شناسایی میلیون ها کاربر فعال جیمیل با هویت جعلی توسط ربات های گوگل

مسدود شدن حساب گوگل پلی

Error

Couldn’t complete your transaction. Gift cards can only be used in the country where they were purchased. See the gift card terms of service.

فهرست مطالب


در روزهای اخیر کاربران ایرانی اندروید با خطایی جدید در سیستم پرداخت گوگل پلی مواجه شده اند که باعث شده تا روند پرداخت درون برنامه ای و یا خرید اینترنتی بر پایه GPay با مشکل مواجه شود.

در این رابطه کاربران زیادی با پشتیبانی سایت های متعدد فناوری و فروش گیفت کارت این مشکل را در میان گذاشته اند. بر این اساس نکاتی از تجربیات پشتیبانی گیفتی کارت در این خصوص را گردآوری کرده ایم و در ادامه به ارائه راه حل هایی پرداخته ایم.

لازم به ذکر است در صورت پیدا شدن راه حل جدید یا نکات تکمیلی؛ این پست به روز میگردد.

معنای این خطا چیست؟

این خطا به این معناست که ربات های امنیتی گوگل متوجه مغایرت گیفت کارت استفاده شده در اکانت و کشور محل استفاده از اکانت شده اند و به همین دلیل اجازه انجام تراکنش برای این حساب را نمیدهند.

این خطا یک محدودیت جدید از سوی گوگل برای کاربران سراسر دنیاست که از کشوری غیر از آدرس پرداخت اکانت خود؛ تراکنش مالی انجام میدهند.

هنوز راه حل 100% و قطعی برای این مشکل وجود ندارد. اما این بدان معنا نیست که در صورت مشاهده این خطا اکانت شما از دست رفته است. بلکه نیازمند آن است که دلایل این اتفاق بطور دقیق بررسی و راه حل های پیشنهادی با دقت انجام شود.

در ادامه به بررسی دقیق و مرحله به مرحله دلایل رخ دادن این خطا و راه حل های متعدد میپردازیم. لازم به ذکر است این پست بطور مداوم بروزرسانی میگردد و راهکارهای جدید اضافه میشود.

چه کسانی با این خطا مواجه میشوند؟

نکته قابل توجه در خصوص مراجعه کاربران به پشتیبانی سایت ها، مراجعه کاربران حرفه ای با مبالغ تراکنش بالا در کنار کاربران آماتور است.

این بدین معنی است که حتی کسانیکه تمام جوانب امنیتی اعم از مخفی کردن آدرس IP، اتصال با آی پی کشور اکانت، خاموش بودن لوکیشن و حتی آفلاین بودن تلفن همراه را رعایت کرده اند نیز با این مشکل مواجه شده اند.

این آمار از مراجعه بیش از 800 کاربر شناخته شده به پشتیبانی گیفتی کارت و سایت های همکار جمع آوری شده است.

از این رو کارشناسان گیفتی کارت سعی در پیدا کردن مشکل در فروم ها و کانال های مرجع خارجی نمودند که با نتیجه ای جالب مواجه شدند.

این مشکل برای کاربران کشورهای اروپایی و امریکایی و کاربرانی که با هویت واقعی در گوگل عضو هستند ایجاد نشده است. به همین دلیل اکثر سایت های مرجع در این خصوص مطلبی را منتشر نکرده اند.

فقط بخش راهنمای گوگل توضیحی مختصر در این خصوص ارائه کرده که میتوانید آن را مشاهده نمایید: راهنمای Google Play – بر طرف کردن مشکلات پرداخت حساب

اما در مقابل در انجمن های گفتگو و کانال های کشورهای عربی مانند عراق و سوریه و همچنین کشورهای افریقایی و شرق آسیا، این موضوع بسیار مطرح شده و حتی در یوتوب ویدیوهای زیادی در این خصوص ساخته شده است.

این نشان میدهد ربات های گوگل در خصوص شناسایی کاربران بسیار دقیق عمل کرده اند. در ادامه به بررسی برخی الگوریتم های عمومی شرکت ها از جمله گوگل در شناسایی و تشخیص اطلاعات کاربران از جمله محل زندگی و فعالیت پرداخته ایم.

این خطا در هنگام چه عملیاتی مشاهده میشود؟

از آنجا که این خطا در اثر انجام عملیاتی خاص بروز نمیکند یا به عبارتی در اثر کارهای مختلف این خطا را میتوان مشاهده کرد؛ مشخص است که این خطا در اثر اشتباه کاربر و یا رعایت نکردن مسائل امنیتی اتفاق نمی افتد.

در اصل ربات های امنیتی گوگل بدون اینکه کاربران کار خاصی را انجام دهند شروع به جستجو و پیدا کردن حساب های فیک کرده است.

عده ای از کاربران این خطا را در هنگام ردیم گیفت کارت مشاهده کرده اند. عده ای در هنگام خرید اپلیکیشن و بازی و بسیاری از کاربران نیز در هنگام خرید درون برنامه ای.

در ادامه تصاویر ارسالی برخی کاربران را جمع آوری کرده ایم:

خطا در هنگام خرید اپلیکیشن و بازی


خطا در هنگام ردیم گیفت کارت


گوگل چگونه میتواند مکان کاربران را شناسایی کند؟

قبل از اینکه به الگوریتم و روش های گوگل در کسب اطلاعات از کاربران بپردازیم، بگذارید یک جمله معروف را بیان کنیم:

فیس بوک شما را از والدینتان بهتر میشناسد

این جمله معروف در مورد فیس بوک بارها مطرح شده و در محافل و مجامع مختلف در مورد آن بحث و انتقاد شده است.

موضوع تا آن حد جدی است که در دوره ای اعلام شد در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ از این سیستم شناسایی فیس بوک برای تبلیغ بر اساس روحیات هر شخص استفاده کرده است.

اما در خصوص گوگل موضوع فرق میکند. گوگل بارها از امتحان های سخت حفظ حریم خصوصی کاربران سربلند بیرون آمده است. تا جایی که حتی سازمان های اطلاعاتی و قضایی نیز از همکاری گوگل در کسب اطلاعات کاربران دل خوشی ندارند.

افزون بر این گوگل همواره در طراحی و پیاده سازی سیستم ها، حریم خصوصی کاربران را ملاک قرار داده است و در خیلی از موارد حتی خود گوگل هم نمیتواند به اطلاعات کاربران دسترسی پیدا کند.

موضوع حفظ حریم خصوصی کاربران را میتوان از اعتماد کاربران به گوگل در Google Photos و رشد روز افزون این محصول حتی در ایران اشاره کرد. کاربران گوگل فوتوز اختیار ذخیره سازی تمام عکس ها و فیلم های خود را به گوگل داده اند که نشان از اعتماد در سطح جهانی به این ابر شرکت است.

این موضوع نشان میدهد که گوگل؛ اعتماد کاربران حتی در کشورهای جهان سوم را یک سرمایه عظیم برای خود میداند و نادیده گرفتن این موضوع فجایع جبران ناپذیری برای این شرکت خواهد داشت.

حال به این سوال مهم پاسخ میدهیم:

آیا گوگل به لحاظ فنی میتواند مکان کاربران را شناسایی کند؟ پس چرا تا الان این کار را نکرده است؟

کاربران بی شماری روزانه پرداخت های خود در گوگل پلی و خرید های درون برنامه ای را با استفاده از ارز سایر کشورها انجام میدهند و گوگل این را خوب میداند و بارها اعلام کرده است.

اما آیا این غول عظیم فناوری و برنامه نویسی، نمیتواند جلوی این کار را بگیرد؟ چه چیز مانع این کار میشود؟

به لحاظ فنی؛ گوگل میتواند برنامه روزانه غذایی، ورزش، برنامه ریزی شخصی و یادآوری های روزانه کاربر را مدیریت و در اختیارش قرار دهد تا زندگی بهتری داشته باشد.

پس بله گوگل میتواند اطلاعات دقیق محل سکونت و زندگی کاربران را کشف و ضبط کند.

امروزه گوگل در همه جا هست. هر جا که ما هستیم گوگل هم هست. مگر میشود در جایی بود و گوشی اندروید وجود نداشته باشد؟

اما چیزیکه مانع این عمل از سوی گوگل میشود سیاست حریم خصوصی است که کاربران و گوگل در زمان عضویت و ساخت جیمیل میپذیرند.

سیاستی که اعتماد میلیارد نفری برای گوگل به ارمغان آورده است و گوگل همواره در مقابل موانع قانونی و سیاسی از این سیاست خود دفاع کرده و به آن پایند بوده است.

مبنای قانونی مسدود کردن اکانت از سوی گوگل چیست؟

کنوانسیون ها و قراردادهای بین المللی از جمله FATF؛ شرکت ها و دولت ها را مجاب میکند که اطلاعات مربوط به تراکنش های مالی را در اختیار سازمان هایی مشخص قرار دهند و در صورت اعلام آن سازمان یا وضع مقررات، دسترسی مالی اشخاص و دارایی آنها نزد شرکت ها مسدود گردد.

از این رو شرکت های بزرگی همچون گوگل همواره تحت فشار ناشی از این سازمان ها بوده اند و از آنجاکه وجود تراکنش های مغایر با این مقررات در سیستم پرداختی به عظمت GPay احتناب ناپذیر است، گوگل همواره سعی در مسدود سازی حداقلی در جهت حفظ وجهه خود در بین سازمان های بین المللی و دولتی داشته است.

تعداد کاربران مسدود شده در مقابل ظرفیت عظیم اطلاعاتی و برنامه نویسی گوگل بسیار ناچیز است و مشخص است که گوگل در این موضوع به حداقل بسنده کرده و خود را کاسه داغ تر از آش نکرده است. یا به عبارتی برای رفع تکلیف؛ برخی از کاربران تابلو و بی احتیاط را مسدود کرده است.

اما محدودیتی که به آن اشاره شد طیف وسیعی از کاربران در سراسر جهان از جمله ایران را تحت تاثیر قرار داده است.


در صورت بروز این خطا چه بلایی بر سر اکانت می آید؟

اگر با دیدن این خطا ترس از آن دارید که اکانتتان برای همیشه از دست رفته است، این ترس را از خود دور کنید.

اما اینکه بتوانید با استفاده از راهکارهای ارائه شده فعلی این مشکل را بر طرف کنید، موضوع دیگریست که میبایست مراحل را به دقت دنبال کنید. چرا که راه حل های ارائه شده فعلی هیچکدام به تنهایی و بطور قطع نمیتواند این مشکل را حل کند.

اگر در مرحله ردیم گیفت کارت با این خطا مواجه شده اید؛ خوش شانس بوده اید. چرا که اعتبار گیفت کارت خریداری شده همچنان پا بر جاست و میتوانید از آن بر روی اکانت دیگر استفاده کنید.

کاربرانی که هنوز حساب خود را شارژ نکرده اند به راحتی با ایجاد اکانت جدید توانسته اند عملیات شارژ حساب را به سرانجام برسانند و تراکنش های خود را انجام دهند.

اما اگر بعد از شارژ اکانت این مشکل برای شما بوجود آمده است، ناچارید برای بدست آوردن و خرج کردن اعتبار اکانت خود مراحلی را در پیش بگیرید.

در ادامه به ارائه راه حل های عملی و تست شده در این خصوص می پردازیم. لازم به ذکر است فقط راه حل های تست شده توسط کاربران در ادامه بخش قرار داده میشود.

رفع خطای «تراکنش تکمیل نشد» در گوگل پلیبه منظور رفع خطا قبل از هر کار ابتدا آی پی خود را به کشور اکانتتان تغییر دهید. برای مثال اگر از اکانت ترکیه استفاده میکنید به ترکیه متصل شوید و اگر از اکانت امریکا استفاده میکنید به امریکا وصل شوید.

پس از اتصال حتما آدرس آی پی خود را چک کنید (برخی وی پی ان ها به درستی آدرس آیپ را تغییر نمیدهند): whatismyipaddress.com

پس از اطمینان از IP مراحل زیر را تک به تک انجام دهید:

1- مطمئن شوید اکانت شما اعتبار کافی دارد

این خطا میتواند ناشی از کسر موجودی در حساب شما باشد. اگر در هنگام پرداخت درون برنامه ای با این خطا مواجه شده اید، حتما موجودی حساب خود را با قیمت محصولی که میخواهید خریداری کنید بعلاوه مالیات و اضافات گوگل پلی چک کنید.

برای چک کردن اعتبار جیمیل میتوانید در اپلیکیشن فروشگاه پلی (Play Store گوگلی پلی استور) این مسیر را دنبال کنید:

 

منوی فروشگاه پلی -> روش های پرداخت


انتخاب گزینه روش های پرداخت


مشاهده موجودی اکانت گوگل پلی

2- حافظه پنهان اپلیکیشن فروشگاه پلی و سرویس گوگل پلی را پاک کنید

این خطا میتواند به این خاطر بروز کند که در زمان هایی که بدون وی پی ان و با آی پی ایران متصل هستید، اطلاعاتی از محل سکونت و فعالیت شما در حافظه پنهان یا Cache ذخیره شده است.

 

تنظیمات -> برنامه ها


فضای ذخیره سازی


خالی کردن کش

3- از حساب کاربری گوگل یا Google Account خود خارج و دوباره وارد شوید

برای این کار در سیستم عامل اندروید مسیر زیر را دنبال کنید:

تنظیمات آیفون iOS تنظیمات (Settings) -> حساب های کاربری (Accounts) -> گوگل (Google)

سپس اکانت خود را انتخاب و از منوی بالای صفحه گزینه حذف حساب (Remove Account) را انتخاب نمایید.

4- روش های پرداخت را حذف و مجدد اضافه کنید

برای اینکار به آدرس pay.google.com مراجعه و از منو بخش نشانی (Addresses) را انتخاب نمایید.

اگر آدرسی وجود دارد آن را حذف و آدرس فیک جدید مربوط به کشور اکانتان اضافه کنید.

برای بدست آوردن آدرس فیک کشورها از وب سایت fakeaddressgenerator.com استفاده کنید.

5- ممکن است یک اپلیکیشن یا بازی این مشکل را ایجاد کرده باشد

همانطور که گوگل پلی حکایت های زیادی در خصوص آدرس و ریجن کاربران دارد، بازی ها و اپلیکیشن ها نیز حکایتها دارند.

اگر به تازگی اپلیکیشن یا بازی نصب کرده اید یا اقدام جدیدی انجام داده اید، این خطا میتواند به آن علت باشد.

این نوشته در گوگل پلی ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

148 دیدگاه برای “محدودیت جدید گوگل برای کاربران ایرانی با هویت سایر کشورها

 1. Wolf گفته:

  روشی که ارائه کردید رو امتحان کردم اما مشکل برطرف نشد. روش دیگه‌ای برای رفع این مشکل ندارید معرفی کنید؟

  • رضا گفته:

   هیچکدوم از این روش ها ۱۰۰درصد جوابگو نیستن شاید شد شاید هم نشد ، من همه روش هارو انجام دادم هیچکدوم جواب نداده

   • dd گفته:

    gooshi ro bayad root koni az ye ghand shekane khoob estefade koni mese express , dar zemn vaghti gooshi ro root kardi az ye appe fake location bayad estefade koni

 2. سامان گفته:

  دیوه گیفت کارت نمیشه خرید اطلاع رسانی کنیم بیشترگیفت کارت نخرن مردم

 3. Reza گفته:

  من بالای 5 تا اکانت درست کردم همچی هم رعایت کردم چون سه سال هم مرتب خرید میکنم ولی درست نشد فقط گیف کارتام سوختن لطفا راه حلی رو در نظر بگیرید مرسی

  • امین گفته:

   تروخدا راهی براش پیدا کنید گیفت کارت ما رو هواست:(
   جدا از اون خرید هم دارم باهلش داره دیر میشه
   هرکاری کردم نشد

 4. طاها گفته:

  سلام من هم همین مشکل برام پیش اومده و هراکانت دیگه ای هم ساختم بازم بن شده وارور میده فقط تنها کاری ک میکنید فعلا همش الکی گیفت نخرید که حسابتون بن میشه

 5. بنیامین گفته:

  قسمت چهارم ماجرا یه شماره تلفن میخواد از آمریکا و … که باید پیامک اصالت سنجی براش بیاد و کد رو وارد کنیم. این رو چطوری انجام بدیم آخه؟

 6. رضا گفته:

  ولی خوبه که سایت شما با وجود اینکه کارش فروش گیفت کارت هست اومده اعلام کرده، و این محدودیت رو پوشش داده
  هیچکدوم از سایت های ایرانی دیگه نیومده این موضوع رو بگه و هنوز دارن گیفت کارت میفروشن و جیب خودشون رو پر میکنن !!

  دستخوش به شما و سایت خوبتون 👏👏👏

  • بنیامین گفته:

   تمام مراحل فیلم روی اندروید ۱۰ انجام شد و جواب نگرفتم
   روی تبلت نکسوس و اندروید ۷ هم انجام نشد

  • محمد گفته:

   واقعا دمشون گرم سایتهای دیگه باعث میشه آدم به هیچی دیگه اعتماد نکنه

 7. بنیامین گفته:

  این مشکل حل بشه، حمایت کامل میکنم از سایتی که به معنای واقعی پشتیبان و دلسوز کاربرانش هست.
  دوستان با روش فیلمی که هستش هم امتحان کنید خبر بدید. ممنون

 8. ممد گفته:

  کار نکرد، مشکل اینه به نظر من که اکانت گوگل متصل به تلفن همراه رو با جی پی اس که قبلا به دلیلی روشن بوده ردیابی کردن، قبلا مکان یابی با آی پی بود وی پی ان میزدن ملت.

 9. Mahan گفته:

  یعنی کاری نیست که من از دیروز تا حالا انجام نداده باشم، هیچی فایده نداره، هیچی، حداقل کاش اطلاع رسانی کنن دیگه تا حل این مشکل کسی گیفت کارت نخره، من که بدجوری داغونم

 10. رضا گفته:

  تا خود گوگل اپدیت نده و رفع نکنه این محدودیت رو کاریش نمیشه کرد ، ایمیل و اکانت ها شناسایی شدن و رفتن توی بلک لیست

  هیچ کاریش نمیشه کرد ، هیچکدوم از این راه ها جواب نمیده

 11. بنیامین گفته:

  به روش فیلمی که گذاشتید یه چند جا من مشکل داشتم با سامسونگ
  مثل پاک کردن کش سیستم

  • بنیامین گفته:

   با نکسوس مو به مو رفتم نشد
   فیلم هایی که تو یوتیوب گذاشتند و اکثراً هندی ها هستند، توی آموزش شون مرحله اصلی و آخری رو که خرید میکنند باهاش رو نشون نمیدن، یعنی نتیجه کار رو. یعنی کشک

 12. حمید گفته:

  روشش اومد خدا رو شکر. ادمینذاطلاع رسانی کنید. با کامپیوتر و با موبایل ۲ روش جداگانه
  تو یوتیوب بنویسید رضا جم
  هموطن مون هم هست

    • سید گفته:

     سلام من با موبایل امتحان کردم جواب داد.روش کامپیوتر رو امتحان نکردم.ممنون از آقا رضا

   • حمید گفته:

    به همون روش رضا جم من اکانتم رو صد دلار شارژ کردم و خرج کردم. البته خود رضا هم گفته نمیشه ولی من زدم و شد، با یه ایمیل قدیمی که خیلی وقته استفاده نکرده بودم، بچه ها ریدیم کردن رو از داخل بازی انجام بدین تا وصل بشه بصورت پاپ آپ به گوگل پلی، مستقیم از گوگل پلی شارژش نکنید، نکته دوم اینکه حتما از چند سرور آمریکا امتحان کنید، یکی که جواب داد دیگه همیشه از همون استفاده کنید.

  • سید گفته:

   ممنون از اطلاع رسانی شما و آقا رضا جم.امتحان کردم جواب داد.من ۳۵ دلار تو اکانتم داشتم که بلاک شده بود و با این روش ۳۰ دلارش رو موفق شدم خرج کنم

   • صابر گفته:

    مشکل ما اینه گیفت خریدیم نمیتونیم واردش کنیم تو گوگل ، برا این یه فکری کنید
    تمام روش ها رو من چن روزه دارم چک میکنم ولی هیچکدوم جواب نمیده حتی ریجن گوگلم برا آمریکاس

    • مهراد جرزن گفته:

     عزیزم من وارد هم کردم. اکانت گوگلم بالانسش 10دلاره ولی خرید درون برنامه ای نمیذاره انجام بدم. کالاف موبایل پلی میدم تا آخرین مرحله پیش میره بعد ارور میده کشور با کشور گیفت کارت باس یکی باشه!! برای همین سایت هایی که گیفت کارت میفروشن به روی خودشون نمیارن چون میشه گیفت کارتو زد رو جیمیل ولی استفاده نمیشه کرد. بعدشم میگن که ما گیفت کارت دادیم زدین رو جیمیلتون و ما کارمون رو درست انجام دادیم و به ما چه که گوگل نمیذاره درون برنامه خرید کنین. حتی سایتهایی که سی پی کالاف میفروشن اعلام کردن که فقط 50 دلاری و 100 دلاری کار میکنن تا زمانی که این مشکل برطرف مشده. حساب کن 2و400 پول بدی تهش هیچی به هیچی. هرکی به فکر خویشه کوسه به فکر ریشه

 13. رضا گفته:

  منم چند دلار داشتم تو حساب خرجش كردم مهم اينه ك نميشه گيفت رديم كرد با هيچ روشي فعلا ك هيچكس برا رديم روشي اعلام نكرده

   • سعید کثیری گفته:

    فقط برای خرج کردن موجودی اکانت کاربرد داره
    مشکل خیلیا اینه که پولشون توی اکانت گیر کرده
    برای ردیم هنوز روشی نیست

    • علیرضا گفته:

     من بلدم ردیم کنم 09339865677 پیام بده بهت بگم فقط من مشکل خرید درون برنامه ای دارم

 14. صابر گفته:

  من با یه اکانت جدید ردیم کردم گیفت کارتو ولی با روش رضا نتونستم از بازی سی پی خرید کنم

 15. رسول گفته:

  گیفت کارتایی که بن شدنو به قیمت منصفانه خریداریم . آیدی تلگرام
  @Lyrics111

  • Str گفته:

   خدایی فاز اینایی ک میان میگم ما ردیم کردیم شد
   چیه
   میخواین دل ما رو بسوزونین؟ اره سوزوندی حالا بفرما برو
   نمیدونم چرا ما ملت حاضر نیستیم شادمیامون رو با هم تقسیم کنیم
   بابا خب زدی بگو چطوری مگه ما ادم نیستیم

 16. Lyn گفته:

  سلام دوستان، یه روشی هست که من تونستم مشکل رو حل کنم اگه کسی هنوز مشکل داره تلگرام پیام بده @RAG_V2

 17. طوفان گفته:

  مربوط میشه به برنامه جدید گوگل pay که فقط کشورهای هند و سنگاپور و آمریکا داخلش هست و حتما باید وریفای بشه

  • سجاد گفته:

   به نظرم ک زور نزنید ، من همه روش ها رو تست کردم نشد و ب نظرم گوگل خیلی داره روی این قضیه متمرکز میشه
   بنده گیفت کارت ۲۵ لیر گوگل پلی رو خریدم و میخوام بفروشمش
   هرکسی خریداره ب ای دی تلگرامِ Sajad_ts ب من پی ام بده

 18. jesus گفته:

  یه روز نشد حالمون خوب شه تو این …. 🙂 رفقــا روشی راه حلی پیدا کردین بگین خدا خیرتون بده <3

  • رضا گفته:

   تو برخي از سايتا به قيمت ٥٠٠ هزارتومن دارن مي بفروشن روش جديدشو من و امثال من عمرا پول بابتش بديم ما گيف كارت رديم ميكنيم برا مصرف شخصيون اين سايت ها هستن ك ضرر ميكنن وقتي گيفي نفروشن
   پس بايد اين اموزش رو رايگان در اختيار مردم بزارن

  • سعید کثیری گفته:

   در اصل کار ما که داریم از داخل ایران از گیفت کارت سایر گشورها استفاده میکنیم خلاف قوانینه.
   از نظر گوگل؛ کاربران ایرانی تحریم هستن و اجازه هیچگونه تراکنش مالی ندارن

 19. رضا گفته:

  به هيچ عنوان نميشه رديم زد هر كش راست ميگه همكاري كنه تا بقيه هم استفاده كنن هي ايدي ميزاريد ك مثلا مطرح بشيد😕گروه بزنيد اونجا راه حل بزاريد جز اين همتون فيك هستيد

  • مهراد جرزن گفته:

   عزیزم من ردیم هم کردم. اکانت گوگلم بالانسش ۱۰دلاره ولی خرید درون برنامه ای نمیذاره انجام بدم. کالاف موبایل پلی میدم تا آخرین مرحله پیش میره بعد ارور میده کشور با کشور گیفت کارت باس یکی باشه!! برای همین سایت هایی که گیفت کارت میفروشن به روی خودشون نمیارن چون میشه گیفت کارتو زد رو جیمیل ولی استفاده نمیشه کرد. بعدشم میگن که ما گیفت کارت دادیم زدین رو جیمیلتون و ما کارمون رو درست انجام دادیم و به ما چه که گوگل نمیذاره درون برنامه خرید کنین. حتی سایتهایی که سی پی کالاف میفروشن اعلام کردن که فقط ۵۰ دلاری و ۱۰۰ دلاری کار میکنن تا زمانی که این مشکل برطرف مشده. حساب کن ۲و۴۰۰ پول بدی تهش هیچی به هیچی. هرکی به فکر خویشه کوسه به فکر ریشه

 20. امیر گفته:

  من اکانت خیلی قدیمی هست از طریق سایت ردیم کردم متاسفانه فعلا ارور جدید میده نمیزاره خرید کنم

 21. محمد گفته:

  همه کاری کردم. انواع فیلارشکنها رو تست کردم. کلیر کش و دیتا کردم، روی سرور مجازی آمریکا زدم شماره تلفن ایرانی رو حذف کردم شماره آمریکایی رو اکانت وریفای کردم تمام دستگاه هایی که به حسابم وصل بود رو خارج کردم روش وی موس پرو رو امتحان کردم،گوشیم رو روت کردم رفتم csc منطقه گوشی رو از تهران گذاشتم رو آمریکا، تایم زون گوشی و برنامه فیک جی پی اس رو روی آمریکا ست کردم گوگل پلی رو از روی گوشیم پاک کردن و رفتم ورژن های قدیمیش رو نصب کردم، با پشتیبانی گوگل صحبت کردم اما نشد که نشد

   • امین گفته:

    به به جای این حرفا بگو دقیقا چیکار کردی
    ای بابا نکه انجام شد و این حرفا!!!

    • محمد گفته:

     هیچی یا باید با وی موس پرو بری یا گوشی روت گوگل پلی حذف نسخه هشتو بنصبی

     • امین.. گفته:

      خوب اخه اون روشی که شما میگی تو لون برنامه وقتی پلی استورش رو پاک میکنم بعد اون یکی پلی استور قدیمی رو نصب میکنم
      بعدش باز نمیشه پلی استوری هی خطای استپ برنامه میده

 22. مجتبی گفته:

  یکی نیست بگه فقط بفکر پول جیبشون هستن این ویدیو هم که گذاشتین مال اندروید ۷ هست جدا از اون خودش داخل ویدیو چرا نرفت همون قسمت گیفت کارت استفاده نکرد؟که ببینیم اوکی شد یا ن بعد جالبه پشتیبانیشون میگیم هیچی به هیچی رو قسمت واتساپ میزنی میخواهی با پشتیبانیشون انلاین چت کنی اصلا نمیشه
  خب خدایی همین کار هارو میکنید ایران پیشرفت نمیکنه اگه راهی هست روشی هست گشنه بازی در نیارین بگین

 23. امین گفته:

  ببینید اون راه وی موس پرو یا پلی استور ورژن هشت فقط برای کسایی هست که پول تو حساب پلی ایتور دارن و خرج نمیشه کرد
  هنوز راهی برای وارد کردن کد گیفت کارت نیست الکی حرف نزنید…

 24. sepid گفته:

  مشکل من اینه که حسابم شارژ شد روی لپ‌تاپ ، اومدم که استفاده کنم با گوشی خطا داد. و اون اپی ک ازش میخوام خرید کنم باید حساب گوگلی که ازش پول میزنی و ایمیلی ک ثبت نام کردی یکی باشه😐 کاش زودتر حل شه این مشکل😑

 25. امین گفته:

  دوستان اگه به راهی رسیدید لطفا بگید من چهار روز بیشتر برای چیزی زمان ندارم لطفاً یکاری کنید

 26. reza گفته:

  ب این ایدی و این ایدی پیام بدید احتمالا کمکتون میکنن
  @amin93
  RezaNever1986
  من که با یه اکانت جدید ردیم زدم خرجشم کردم با کمک این دوستان
  یکم پیچیده هست ولی شدنی هست
  یکی از لازمه ها داشتن ای پی ریجن امریکا معتبر هست
  که من از یه سایتی خریدم قیمتشم 18 تومن بود یکماهه کارمو راه انداخت

  • امین گفته:

   اق مشکل حل شد من با این اقا مشکل رو حل کردم بهتون میگن اگه بخواید فقط هزینه ۱۸ تومان میخواد اونم برای قند شکن پولی چون اصل مشکل همون رایگان بودن بود من حل کردم مشکل رو حتما تا دیر نشده با این روش حل کنید
   به ایشون پیام بدید
   RezaNever1986
   تو پوست خود نمیگنجم😂

  • شهاب گفته:

   خدایی خیلی آدم خوب باشه که انقدر وقت بزاره این آقا کلی وقتشو گذاشت برای مشکل من ردیم کردم و بعد خطا میداد برای خرید بازم کمکم کرد برای خرید و تونستم

 27. Hossein گفته:

  تغیر آی پی ریجن کارو درست نمیکنه من همه کشورارو امتحان کردم ،لطفا سعی نکنید از هر مشکلی کسب درآمد کنید

  • امین گفته:

   دوست عزیز لطفا از چیزی اطلاع نداری حرف بیخود نزن من توسط ایشون تست کردم و قند شکنی که معرفی میکنن مال خودشون نیست ماله یه شرکت معتبره
   من همین الان بعد ده ها روش اخر سر تونستم انجام بدم دیگه خود دانید ۱۸ تومان برای حل مشکل قطعی مبلغی نیست
   [email protected]

 28. امین گفته:

  دوستان نگاه به هیچ نظری نکید تا دیر نشده برید این کار رو انجام بدید فقط ۱۸ تومان اونم نه به کسی میدید فقط میرید یه فیلترشکن معتبر میخرید یک ماهه و ادامه توضیحات هم بهتون میگن رایگان
  مشکل ما لینه تا کسی پیدا میشه راهی رو میگه یعده میگن دروغه دنبال پوله
  اگه اینطوریه باشه شما اعتماد نکن و تو مشکلت بمون
  من خودم دو هفته دنبالشم هرکاریم کردم نشد ولی این شد
  من امروز توسط ایشون RezaNever1986
  در تلگرام مشکل رو حل کردم دیگه خود دانید

  ما که رفتیم خدافظ 😂

 29. شهاب گفته:

  سایت که کلا بیخیال یه ویدیو گذاشته هیچ فایده ای نداره دم آقا رضا گرم که مشکل مارو حل کردن الکی حرف نزنید بگید الکیه و فلان میخواید مشکلتون حل شه برید پیویش میگید هم دروغه بدرک نرید @RezaNever1986

 30. مجتبی گفته:

  @Mojtaba0802 ایدی تلگرام ۵ دلار هست قیمتش ۱۱۰میفروشم اول پول بعد گیفت کارت هرکی بلده کع استفاده کنه بیاد بخره ما میخواهیم به کسی بدیم بزنه میترسیم بدزده به این سایت گیفت کارت هم رو میزنیم واتساپش کار نمیکنه

 31. Hossein گفته:

  آقا اگه کسی بلد باشه مشکلو حل کنه و به فکر جیبش نباشه همینجا میگه نه تلگرام دو نفر هستن تو سایت جفتشون دارن تبلیغ همدیگرو میکنن حواستون باشه ی فیلتر شکنو راحت نیشه طراحی کرد

 32. محمد گفته:

  باعزض سلام و خسته نباشید
  شما که میگید مشکل رو این دوشخص برطرف کردن
  لطفا ی ویدیو از خریدشون باری ما بزان
  لطفا

 33. Vahid گفته:

  سلام به همه ی دوستان.من موندم بجای تشکر که رایگان این دوستان کار مردم رو انجام دادن این همه حرف و حدیث در میارید والا به خاک مرده هام قسم من رفتم پی وی تلگرام بدون منت کارمو راه انداخت جیمیل جدید ساختم با کمکش ردیم کردم و خرج کردم ایشون نه درخواستی کرد نه درامدزایی میکنه فقط رایگان داشت اطلاعاتشو با بقیه در میون میذاشت ترو خدا کسایی ک کارشون حل شده کامنت بزارن که حداقل ب بقیه هم کمک بشه در ضمن راه حلش طولانی هست ایشون ویس میده و شات می فرسته فکرم نکنم با هیچ وب سایتی همکاری داشته باشه چون من حل مشکل ردیم رو تو یوتیوب به قیمت 500 هزارتومن دیدم
  من فقط موندم ما ایرانیا چرا اینجوری هستیم انگار یه عهده اینجا دلال هستن ایشون کارشونو خراب کرده چون رایگان اموزش میده در ضمن وظیفه ایشون نیست ک این همه وقت برا این همه ادم بزاره و این جوابش باشه حالا میخواید باور کنید میخواید نکنید@RezaNever1986 خیلی دمتگرم خیلی مردی:)

 34. سعید گفته:

  همین هستن مردم ما فقط پول از جیبشون بره خوبه کسی کمکشون کنه میشه ادم بده همون تحریم باشیم بهتره

  • Jasem گفته:

   اقااااااا اگه کارشون درست باشه که انقد خودشونو جر نمیدن که کار مردمو راه بندازن اول که وی پی ان که میگن اصن معتبر نیس دوم اینکه منم میخوای همین الان وی پی ان طراحی کنم پولی بدم تو بازار ، سوم اینکه داداش شما دارید به خاک مرده هاتون قسم میخورید که ایشون کارش درسته خب چی به تو میرسه که اینجوری قسم میخوری ؟ خب ی سر ماجرا شمایید اگه کسی راه حل واقعی داشته باشه همینجا میگه اگه واقعا براش سودی نداره و رایگان مس باید رایگان همینجا در اختیار مردم قرار بده
   من سر حرفم با افرادیه که میخوام از هر مشکلی تو ایران سو استفاده کنن دمتون گرم واقعا
   منم همون Hossein ایندفه اسممو میزارم jasem 😂

   • شهاب گفته:

    آقا پیام ندید هیچ کدومتون به درک گیفت تون به چوخ میره اون وقت خوبه مرد حسابی 18تومن میخوای بدی مگه چقدر میخوای بدی که اینجوری میگی آخه مملکت ما اینجوریه هرکی میخواد یه کار کنه برای این مردم میگن به فکر جیبشه واقعا که

  • فرزاد گفته:

   آقا قبلا همینجا کامنت گذاشته بودم قبلا که گیفت ۱۰۰ دلاری گرفتم ردیم نمیشه حالم خوب نیست. این آقا رضا مشکل منُ بدون هیچ هزینه ای برطرف و خرید هم حتی انجام شد. خدا حفظش کنه. @RezaNever1986

 35. Vahid گفته:

  دوستان همش الکیه این وی پی ان هم که معرفی میکنه اصلا به درد نمیخوره گول نخوریدفقط میخوان وی پی ان رو بعروشن بهتون ، صبر کنید خود گوگل اپدیت بده

  • سعید کثیری گفته:

   اگر منتظرید تا با آپدیت این مشکل حل بشه؛ طبق اعلام رسمی گوگل قراره با چنگ و دندون مقابله کنه و روز به روز سخت تر میشه.
   تمام راه حل های فعلی بگیر و نگیر دارن و مطمئنا در آپدیت های بعدی کاملا غیر قابل استفاده میشن.
   همین الان هم راه حل هایی که روز اول جواب میداد؛ دیگه جواب نمیده

   • Vahid گفته:

    پس بیخیال ۵ دلار ۱۰ دلارتون بشید بهتره که یه عده جمع شدن وی پی ان و برنامه هاشون که کارم نمیکنه بهتون بفروشن اونجوری یه پولم رو خرید اونا ضرر کردید

 36. محمد گفته:

  دوستان تغییر آی پی رو شما می تونید باهاش فقط از داخل خود گوگل پلی خرید کنید مثلا از داخل کتاب یا فیلم بخرید من تست کردم ولی اجازه نمیده از داخل برنامه های دیگه خرید درون برنامه ای انجام داد. ایم کلاهبرداریه حواستون باشه پول رو میگیره بعد میگه خرید انجام دادی که ایناهاش

 37. zealot گفته:

  دوستان فعلا هیچ ترفندی جواب نمی ده شبیه ساز و اندرویید مجازی هم دیگه جواب نمی ده بهتره که همه از خود گوگل بخایم که اگه انصاف داره یه راهی واسه خرید بچه های ایران ایجاد کنه.

   • امیر گفته:

    چرا چرت میگی داداش این سیاست جهانی گوگل بود یه نگاه تو یوتیوب بنداز کل کشورا مشکل دارن اونایی که خودشون گیفت کارت رسمی ندارن کل 28 تا گشور گیفت کارت گوگل داره

 38. irani گفته:

  لعنت به گوگل.اخه چهار تا بچه و جوان ایرانی گیفت کارد بخرن این چه ربطی به سیاست وتحریم داره نامردا

 39. +$ گفته:

  دوستان این روش فعلا راحت کار میکنه من هم یه برنامه پولی خریدم هم درون یه بازی خرید درون برنامه انجام دادم
  فقط اینکه نیاز به کامپیوتر داره
  و کارش دقیقا شبیه وی موس هست ولی اون دیگه جواب نمیده ولی این شبیه ساز جچاب داد برای من تا میشه ازش استفاده کنید
  اینم لینکش
  https://youtu.be/bE7B8UflSeI

 40. Hadiiii گفته:

  خوشم میاد آدمایی هستن که منتظرن ی مشکلی پیش بیاد سریع وارد عرصه بشن پول به جیب بزنن و مشکل مردمو بزرگتر کنن و اصلا هیشکی براشون مهم نیس فقط جیب خودشون لطفا برید تو تلگرام این رضا که میگن پروفایلشو نگا کنید حدقل قیافه ی آدم کلابردارو بشناسید

  • Reza گفته:

   میشه بفرمایید من چه کلاهبرداری از شما کرده که اومدی هرچی لایق خودته اینجا نوشتی؟چهرتا امثال شما ادم ناحسابی هاا بقیه رو پشیمون میکنن که بقیه کمک کنن همین رضا ب بالای 100 نفر کمک کرد خیلی هاشونم کامنت گذاشتن امثال شما گفتید براش تبلیغ میکنن پس نشین اینجا چرت بگوو درضمن ایشون ب لطف امثال بی فرهنگ شما دیگه حتی جواب نمیده اگ فیک بود با ایدی اصلی نیمومد بالا با اسم اصلی با عکس اصلی نه مثل شما فیک اگ ترسی داشت ایدیشو عوض میکرد.همون بهتر توی مشکل خودتون بمونید لیاقتتون بیشتره این نیست ایشون حتی ب این سایت هم کمک کرد اگه شکلی بود خوده صاحب سایت هم باید یه چی میگفت تحریم رو دور زد خیلی هاا باز گیفت خریدن مصرف کردن شما بی لیاقتی خوتو گردنه کسی ننداز..خدافظ

   • محمد گفته:

    داداش اون رضا خودتی وگرنه انقد اطلاعات نداشتی ازش . تو از کجا میدونی به بالای ۱۰۰ نفر کمک کرده؟؟ اصن ا کجا میدونی به خاطر ماس که دیگه جواب نمیده؟ 😂😂شاید دستش رو شده 😐حداقل از عقلت استفاده کن واسه دروغ گفتن😂

    • Reza گفته:

     چون از همين طريق باهاش اشنا شدم الانم باهاش رفيق شدم هم كالاف خريد زدم هم پابجي چرا بايد بي منتش كنم يا امثال شما ك معلوم ني كجاتون سوخته اومديد شرر تفت ميديد شما اگ در حد معرفتش بوديد فيلم هاي رديم و خريدشو و ايدي هايي ك براشون انجام داده بود رو مي فرستاد اونايي ك براشون انجام داده همه فيلم ها رو ديدن ولي من ب عنوان يه رفيق معلومه با امثال عقده اي مثل تو بايد دهن ب دهن بشم شما خيلي شاكي هستي ايديشو ك داري مدرك داري برو بده پليس فتا اونا پيگيري كنن نيا اينجا شررر بگوو با ايدي فيك ك معلوم نيست كي هستي اون حداقل وجود داشت خودشو نشون بده شما مشخصه يا دلالي يا بازارت خراب شده با اموزش رايگان رضا😄اگ سواد داشتي ميفهميدي ك اگ سودي توش بود مثل يوتيوب. هاي كلاهبردار كانال ميزد ك با هر ويديو ويو خوردن دلار ب جيب بزنه شما بشين جاي خنك سوزت كم بشه ما چندين نفر بوديم ك مشكل داشتيم برا خريد سي پي كالاف هممون هم با هم از اين راه رفيق شديم شما بي هنري و بي سواديتو نميخواد مثل عقده اينجا نمايان كني همين ك بي خبر شرر ميگي يعني مشخصه كجا عمل اومدي😐😐😐

    • شهاب گفته:

     داداش بزار تو مشکل خودت بمونی😂به شما ها خوبی نیومده همش باید بزنن تو سرتون این آقا مشکل منو حل کرد من وقتی کلی کمک کرد تا ردیم کنم گیفتو بعد رفتم خرید درون برنامه بزنم خطا داد با خودم گفتم ایشون که این همه وقت گذاشتن واس ما پس حتما کارش درسته جیمیل و رمز که شارژ کرده بودم حسابو دادم بش با جیمیل و رمز اکتیویژن و برام گفتم سی پی زد پس الکی قضاوت نکن

     • Hadiiii گفته:

      حاجی ما قضاوت نمیکنیم شما خودتون فکر کنید ی نفر الان داره خودشو جر میده که کمکمون کنه بعد روش کمکو اینجا نمیگه تلگرام میگه عجیب نیس ؟ حالا ی چیز دیگه ، چند نفر گفتن نرید کلاهبرداریه بعد داداشمون در حال جر خوردن جواب همرو میده خب اگه بهش ربطی نداشته باشه که اینجوری نمیکنه ، چیزی که مشخصه اینه یکی داره تبلیغ کلاهبرداریه خودشو میکنه و پشت سر هم داره دفاع میکنه از خودش خود شما هم یا دوستشی یا خودش ، اصن داداشمون نمیخواد از عقلش استفاده کنه داره آبرو خودشو میبره فقط

    • Reza گفته:

     شما اصلا فكر هم ميكنيد😕اخه من اگ اون رضا بودم اسممو رضا ميذاشتم تو سايت🤦🏻‍♂️😐معلومه چند مرده حلاجيد شما وقتي توانايي يه اموزش رو نداريد ك انجام بديد نياييد اينجا از روي فشار عصبي ك گيفت رو دستتون مونده چرند بگيد شما اگ چيزي از اين بنده خدا ديده بوديد تا حالا صدبار ابروشو برده بوديد شما مشكل داري برو پليس فتا شكايت كن مگه ن حرفت حقه؟برو اونجا ن اينجاا از رو حسادت شررر تحويل مردم بده 😕طرف كامنت گذاشته مشكل ١٠٠ دلاريمو حل كرده و چندين نفره ديگه شما گفتيد براش تبليغ كردن😒ايراني جماعت بهتره اين نميشه ولا حالو روزمون بهتره اين بود خلايق هرچي لايق🙃شما در جهل مركب خودت بمون ما ك رفتيم كارمونم راه افتاد هر وقتم ب مشكل خورديم ب خودش ميگيم
     بايد جواب امثال شما رو ميدادم ك فكر نكنيد عقده پراكني مشكلي رو حل ميكنه شما كاري از دستت بر اومد كمك بقيه كن ن هي موج منفي ندونم كارياتو اينجا فرياد بزن😐خدافظ علامه ي دهرهاا😐🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

 41. Hadiiii گفته:

  بچه ها فیلمی که تو یوتیوب هس کار میکنه ولی واسه خرج کردنه پول تو حسابه نه ردیم کردن برید ببینید فیمی که +$ گذاشته تو نظرات دمت گرم واسه من کار کرد

  • +$ گفته:

   داداش درست میگی برای خرج کردنه ولی ردیم هم جواب میده گاهی ولی من خودم با یه وی پی ان پولی تونستم تو اکانتم ردیم کنم چون این رایگانا کاملا اکثرا شناسایی شدن سر اینه کار نمیکنن

 42. فرهاد گفته:

  هیچکس حتی از کشورای خارجی هم نتونستن کاری کنن کل سایتای فروش جمو یوسی موندن توش بعد شما میگید با ی وی پی ان پولی میشه کاری کرد ؟ فک نکنم

 43. قربانی گفته:

  سلام دوستان من موقع ردیم کردن ارور همین کشور مطابقت ندارد رو میداد ولی فیلتر شکن رو عوض کردم بعدش الان ارور prs-perfc-01 میده یعنی چی این؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

 44. رضا گفته:

  سلام فقط یک راه وجود داره من تمام راهها رفتم فقط با یک روش میشه گیفت کارت فعال و خرجش کرد باید یه سرورمجازی یا همون وی پی اس امریکا با حداقل مشخصه سی پی یو 4هسته ای 4گیگاهرتزی و رم 5گیگ با ویندوز سرور 2019 خریداری کنید که من خیلی گشتم بسته 310هزار تومانی که ارزونتر از همه جا بود خریدم و بعد داخلش بعد اینکه ریموت شدم مجازی ساز اندروید blue stacks v.5 نصب کردم تعداد سه تا سی پی یو و مقدار 4 گیگ از رم تو تنظیمات مجازی ساز بهش اختصاص دادم و بعدش هم تونستم ردیم کنم و هم بعد تو بازی خرجش کنم.ظاهرا گوگل از طریق اطلاعات سخت افزاری رد کاربر میزنه و فقط با وی پی اس میشه دورش زد.دقت کنید حتما اگه هنوز ردیم نکردید برای ردیم کردن با یه اکانت گوگل صفر کیلومتر که تو ویندوز امریکا ساختید ردیم کنید و اگه ردیم قبلا کردید و الان میخاین خرجش کنید قبلش تو مدیریت اکانت گوگل بخش امنیت دستگاه های که از ایران بهش وصلن ساین اوت بزنید و بعد تو بازی باهاش لاگین کنید.اگه بازم سوالی بود واتساپ در خدمتم
  09337118351

  • مهدی گفته:

   درود. دوستان این بحث بیشتر به یوتوب مربوط هست. که اعمال محدودیت روی یوتوب برای ویدیوها رو بشدت اعمال کردند‌. و هیچ راهی نداره که بتونین انحام بدیدن. تو گوگل سرچ کنید کامل توضیح داده شده.

  • حسین گفته:

   1 دونه reza هست داری هم مارو سرویس میکنه هم خودشو که بریم تلگرام کمکمون کنه 😂😂بابا داداش دمت گرم به مولا بزار اونایی که واقعا میتونن حل کنن مشکلو تایپ کنن

 45. Hossein گفته:

  روشی که رضا میگه کار میکنه میشه با vos ردیم کرد راحت روشی که رضا میگه نه اونکه reza میگه ولی یکم گرونه کار میکنه حتما

 46. فرهاد گفته:

  من موندم همه دارن بحث میکنن که راه حلی پیدا کنن بعد یکی هی داره فوش میده 🤦🏻‍♂️اقای reza جان کسی که به تو حرفی نزد که بر خورده بهت دارن به یکی دیگه میگن کلابردار تو چته ؟؟

 47. Hossein گفته:

  داداش ۵۰۰ بار خدافظی کردی دیگه برو ما میخوایم تو جهل خودمون بمونیم مرسی

 48. محمد گفته:

  حالا من موندم این reza این وسط داره چی میگه🤦🏻‍♂️حاجی تروخدا برو ولکن کارمونو بکنیم من قول میدم بیام تلگرام تو کمکم کنی خوبه ؟؟؟ بیام کمکم کن هم خودتو راحت کن هم مارو

 49. Amir گفته:

  آقا یه سوال؟الان کسی آمریکا باشه میشه کد براش بفرستیم ردیم کنه خرید بزنه؟🤔
  اگخ بشه یه ایرانی اونجا پیدا کرد کاسبی خوبی میتونه راه بندازه

 50. رضا گفته:

  دوستان من وی پی اس امریکا یکماهه تازه خرید کردم هرکی خواست واتساپ پیام بده ردیم رایگان رو اکانت صفر یا اکانت خودتون انجام میدم ولی برای خرجش یه حساب کاربری تو ویندوز امریکا با اعتبار یک روز براتون میسازم باهاش خرید کنید فقط چون ۳۰۰ تومان پول سرور دادم برای اینکه پولم زنده بشه هرچی معرفتتون بود بهم یه چیزی بدید که پولش دربیاد .ممنون.فقط بی زحمت زنگ نزنید فقط واتساپ.اعتبار سرور تا ۲۵ مرداد هست.
  ۰۹۳۳۷۱۱۸۳۵۱

 51. علی گفته:

  دوستان عزیز تمام روشهایی ک برادرای عزیزمون تو یوتیوب گذاشتن اسکی رفتن از روش نصب گوگل پلی ورژن قدیمی بود ک از هندی ها و .. کپی کرده بودن این روش قبلا کار می کرد و خود من باهاش ریدیم و خرید انجام دادام ولی متاسفانه از تاریخ 1 ژولای حتی این روش هم دیگه کار نمی کنه.

  • امیرحسین گفته:

   سلام. دوستان من اسم این آقا رضا رو همین جا پیدا کردم و از طریق تلگرام باهاش تماس گرفتم.و خداییش کارمو راه انداخت در صورتی که هیچ سودی براش نداشت و فقط محض رضای خدا و راه انداختن کار دیگران، این کارو انجام داد. هم یه جی‌میل با لوکیشن آمریکا از خودش ساخت،هم گیفت کارتم ریدیم کرد و هم باهاش از سایت اکتیویژن برام CP خرید . من فیلمشم دارم که همه این کارو رو انجام داده و اسکرین رکورد کرده و برام فرستاده .خواستم بگم که کسی رو به دروغ ،متهم ومحکوم نکنیم. من نه این آقا رو می‌شناختیم و نه اون منو میشناخت.ولی خدا وکیلی کارم راه انداخت در صورتی که اگه میخواست هم می‌توانست گیفت کارتم ببره و هم اکانت کالافم رو ببره . موبایلم و آدرس شهرم رو هم بهش دادم گفتم هر وقت اومدی اینجا ومشکلی داشتی بهم زنگ بزن تا اگه کاری از دستم برمیاد براش انجام بدم.تنها کاری بود که میتونستم برای تشکر ازش انجام بدم. با تشکر از همه دوستان

 52. حمید گفته:

  سلام دوستان
  بنگلادشی ها و بقیه
  به کمک پروکسی ساکس۵ حتی از داخل اندروید هم مشکل رو حل کردند.
  من نمیدونم برای ایران ساکس بسته ست که نتونستم وصل بشم یا مورد دیگه ای هست که نتونستم با ساکس ۵ متصل بشم.
  اگه چند بار هم موفق شدم متصل بشم با کامپیوتر، کل نت سیستم انگار قطع میشد.

 53. محمد گفته:

  بازم یه مشکلی تحریمی داستانی پیش اومد امثال رضا و .. سر و کلشون پیدا شد از آب گل آلود ماهی بگیرن برید خجالت بکشید مردم لخته لختن دیگه چیزی برای از دست دادن ندارن اگر واقعاً طرحی یا پیشنهاد درست حسابی ای دارید اینجا کامنت کنید وگرنه لطفا دست از سرمون بردارید به اندازه کافی تومون رفته دیگه شماها فشار ندید خدایی چیزی از ما نمونده خدارو خوش نمیاد تو این وضعیت اقتصادی بخواید اینکارارو کنید قطعا اون آقا رضا برای رضای خدا اینکارو نمیکنه اگرم اینطوریه من باید برم خودمو از پنجره پرت کنم پایین چون شاید خواب دارم میبینم. یا علی

  • AmirTroy گفته:

   من با این اقا ارتباط گرفتم و بنده خدا کار منو راه انداخت اخرشم یه مبلغی براش کارت به کارت کردم
   این مبلغ هم صرفا جهت تمدید وی پی اس براش زدم
   اگر کسی فکر میکنه سرش کلاه میره یا هر اتفاقی میتونه صبر کنه
   اسکرین شات تمام چت ها هست
   اگه کسی شک داشت میتونه همین کامنت رو ریپلی کنه براش بفرستم
   در ضمن من با ایشون با واتس اپ ارتباط گرفتم
   اینم شمارشه
   ۰۹۳۳۷۱۱۸۳۵۱ رضا حسنی

 54. Amir گفته:

  معطل نکنین برین سراغ رضا که vps خریده شمارشو گذاشته.از من اوکی شد خیلی با معرفته

 55. @amin_ncc گفته:

  سلام اگر گیفت کارت یا جیمیلی دارید که با ارور کانتری مواجه شدین بنده خریدارم برای خرید ب ایدی تلگرام پیام بدین @amin_ncc

 56. علی گفته:

  دوستان من کل فیلمای یوتیوب و فروم ها رو برای حل این مشکل مشاهده کرده ام. هرچی رو ک بگین امتحان کردم. نتیجه نهایی ک گرفتم این بود ک گوگل صحبت از حریم شخصی و .. می کنه ولی واقعیت اینه ک تمام اطلاعات حتی سخت افزاری شمارو هم ذخیره می کنه. بنابراین راه حل نهایی اینه ک از یه وسیله جدید استفاده کنید. از اونجایی ک 99% درصد … شکن ها مشکلات دی ان اس لیک و ای پی لیک دارن باز هم گوگل می تونه مکان شمارو شناسایی کنه. بهترین راه حل می شه همون وی پی اس یه سرور داخل آمریکا. شما اگه پولشو داری 200 300 تومن در ماه یدونش رو اجاره کن. من کارمو با وی پی اس همین آقا رضا راه انداختم. واقعا بامعرفت بود ک سرور وی پی اس رو بدون اینکه منو بشناسه در اختیارم بزاره. اصن هم صحبت پول نکرد ولی من خودم یه مبلغ فوق العاده ناچیز بهش دادم ک حداقل بتونه سرور رو ماهانه تمدید کنه تا همه بتونیم ازش استفاده کنیم. ما هممون هرماه یک یا چندتا خرید داریم چه بهتر ک یه نفر یه سرور بگیره و به اشتراک بگذاره. کاری ک رضا داره الان انجام می ده.

 57. علی گفته:

  من هرچی رو ک بگین امتحان کردم. نتیجه نهایی ک گرفتم این بود ک گوگل صحبت از حریم شخصی و .. می کنه ولی واقعیت اینه ک تمام اطلاعات حتی سخت افزاری شمارو هم ذخیره می کنه. بنابراین راه حل نهایی اینه ک از یه وسیله جدید استفاده کنید. از اونجایی ک 99% درصد شکنها مشکلات دی ان اس لیک و ای پی لیک دارن باز هم گوگل می تونه مکان شمارو شناسایی کنه. بنابراین بهترین راه حل می شه همون وی پی اس، یه سرور داخل آمریکا. شما اگه پولشو داری 200 300 تومن در ماه یدونش رو اجاره کن. من کارمو با وی پی اس همین آقا رضا راه انداختم. واقعا بامعرفت بود ک سرور وی پی اس رو بدون اینکه منو بشناسه در اختیارم بزاره. اصن هم صحبت پول نکرد ولی من خودم یه مبلغ فوق العاده ناچیز بهش دادم ک حداقل بتونه سرور رو ماهانه تمدید کنه.

 58. حمید گفته:

  دوستان، با پروکسی ساکس ۵ واقعاً مشکل حل میشه
  فقط باید بلد باشید باهاش وصل بشید

  • صابر گفته:

   درود به همه
   آقا من از طریق آقا رضا حسینی عزیز کارم راه افتاد
   هم گیفت کارتمو ردیم کرد هم از کالاف برا سی پی خرید کرد واقعا دمش گرم خیلی پسر گلیه
   با اینکه کالاف رو نداشت ولی حوصله به خرج داد نصبش کرد و تمام مراحلو تا اخر رفت
   ایشون واقعا کارش درسته ،قابل اعتماد
   از بچه های خوب لاهیجان
   این شمارشه فقط واتس اپ جواب میده
   09337118531
   من صابر هستم از شیراز
   باهاش تماس گرفتین بگین که صابر معرفی کرده هر چند خیلی از دوستان اینجا تعریف خوبیشو کردن من تا ندیدم باورم نشد
   اونایی هم باورشون نمیشه برا اثبات میتونن به خودم پیام بدن تا من اسکرین چت هامونو براش بفرستم
   اینم شمارمه
   09358400120

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *