.هر کس راهی میدونست یا اینجا کامنت کنه یا تو واتساپ به اون شماره بهم پیام بده
  پاینده باشید

  • blank
   Reza.1986 گفته:

   دروود دوست من.دو حالت داره یا اون سایت بهت گیفت کارت بلاک شده داده ک عمرا متوجه بشی چون موقع ردیم میزنه شما گیفت مثلا ۱۰ دلاری دارید کانفیرم کنید موقع کانفیرم ارور تایید هویت میخواد ک گیفت بلاک هست تایید هویت هم هیچوقت صورت نمیگیره چون بیشتره ادرس های ما فیک هست کسی رو امریکا نداریم?حالت دوم اینکه ک شما تلاش زیاد برای ردیم کرده باشی بلاک میکنه گیفت رو مخصوصا اگ ای پی شما تو بلک لیست گوگل پلی باشه ک اکثرا بلک لیست هستن.حالت سوم اینه ک شما قبلا با اون جیمیل ردیم کردید و استفاده داشتید بعد چند مدت باز گیفت بخرید ردیم کنید گیفت رو بلاک میکنه.بهترین راه اینه جیمیل صفر گیفت رو مصرف کنید جیمیل رو بندازید دور برای بار بعدی یک جیمیل صفر دیگه بسازید.موفق باشید.

   • blank
    سعید کثیری گفته:

    بنده هم با فرمایش شما موافقم.
    معمولا در همچین مواقعی دیگه نمیشه اکانت رو بازیابی کرد و روش ردیم انجام داد.
    بهتره که روی اکانت جدید وارد بشه که البته دردسرهای دور زدن تحریم رو داره.

  • blank
   سعید کثیری گفته:

   در صورتیکه مبلغ موجودی گیفت کارت رو نشون میده؛ گیفت کارت مشکلی نداره
   در صورتیکه اون سایت نماد اعتماد داره عمرا گیفت کارت مشکل دار بده
   این خطایی که میگید در خصوص احراز هویت و مدارک شناسای، مربوط به اکانتتون هستش و ربطی به گیفت کارت نداره

 87. blank
  بدبخت گفته:

  دوستان من همه چی رو تست کردم هیچ کدوم دیگه جواب نمیده.
  VPN آمریکا و غیرفعال کردن Location و فعال کردن حالت هواپیما یا کلا درآوردن سیم کارت و حذف Google Play و نصب نسخه قدیمی و اضافه کردن آدرس فیک آمریکا تو pay.google.com و… هیچ کدوم دیگه جواب نمیده.
  فقط اگه رفیقی فامیلی چیزی تو خود خاک لعنتی آمریکا دارید میتونید بگید اون براتون فعال کنه.
  من از این جریانات خبر نداشتم به خیال خوش خودم که بازم مثل قدیم چهارتا بازی بخرم یه گیفت کارت 25 دلاری USA خریدم و الان مونده رو دستم و نمیتونم Redeem کنم.
  از دوستان هرکی فامیلی چیزی تو آمریکا داره یا خودش آمریکاست خواستش حاضرم زیر قیمت بفروشم (حالا یا به ریال یا اگه ریال نتونید ارز دیجیتالم قبول میکنم)
  25 دلاره خودم نظرم اینه به قیمت یه 15 دلاری حداقل بفروشم.
  هرکی خواست به تلگرام @darkgram پیام بده.

 88. blank
  حمید اصغر نژاد گفته:

  دوستانی که مشکل خرید با گیفت امریکا دارند من از طریق لینک زیر در یوتیوب اوایل با وی پی اس میتونسم ولی چندروزه که دیگه وی پی اس اکثر آی پی ها توسط گوگل شناسایی شدن واسه همین از طریق خود همین بنده خدایی که ویدیو گذاشت کارم راه افتاد.
  https://youtube.com/watch?v=gLJP44Wqikc

 89. blank
  علیرضا.ب گفته:

  دوستان سلام.چرا خودتون رو آزار میدین..خدا پدر گوگل رو بیامرزه که ناخواسته و از روی خریت خودش با این کارش سالی چند میلیون به نفع من یک نفر فقط کار کرد و پولی که از روی اعتیاد به این بازیهای پولساز برای یه عده اونطرف دنیا که پاشون رو روی پاشون بندازن و با پول بی زبون من و شما ویلاهایی با قیمتهای نجومی تو بورلی هیلز و…..بخرن به من برگردوند…من که با این کارشون جدا بم برخورد.تا حالا پولمون اخ نبود.حالا اخی شد..یعنی خدا پدرشون رو بیامرزه که من یکی تا ابد ممنونشون هستم.وگرنه حالا حالاها میخواستم از روی اعتیاد و نفهمی پولم رو بدم یک مشت مفت خور بخورن‌.حالا شما هم یک مقدار فکر کنید به همین نتیجه میرسید.یا علی

 90. blank
  مهرداد گفته:

  من ایران هستم گوگل پلی ترکیه هم دارم ، گیفت کارت ترکیه خریدم دادم برادرم که ترکیه زندگی میکنه برام فعال و خرجش کنه ولی اجازه نداد
  یعنی شما حتی اگر داخل کشور دیگه ای باشه اجازه نمیده
  چون تو سرورهای گوگل ذخیره شده که من با ای پی ایران قبلا وارد شدم
  3 تا راه حل داره
  یا شما مدت طولانی تو یه کشور دیگه باشید که قبول کنه جا به جا شدید
  یا یه اکنت جدید بسازید
  و یا با کردیت کارت خرید کنید
  چون من تونستم خریدام رو با کردیت کارت انجام بدم (البته اورجینال بود برای برادرم تو ترکیه)

 91. blank
  mehdi گفته:

  سلام
  ۴تا گیفت کارت ۲۵ دلاری آمریکا دارم نمیتونم شارژ کنم
  میفروشم کسی خواست به ایدی زیر در تلگرام پیام بده
  mehdi_72x

 92. blank
  sam گفته:

  سلام
  دوستانی ک نمیتونن ردیم کنن واسشون خواستن انجام میدم
  گیفت کارت آمریکا هم داشتن میخرم
  تلگرام پیام بدید
  kenzo_72

 93. blank
  sam گفته:

  سلام
  چند روزی بود نبودم دوستان از الان در خدمتتون هستم و همچنان گیفت کارت هایی که خریداری کردید ولی نمیتونید ردیم کنید خریدارم
  فقط گیفت کارت های آمریکا
  تلگرام پیام بدید
  kenzo_72

 94. blank
  Avenger گفته:

  سلام دوستان عزیز هر کی گیفت کارت دلار داره اگه لازم نداره و نمیتونه ردیم کنه، به قیمت منصفانه ازش میخرم یا علی ، موفق باشید تلگرام:
  Avenger78gh

 95. blank
  Avenger گفته:

  چند تا از دوستان گیفت فرستادن درست بود و پول هم واریز شد ولی چند تا از دوستان گفت کارتاشون بلاک شده بود که از سایت انار گیفت گرفته بودن دویتان در جریان باشید تا جایی که راه داره گیفت نخرید با این وضعیت گوگل و اگه خواستید تهیه کنید از انار گیفت و گیفت.ای ار تهیه نکنید چون دارن گیفت بلاک شده به مردم بیچاره میفروشن،
  دوستانی ام گه گیفت کارت گوگل و ایتونز آمریکا دارن به قیمت دلار روز ۲ یا ۳ تومن پایین تر ازشون برمیدارم که شما هم ضرر نکنید ، موفق باشید دوستان ، یا حق
  تلگرام: Avenger78gh

 96. blank
  :/ گفته:

  درود برشما دوستان.من امروز یک مستر کارت مجازی آمریکا(prepaid master card)تهیه کردم به امید اینکه دیگه بدون مشکل بتونم تو گیم خرید کنم و دردسر های گیفت کارت رو نداشته باشم انا بعد از اون فهمیدم که گوگل پلی که اصلا اجازه نمیده من با این کارت پرداخت کنم .اما گیم من توسط آمازون اپ استور هم ساپورت میشه که اون اجازه استفاده از این کارت رو میده.منتها از صبح تا حالا هر کارب میکنم نمیتونم هیچی خریدی بزنم ۲۰۰ تا اکانت باز کردم و باز هر کدون سعی کردم خرید بزنم اما هیچ کدوم موفق نیستن و همه اکانت هایی که تو آمازون باز کردم موقتا بسته شده و تا یه سری اطلاعات که نمیدونم چین رو ندم و اوناتایید نکنن همین آش و همین کاسس.خواستم ببینم اینجا کسی هیت این کارت رو از من بخره؟۵۰ دلار هم شارژ شده یا کسی هست بتونه مشکلم تو همین سایت آمازون رو حل کنه و دیگه راحت با این کارت خرید بزنم؟

 97. blank
  امیر گفته:

  سلام من هم میتون ردیم کنم هم خرج کنم هرکه خواست اموزش میدم اما هذینه میگرم
  ایدی تلگرامم
  Bigoplus8

 98. blank
  رضا گفته:

  سلام دوستان. 40 دلار گیفت کارت گوگل پلی آمریکا دارم. اگر کسی میخواست، به زیر قیمت بازار میفروشم. ممنون

 99. blank
  مهدی گفته:

  سلام من رفیقم اتریشه برای با توجه ب اینا گیفت کارت خرید خواستم ردیم کنم داخل جیمیل خودم ک نشد گفتم بهش خودش برام از همونحا جیمیل بسازه ردیم کنه و بده بمن وقتی انجام شد رفتم تو بازی ک خرید درون برنامه ای انجام بدم ک نشد همین اخطار ک میگه باید داخل اون کشور باشی رو داد باز وی پی ان اتریش زدم نشد از قسمت gpey گوگل هم ادرس اونو گذاشتم کشورم اتریشه شماره تلفن هم شماره اونه همه چی واقعیه فیک نیست خودشم حتی وارد اکانت گیمم شد خرید رو مخاست بزنه ک ب اونم همین اخطار باید تو اتریش باشی رو داد (بااینکه خودش اتریشه)
  الان مشکل کجاست !!
  اینجا ک ایرانه قبول چرا اون ک اتریشه نتونست!؟؟
  کسی میدونه فورا بهم اطلاع بده ممنون از طریق
  اینستاگرام
  Real.mhti

  • blank
   سعید کثیری گفته:

   سلام. معمولا وقتی روی اکانتی این خطا مشاهده میشه، رفعش خیلی مشکله یا عملا نشدنیه. با این خطا اکانت وارد بلک لیست میشه و یطورایی بن میشه. اشتباه شما این بوده که احتمالا بدون ایزوله سازی، جیمیل رو از داخل ایران استفاده کردید

  • blank
   ,محمد گفته:

   داداش منم این مشکلو دارم اگه راه حلی پیدا کردم تورم درجریان میزارم
   Cod__lak

 100. blank
  محمد گفته:

  سلام راه حلش پیدا شده هر کی خواست داخل تلگرام آموزشو بهش بدم منم خودم این مشکلو داشتم ولی ردیمش کردم

 101. blank
  Avenger گفته:

  سلام دوستان عزیز تلگرامم ۲ مرحله ای فعال کردم به مشکل خوردم، ایدی قبلیم تا حل شدن مشکل در دسترس نیست، ایدی جدید تلگرام:
  Avenger78gh2@
  دوستان عزیز گیفت کارت گوگل پلی هر کی داره هم میتونم براش ردیم کنم و هم خرید بزنم و اگه لازم نداره به قیمت منصفانه ازش بر میدارم دوستان که قبلا خرید زدن و باهاشون کار کردم و همچنین دوستان عزیز که تازه میخوان کار کنن به ایدی جدید پیام بدن تا ایدی قبلی درست بشه
  Avenger78gh2@

 102. blank
  Avenger گفته:

  دوستان عزیز عزیز برای ردیم کردن و خرید درون برنامه به ایدی جدید پیام بدن تلگرام:
  Avenger78gh2@
  ساخت ایمیل جدید و ردیم کردن گیفت کارت بدون بن شدن بدون ارور همچنین خرید درون برنامه هر نوع اپلیکیشن پذیرفته میشود گیفت کارت شمارو خریداریم به قیمت منصفانه و تضمینی ، تلگرام:
  Avenger78gh2@

 103. blank
  Avenger گفته:

  سلام ، دوستان عزیز ایدی قبلی درسته جهت هماهنگی برای فروش و ردیم گیفت کارت به همون ایدی قبل پیام بدید، تنها ایدی من برای انجام خرید گیفت و ردیم گیفت کارت:
  Avenger78gh@
  خرید گیفت، ردیم گیفت و انجام هر گونه آفر بازی و برنامه بدون بن بدون ارور?

 104. blank
  حمیدرضا قدرتی گفته:

  گیفت گوگل ترکیه هر کسی خریده و نمیتونه استفاده کنه خریدارم

 105. blank
  Avenger گفته:

  سلام دوستان عزیز، اکانت وریفای شده هر کی میخواد با مشخصات و شماره خودش ساخته میشود و گیفت هم هر توش ردیم میکنم، یعنی مثلا اکانت وریفای شده با ۵،۱۰،۱۵ دلار تحویل داده میشود ، اکانت وریفای خالی هم با مشخصات دلخواه ساخته میشود ،
  دوستانی هم که گیفت کارت دارن میتونم برای بازی دلخواه خرید بزنم و یا روی جیمیلشون ردیم کنم، بدون بن و ارور ?جهت هماهنگی تلگرام :
  Avenger78gh@

 106. blank
  Avenger گفته:

  دوستانی هم که گیفت کارت دارن در صورتی که نیازی بهش ندارن و بلا استفاده شده براشون خریدارم،جهت هماهنگی تلگرام: Avenger78gh@

 107. blank
  مهدی گفته:

  سلام دوستان.بتوصیه یکی ازدوستام اومده بودم ازین سایت گیفت بخرم،که کامنت هاتون رودیدم،که خیلی ها مشکل توخرید دارن،پس
  دوستان من شماره وایدی ولینک خودم رو اینجا میگذارم،اگردرزمینه خرید ازگوگل مشکل یا پرسش و کاری داشتید توصیه میکنم حتما نگاهی بندازید.
  (براراحتی کار کافیه همین لینک تومرورگر بازکنید)
  https://rizy.ir/9909606136
  ودرتلگرام:
  @googlebazi

 108. blank
  Avenger گفته:

  سلام دوستان عزیز خرید درون برنامه همه نوع بازی و اپلیکیشن پذیرفته میشود هر نوع خرید دارید فرق نداره ، ردیم گیفت کارت درون جیمیل خود شما یا جیمیل جدید با مشخصات دلخواه شما پذیرفته میشود، جیمیل ۱۰۰ درصد وریفای، ان بن کردن جیمیل شما که موجودی داخل آن دارید و خرید برای شما، خرید با گیفت کارت خود شما و اگه گیفت نگرفتید با موجودی خودم، و در اخر اگه هیچ کدوم لازم نداریو و گیفت گرفتید و غیر قابل استفاده شده براتون گیفت کارت شما در صورتی که بلاک نباشه و قابل استفاده باشه خریداریم، با تشکر از سایت گیفتی کارت عزیز، به امید رفع ارور گوگل و بازگشت به حالت قبل? آیدی تلگرام برای ارتباط : Avenger78gh@

 109. blank
  Sami گفته:

  آقا سلام. واقعا مسخره بازیه که مردم رو میچاپین واسه ریدیم کردن.
  دوستان، هرکی خواست، بدون هزینه براش ریدیم میکنم کارت هاش رو، روش رو هم نمیگم چون یه جا گفته بودم داشتن میفروختن به مردم.
  توی واتس اپ پیام بدید.
  +15813334505

 110. blank
  مهدی گفته:

  سلام دوستان من یکی ازدوستانم ساکن امریکاست ازش خواستم برام یک جیمیل جدید بسازه ادرس وتلفنشم مربوط به امریکاست یک ۱۰دلاری هم ازاونجا خرید و واردش کرد و بهم داد چیزی که جالبه اینجاست، من جیمیل رو با فیلترشکن سرور امریکا بدون نشتی و همون ایالت داخل تبلت بدون سیم کارت حتی ساعتش رو با اون ایالت یکی کردم رفتم روبازی که خرید رو تست کنم بازم همون ارور روداد که این گیفت فقط درکشور صادرشده قابل استفاده میباشد!!! اینم بگم قبل خرید حتی جیمیل اصلی بازی که اونم امریکاهستش رو پاک کردم که این جیمیل جدید پیشفرض بالا بیاد ولی بازم جواب نداد!!??رسما به فنا رفتیم
  راستی دوستانی که بالیر ترکیه خرید میکنن بازیها قیمتهای درون برنامه ای لیر ترکیه رو تواین یکی دوروزه دوتا۳برابر افزایش دادن اگر هنوز بازی شما افزایش نداده سریع خرید کنید که تاچندروز دیگه اعمال میشه.

 111. blank
  Avenger گفته:

  مهدی جان به جیمیل امریکا باشه یکی از مراحلی هست که باید باشه ولی جیمیل خالی با فیلتر شکن امریکا نمیشه یه سری مراحل داره که باید مو به مو بره الان همون جیمیلی که میگی ۱۰ دلار توش داری بیا من برات با تضمین خرید میزنم ولی باز میگم باید مراحل درست باشه ، گوگل خیلی سخت گرفته والا شل نمیکنه هیچ هر روزم بدتر میکنه که قانونشو اجرا کنه هر کی تو کشورش برا ارز خودش خرید بزنه ، و ترکیه هم که گفتی درسته گرون کرده ، که همه نرن سمته ترکیه ک دلیلش پایین اومدن قیمت لیرم هست،
  دوستان که جیمیل پول توش دارن مییتونم برا خودشون خرید بزنم و دوستانی هم که گیفت دارن هم براشون ردیم و خرید میزنم هم اگه لازم ندارن میخرم ، با تشکر، ایشالاه همه چیز به روال ثابق بر گرده که با این وضعیت خیلی غیر ممکنه?
  ایدی تلگرام:
  Avenger78gh@

 112. blank
  علیرضا درخشان گفته:

  سلام روش تضمیتی خودمم هم شاپ سی پی دارم
  روش معتبره و کاملا کار میکنه در تاریخ 17 فروردین 1401 می نویسم این کامنت رو، برای اطلاع از این روش به این آیدی توی تلگرام پیام بدید.
  @AlirezaDerakhshan1

  • blank
   Reza.1986 گفته:

   برا دلار امریکا فعلا همه راهاا بسته ست برای ردیم جز ای پی معتبر مثل اوتلاین یا پراکسی های معتبر اصلی ک اونم فقط روی جیمیل های اماده برای خرید جواب میده
   فعلا همه راهای دلار بسته هست?

 113. blank
  Avenger گفته:

  سلام دوستانی که خرید درون برنامه دارن اگه گیفت گرفتن با گیفت خودشون میزنم و اگه گیفتو لازم ندارن خریدارم در صورت بلاک نبودن.روش کاملا تضمینی بدون ارور جهت هماهنگی به تلگرام پیام بدید. Avenger78gh@

 114. blank
  ahmadpirjamali754515 گفته:

  خودتونو به دردسر نیاندازید و پولتون رو حروم نکنید، گیفت کارت نخرید هیچ روشی جواب نمیده و پولتون میسوزه، فامیل و آشنا تو آمریکا هم نمیتونه کاری برای شما بکنه، بقیه هم پول شما رو میخورن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *